Poprzednie prezentacje

W czwartek, 13 lipca, o godzinie 18:00 odbędzie się kolejna już prezentacja Lecha Poznań przed nowym sezonem. Ta przed zbliżającymi się rozgrywkami 2023/2024 ponownie będzie miała miejsca w galerii Posnania, czyli w miejscu regularnie odwiedzanym przez zawodników Kolejorza w dni poza meczowe.

Prezentacja Lecha Poznań przed nowym sezonem to Lechowa tradycja obowiązująca od 2008 roku. Bywały jednak lata, w których prezentacji nie było lub prezentacja odbywała się już po pierwszym oficjalnym spotkaniu w danych rozgrywkach. Z wyjątkiem 2021 roku prezentacja Kolejorza od 6 lat ma miejsce w galerii Posnania i ma bardzo podobną formułę. Przeznaczona jest przede wszystkim dla młodych kibiców, którzy chętnie uczestniczą w tego typu spotkaniu z piłkarzami mogąc zobaczyć ich z bliska, a po prezentacji chwilę porozmawiać z zawodnikami, zebrać autografy oraz zrobić sobie z nimi zdjęcia.

null
null

W 2010 i 2021 roku Lechowa prezentacja była połączone ze sparingiem Kolejorza na głównej płycie obiektu przy Bułgarskiej, dawniej miała miejsce jeszcze w Multikinie, na Placu Wolności czy na Starym Rynku. Dwie prezentacje zdecydowanie wyróżniały się na tle innych. W 2008 roku Plac Wolności był pełny, zjawiło się na nim kilka tysięcy ludzi, którzy dodatkowo mogli obejrzeć prezentację Lecha II Poznań. Tamta prezentacja była zrobiona z wielką pompą, podobnie wyglądała prezentacja na Starym Rynku 10 lat temu, na której też zjawiły się tłumy.

null
null

Podczas niektórych prezentacji prezentowano trofea, zjawiali się na nich przedstawiciele miasta Poznania z prezydentem na czele czy władze klubu, które przemawiały do kibiców deklarując m.in. że „idziemy na majstra”. Dawniej prezentacje Lecha Poznań prowadzone głównie przez poznańskich dziennikarzy lub stadionowego spikera Grzegorza Surdyka były dużym Lechowym wydarzeniem, o którym się mówiło. Od paru lat prezentacje Lechowe wyglądają już skromniej, nie uczestniczy w nich zarząd, prezentacje są przeznaczone głównie dla najmłodszych fanów.

null
null

Poniżej znajdziecie zdjęcia KKSLECH.com z przedsezonowych prezentacji Lecha Poznań od 2008 roku. Prezentacja Kolejorza przed sezonem 2023/2024 odbędzie się 13 lipca o 18:00 w CH Posnania. Relacje tekstowo-fotograficzne oczywiście na KKSLECH.com.

null
null
nullPrezentacja Lecha Poznań (lato 2008):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2009):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2010):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2011):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2013):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2014):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2016):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2017):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2019):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2021):

Prezentacja Lecha Poznań (lato 2022):

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz