Lech i stadion ponownie gotowi na Europę (FOTO)

Lech Poznań ma już za sobą ostatni trening przed pierwszym meczem w ramach 1/4 finału Ligi Konferencji 2022/2023. Prawie gotowy na przyjęcie Mistrza Polski, Fiorentiny czy ponad 40 tysięcy kibiców jest także stadion Miejski przy Bułgarskiej.

Lech Poznań swoje zajęcia przed pierwszym meczem z Fiorentiną odbył dziś po godzinie 11:00 na jednym z bocznych boisk stadionu Miejskiego. Trening rozpoczął się od przemowy Johna van den Broma, dopiero po krótkiej rozmowie Mistrzowie Polski przeszli do ćwiczeń prowadzonych przez asystentów Holendra w tym szkoleniowca od przygotowania fizycznego, Antonina Cepka.

W środowym treningu udział wzięli wszyscy najlepsi zawodnicy Kolejorza w tym zawieszony Radosław Murawski. Na boisko nie wyszedł Filip Dagerstal. Z kolei ACF Fiorentina jeszcze nie dotarła do Polski, na Ławicy zjawi się dopiero po godzinie 16:10. Po 18:30 odbędzie się natomiast konferencja prasowa trenera „Violi”, Vincenzo Italiano i jednego z piłkarzy rywala, przeciwnik nie będzie trenował na głównej płycie obiektu przy Bułgarskiej.

Jutrzejsza otoczka meczu będzie identyczna jak ta, którą poznały już osoby będące na meczach z Hapoelem Beer-Sheva, Austrią Wiedeń, Villarrealem, z Bodo/Glimt czy z Djurgarden Sztokholm. Obiekt już w środę rano był obklejony czarno-zielonymi bannerami Ligi Konferencji, reklamy UEFA zagospodarowały wiele miejsc pomiędzy trybunami. Uruchomiono także reklamy ledowe z logiem Heineken, Enterprise, Laufenn, Strauss, Swissquote, Just Eat (u nas w kraju pyszne.pl), Entain Foundation czy UEFA Respect, gotowych było wiele innych oznaczeń informujących najlepiej, gdzie jutro gramy.

Ponadto przygotowane zostały ścianki sponsorskie Ligi Konferencji, w barwach rozgrywek obklejono też stół dla trenerów i piłkarzy biorących udział w konferencjach prasowych. W czwartek każdy kibic już po raz 6 w tym sezonie poczuje Europę w momencie wejścia na trybuny. Na murawie będzie rozłożona duża płachta z logiem rozgrywek UEFA Europa Conference League, będą specjalne komunikaty na telebimach, kilkanaście minut przed meczem Lecha z Fiorentiną pojawią się herby obu klubów, krótko po godzinie 20:56 zostanie natomiast odegrana poniższa wersja hymnu Ligi Europy.

W czwartek, 13 kwietnia z tradycyjnym przedmeczowym i meczowym raportem na żywo prosto z Bułgarskiej ruszamy na KKSLECH.com już o godzinie 19:20. Jak zwykle podczas trwania naszej relacji nie zabraknie pierwszych zdjęć z trybun oraz z murawy. Poniżej trochę zdjęć z dzisiejszego treningu Lecha Poznań oraz stadionu obklejonego w czarno-zielone barwy UEFA Europa Conference League.Branding Ligi Konferencji na stadionie + ostatni trening Lecha Poznań (12.04.2023):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <