Kurs 50.00 na Lech – Cracovia od Betcris

W sobotę Lech Poznań rozegra przedostatni mecz u siebie w tym sezonie ligowym. Kolejorz nie jest jeszcze pewny startu w europejskich pucharach. Do szybkiego zapewnienia sobie gry w eliminacjach Ligi Konferencji potrzebuje zwycięstwa a partner KKSLECH.com – firma bukmacherska Betcris znacząco podnosi kurs na wygraną niebiesko-białych w rywalizacji z Cracovią.

Na początek zarejestruj się w Betcris podając kod „KKSLECHCOM” i skorzystaj z oferty dla nowych użytkowników. Betcris podwyższa kurs na wygraną Lecha z Cracovią do 50.00!

Jak działa promocja?

Zarejestruj się w Betcris z kodem KKSLECHCOM, wpłać min. 40 PLN, następnie postaw swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 2 PLN, na zakład „Wynik meczu: W1 – Lech Poznań” w meczu Lech Poznań – Cracovia. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, to Betcris zwiększy wysokość kursu do 50.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego w formie Freebetu!

PRZYKŁAD: Kurs na „Wynik meczu: W1 – Lech Poznań” w meczu Lech Poznań – Cracovia wynosi 1.64, a Gracz postawił kupon SOLO za 2 PLN i kupon okazał się wygrany. Gracz otrzyma łącznie 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 50 (kurs boostowy) = 88 PLN, z czego 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 1.64 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 2.89 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 85.11 PLN jako freebet.

Wspomniana promocja dla kibiców Lecha i internautów KKSLECH.com łączy się z ofertą powitalną Betcris dla nowych graczy do 1400 PLN.

>> Warunki promocji: „Boost kursowy. Lech wygra z Cracovią”
>> Zarejstruj się na Betcris podając kod KKSLECHCOM