Kurs 50.00 na derby od Betcris

W Wielką Sobotę o 20:00 zespół Lecha Poznań w derbach naszego miasta zagra z Wartą Poznań. Kolejorz jest zdecydowanym faworytem tego meczu a partner KKSLECH.com – firma bukmacherska Betcris znacząco podnosi kurs na wygraną Mistrza Polski w tym spotkaniu.

Na początek zarejestruj się w Betcris podając kod „KKSLECHCOM” i skorzystaj z oferty dla nowych użytkowników. Betcris podwyższa kurs na wygraną Lecha z Wartą do 50.00!

Jak działa promocja?

Zarejestruj się w Betcris z kodem KKSLECHCOM, wpłać min. 40 PLN, następnie postaw swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 2 PLN, na zakład „Wynik meczu W1 – Lech Poznań” w meczu Lech Poznań – Warta Poznań. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, to Betcris zwiększy wysokość kursu do 50.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego w formie Freebetu!

PRZYKŁAD: Kurs na „Wynik meczu W1 – Lech Poznań” w meczu Lech Poznań – Warta Poznań wynosi 1.69, a Gracz postawił kupon SOLO za 2 PLN i kupon okazał się wygrany. Gracz otrzyma łącznie 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 50 (kurs boostowy) = 88 PLN, z czego 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 1.69 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 2.97 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 85.03 PLN jako freebet.

Wspomniana promocja na Derby Poznania dla kibiców Lecha i internautów KKSLECH.com łączy się z ofertą powitalną Betcris dla nowych graczy do 1400 PLN.

>> Warunki promocji: „Boost kursowy. Lech wygra derby Poznania”
>> Zarejstruj się na Betcris podając kod KKSLECHCOM