Wasze oceny za mecz z Cracovią

Kristoffer Velde (średnia ocen: 5,47) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Cracovią. Zaraz za nim byli Jesper Karlstrom (4,21) oraz Michał Skóraś (4,20). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Nika Kvekveskiri (średnia ocen: 2,71). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.

Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 50,5%
Średnia ocen: 4,02

Alan Czerwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,8%
Średnia ocen: 3,57

Filip Dagerstal
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 53,6%
Średnia ocen: 4,04

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 60,0%
Średnia ocen: 4,11

Barry Douglas
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 50,8%
Średnia ocen: 3,69

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 52,9%
Średnia ocen: 4,21

Radosław Murawski
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 54,2%
Średnia ocen: 3,90

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,1%
Średnia ocen: 4,20

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 46,1%
Średnia ocen: 4,06

Kristoffer Velde
Najczęściej wystawiana ocena: 6 – 68,8%
Średnia ocen: 5,47

Artur Sobiech
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 41,0%
Średnia ocen: 3,27

Rezerwowi:

Nika Kvekveskiri
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 49,5%
Średnia ocen: 2,71

Jakub Antczak
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 46,1%
Średnia ocen: 2,82

Adriel Ba Loua i Joao Amaral grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

4 – 63,1%

Poziom meczu Lech – Cracovia 3:0

4 – 68,0%

Sędzia meczu Szymon Marciniak (Płock)

4 – 53,5%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

64,3% – Michał Rakoczy

Skład Lecha Poznań w meczu z Cracovią Kraków:

Bednarek – Czerwiński, Dagerstal, Milić, Douglas – Karlstrom (72.Kvekveskiri), Murawski – Skóraś (82.Ba Loua), Marchwiński (82.Amaral), Velde – Sobiech (72.Antczak).

Od najlepszego do najsłabszego:

5,47 – Velde
4,21 – Karlstrom
4,20 – Skóraś
4,11 – Milić
4,06 – Marchwiński
4,04 – Dagerstal
4,02 – Bednarek
3,90 – Murawski
3,69 – Douglas
3,57 – Czerwiński
3,27 – Sobiech
2,82 – Antczak
2,71 – Kvekveskiri

Ba Loua (bez oceny)
Amaral (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. J5 pisze:

  Wreszcie można było wystawić solidne oceny za mecz z czystym sumieniem, bo zarówno gra jak i taktyka były na odpowiednim poziomie. Inaczej też zagrał rywal nie chowajác się za podwójną gardę, bo być może trener Zieliński ocenił przed meczem Lecha jako drużynę której motywacja była na poziomie 0 po odpadnięciu z L K E. Tymczasem Kolejorz mógł zagrać wreszcie z kontrataku, tym razem bardzo umiejętnie wyprowadzając ciosy. Velde pokazał jakość będąc architektem tego zwycięstwa, strzelając gola i zaliczając dwie asysty. Taki Norweg jest motorem napędowym naszej drużyny, i zadać możemy sobie pytanie czy to już jest początek stabilizacji jego formy. Jeśli tak by było, to można by mówić o pewnej powtarzalności u pomocników. Po sprzedaży kolejnego jego dotychczasowy zastępca wchodził z miejsca na wyższy poziom, jak Kamiński po Jóźwiaku czy Skóraś po Kamińskim. Mam nadzieję że czas pp odejśćcoSkóradia będzie czasem Velde. Po meczu z Cracovią zasłużył on na najwyższą notę. Doczekaliśmy się w końcu meczu w którym do ostatnich chwil nie trzeba było drżeć o wynik. Mało było spotkań w których Lech potrafił strzelić dużo goli i zakończyć jednocześnie mecz na ” zero” z tyłu. Podobała mi się też taktyka gdzie Kolejorz wyczekiwał na przechwyty piłki i kontrował przeciwnika. Generalnie można powiedzieć że mecz na wysoką notę, i nawet Marciniak niczego nie zepsuł. No a teraz trzeba ograć nowego mistrza, według starej zasady. Iby wysoko

  • leftt pisze:

   Zwróć uwagę na to, że ten mecz był skrojony pod Velde. Obrona Cracovii wysoko, szybkość i zwrotność stoperów na poziomie Batorego w porcie to i Velde mógł poszaleć. Dużo miejsca, konterka i gotowe. Oczywiście nie odbieram mu tego, że praktycznie sam wygrał mecz i tego, że asysty były pierwsza klasa. Ten konkretny mecz. Ale przeważnie gramy z murarzami typu Górnik sprzed tygodnia. A Velde ma taką przypadłość, że jak zatrzyma się z piłką, to już w zasadzie jest po akcji i można wracać do obrony. Nieprzypadkowo śrubuje statystyki głównie w LKE.

   • J5 pisze:

    Dokładnie. Natomiast stało się to po dostosowaniu gry do rywala, czyli odpowiedniej taktyki. Inaczej byłoby też w meczu z Górnikiem, który musiał wygrać i wystarczyło byc może zostawiç Zabrzanom trochę więcej miejsca. Ale to już historia, i napeży mieć nadzieję że trener będzie bardziej elastycznie ustawiał taktykę. Co to Velde, ma on potencjał nie tylko do gry z kontry. Może po tym meczu złapie więcej luzu i zacznie mu wychodzić. Oby. I obym nie musiał po meczu z Rakowem wlepić mu ’ jedynki’ . Jako optymista mam taką nadzieję

 2. ryszbar pisze:

  Sobiech zamieszany w strzelanie bramek, aktywny w obronie i tylko 3,27?
  Antczak też bardzo aktywny przez te swoje 20 min. Raz pamiętam dobrze wyszedł na pozycje ale chyba Velde mu nie podał. Pozostałe oceny mi pasują.