Wyniki sondy: 3:0 najbardziej pamiętnym momentem

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała letnia sonda dotycząca jeszcze zeszłych rozgrywek z zapytaniem, co najbardziej zapamiętasz po pucharowym sezonie 2022/2023? Po 7 dniach pora na wyniki ankiety.

W czasie 20 meczów na arenie międzynarodowej rozegranych od 5 lipca 2022 do 20 kwietnia 2023 wydarzyło się wystarczająco wiele, by każdy z kibiców Lecha Poznań miał swój ulubiony, niezapomniany mecz, moment czy jakieś Lechowe wydarzenie związane z Ligą Konferencji 2022/2023. Tego wszystkiego dotyczyła właśnie ostatnia sonda, w której było aż 10 możliwości odpowiedzi.

Ankieta o dziwo nie była wyrównana. Najwięcej kibiców Lecha Poznań (38,4%) zapamiętało „prowadzenie we Florencji aż 3:0 i szok dla wszystkich”. 20,2% internautów zapamiętało dosłownie każdy wieczór z Ligą Konferencji przy Bułgarskiej, a 18,5% z biorących udział w sondzie zapamiętało najlepiej drugie spotkanie z Villarrealem wygrane 3:0.

Pozostałe możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów. Poniżej znajdują się pełne wyniki niedawnej ankiety, w której udział wzięło 5415 osób. Wszystkim internautom dziękujemy za oddanie swojego głosu i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna pojawi się w okolicach połowy lipca.Wyniki sondy: Co najbardziej zapamiętasz po pucharowym sezonie?

38,4% – Prowadzenie Lecha we Florencji aż 3:0 i szok dla wszystkich
20,2% – Zapamiętam dosłownie każdy czwartkowy wieczór z Ligą Konferencji w Poznaniu
18,5% – Drugi mecz z Villarrealem. Efektowne, wielkie zwycięstwo nad silnym rywalem
8,8% – Zapamiętałem/am wzrost współczynnika do 19.000, który pomoże Lechowi notować kolejne niezapomniane mecze w następnych latach
4,1% – Dwumecz z Djurgarden w tym końcówkę w Sztokholmie (3 gole)
4,0% – Bramkę Ishaka z Bodo/Glimt i szał radości na stadionie
2,4% – Rewanż z Vikingurem. Dużo negatywnych emocji i awans na końcu
2,1% – Villarreal na wyjeździe. Szybkie prowadzenie Lecha i doprowadzenie do remisu 3:3
1,3% – Mecz z Austrią przy Bułgarskiej. 4:1 po świetnym wejściu Velde
0,2% – Po zeszłym pucharowym sezonie najbardziej zapamiętam jeszcze co innego (napisz o tym więcej w komentarzu)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

1 Odpowiedź

  1. ArekCesar pisze:

    I tak też typowałem. Nie zapomnę tego wyjazdu do Florencji. Było tak blisko awansu, ale radość była niesamowita i tak.