Wystaw swoje oceny po meczu z Jagiellonią

Skład Lecha Poznań:

Bednarek – Pereira, Dagerstal, Satka, Rebocho (85.Douglas) – Karlstrom (75.Czerwiński), Murawski – Skóraś (75.Ba Loua), Marchwiński (78.Amaral), Velde – Sobiech (85.Wilak).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMOTrener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone we wtorek o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. Harnaś pisze:

  Sędzia był OK dzisiaj

 2. John pisze:

  Niestety nie mogłem oglądać.
  Ale dam 6 Bednarkowi.
  Wspólnie z Kovaceviciem został bramkarzem, który zachował najwięcej czystych kont w lidze.
  Brawo.

 3. smigol pisze:

  Dzięki za ten sezon.

 4. Sosabowski pisze:

  Koniec zmagań na wysokim poziomie.
  W dzisiejszym meczu imponował spokój, pewność siebie, luz i przede wszystkim chęci!
  Ależ miło się ogląda Kolejorza, który przy wyniku 2:0 ciśnie rywala do 94 minuty! Każdy z osobna ciągnął grę tak jakby to miał być mecz o wszystko. Nie był to mecz o nic. Jednak też nie o najwyższe cele. Muszę przyznać, że chciałoby się taką drużynę oglądać częściej. Takie mecze potwierdzają, że gdy nie ma już presji to można pokazał kawał ładnej gry.
  Do pewnego momentu wkurzały tylko stałe fragmenty gry, często przekombinowane i na siłę. I jak na złość, żeby nie móc sobie choć trochę pokrytykować po właśnie takim rzucie rożnym piłka jakimś cudem wpada. Szkoda też karnego Velde. Ale powiedzmy sobie, że to już była zabawa. Czy strzelimy trzeciego gola czy nie. To by już nic nie zmieniało. Asysta Dargestala ciasteczko! Ta Ba Loua na karnego też przyzwoita. Widać, że chciał się pokazać lecz to dalej za mało by być w pierwszej jedenastce. Wyjątkowo podobał mi się w tym meczu Rebocho, Sobiech i skrzydłowi.
  Trzeba powoli podsumowywać ten sezon. I będzie to podsumowanie na plus.

 5. legat79 pisze:

  Dzięki za ten sezon!