Kurs 50.00 na Raków – Lech od Betcris

W niedzielę Lech Poznań zagra na wyjeździe z nowym mistrzem kraju Rakowem Częstochowa. Kolejorz zagra jutro o zakończenie passy 8 kolejnych meczów z tym rywalem bez zwycięstwa, które pozwoliłoby niebiesko-białym wywalczyć awans do europejskich pucharów. Partner serwisu KKSLECH.com – firma bukmacherska Betcris znacząco podnosi kurs na wygraną niebiesko-białych w rywalizacji z Rakowem.

Na początek zarejestruj się w Betcris podając kod „KKSLECHCOM” i skorzystaj z oferty dla nowych użytkowników. Betcris podwyższa kurs na wygraną Lecha z Rakowem do 50.00!

Jak działa promocja?

Zarejestruj się w Betcris z kodem KKSLECHCOM, wpłać min. 40 PLN, następnie postaw swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 2 PLN, na zakład „Wynik meczu: W2 – Lech Poznań” w meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, to zwiększymy wysokość kursu do 50.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego w formie Freebetu!

PRZYKŁAD: Kurs na „Wynik meczu: W2 – Lech Poznań” w meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań wynosi 3.19, a Gracz postawił kupon SOLO za 2 PLN i kupon okazał się wygrany. Gracz otrzyma łącznie 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 50 (kurs boostowy) = 88 PLN, z czego 2 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 3.19 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 5.61 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 82.39 PLN jako freebet.

Wspomniana promocja dla kibiców Lecha i internautów KKSLECH.com łączy się z ofertą powitalną Betcris dla nowych graczy do 1400 PLN.

>> Warunki promocji: „Boost kursowy. Lech wygra z Rakowem”
>> Zarejstruj się na Betcris podając kod KKSLECHCOM