Kurs 50.00 na Lech – Fiorentina od Betcris

W czwartek wieczorem zespół Lecha Poznań w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Konferencji zagra przed kompletem widzów z Fiorentiną. Kolejorz nie jest faworytem tego spotkania, nawet remis byłby niespodzianką a partner KKSLECH.com – firma bukmacherska Betcris znacząco podnosi kurs na brak porażki Mistrza Polski w starciu z Włochami.

Na początek zarejestruj się w Betcris podając kod „KKSLECHCOM” i skorzystaj z oferty dla nowych użytkowników. Betcris podwyższa kurs na wygraną lub remis Lecha z Fiorentiną do 50.00!

Jak działa promocja?

Zarejestruj się w Betcris z kodem KKSLECHCOM, wpłać min. 40 PLN, następnie postaw swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 2 PLN, na zakład „Podwójna szansa: 1x” w meczu Lech Poznań – ACF Fiorentina. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, to Betcris zwiększy wysokość kursu do 50.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego w formie Freebetu!

PRZYKŁAD: Kurs na „Podwójna szansa: 1X” w meczu Lech Poznań – Fiorentina wynosi 2.02, a Gracz postawił kupon SOLO za 2 PLN i kupon okazał się wygrany. Gracz otrzyma łącznie 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 50 (kurs boostowy) = 88 PLN, z czego 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 2.02 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 3.56 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 84.44 PLN jako freebet.

Wspomniana promocja dla kibiców Lecha i internautów KKSLECH.com łączy się z ofertą powitalną Betcris dla nowych graczy do 1400 PLN.

>> Warunki promocji: „Boost kursowy. Lech nie przegra z Fiorentiną”
>> Zarejstruj się na Betcris podając kod KKSLECHCOM