Sonda: Letnie rozczarowanie

Wykorzystując okres, w którym Lech Poznań przez miesiąc rozegra raptem jeden mecz o stawkę ruszamy na KKSLECH.com z kolejną sondą typu „na czasie”, czyli dotyczącą obecnej sytuacji panującej wokół klubu.

W ankiecie pytamy kibiców Kolejorza, co najbardziej rozczarowuje/rozczarowało Was tego lata? W sondzie nie ma odpowiedzi w stylu „odpadnięcie ze Spartakiem Trnava i niewykorzystana wielka szansa na fazę grupową” czy „czwarta z rzędu porażka ze Śląskiem Wrocław”, bo są to oczywiste odpowiedzi. Dla urozmaicenia sondy skupiamy się na rzeczach nieoczywistych, które miały wpływ na to, w jakiej sytuacji znalazł się Lech Poznań oraz co się ostatnio wydarzyło.

W ankiecie jest łącznie 10 możliwości odpowiedzi, ale jak zwykle zaznaczyć można tylko jedną. Sonda jest dostępna tutaj oraz w „Śmietniku Kibica”, potrwa tydzień, jej wyniki przedstawimy w osobnym newsie na KKSLECH.com w przyszłą środę, 30 sierpnia. Wszystkich internautów zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na ten temat. Będzie ona ważna dla nas przed tworzeniem artykułów w przyszłości.
> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

10 komentarzy

 1. bladixon pisze:

  Mnie najbardziej rozczarował Trener. Tylko próbuję rozkminić czy dlatego, że
  – zaufał, iż pracuje w pełni profesjonalnym klubie i ma do dyspozycji, może nie najlepszych, ale solidnych specjalistów na każdym stanowisku
  – poczuł się zbyt pewnie i poniosło go ego odpuszczając sobie i piłkarzom…
  A może zupełnie błędnie oceniam przyczynę ostatnich niepowodzeń…? Sam już nie wiem

 2. Ekstralijczyk pisze:

  Brom i jego eksperymentalny sposób przygotowań do sezonu.

 3. mario pisze:

  można nie być przygotowanym ale jeśli nie ma się woli walki to dla mnie kryminał

  • Bigbluee pisze:

   Pytanie dlaczego 95% piłkarzy nie ma woli walki. Wiemy wszyscy że brak umiejętności czy siły na grę, nadrabia się w jakiś bardziej toporny, prosty sposób typu faul, podrygi sprintow gdzie na końcu światło gasnie ale może się uda, strzaly z dziwnych pozycji, a nawet lyskowki aby sprowokować rywala na kartkę, reakcje bezradności i złości względem siebie itd.
   U nas nie ma nic. W 96 minucie meczu ze Spartakiem i dopiero nagle ktoś postanowił zrobić kogucika i tyle. Ale to „wina” Szymczaka który zaczął grać po wejściu tak jak powinna grac cała drużyna od początku. Ale co z tego jak reszta snula się jak zombiaki z walking dead.

   • mario pisze:

    no właśnie, też się nad tym zastanawiam. Kiedyś były pretensje do drużyny, że nie ma w niej team spiritu. Ktoś był brzydko faulowany a drużyna miała to w doopie.
    Dzisiaj nie ma walki. Nie ma tego co wymieniłeś. Żadnych prób długich podań, wrzutek na aferę, strzałów rozpaczy. Nic. Z mojej perspektywy, osoby która uprawiała sport walki to po prostu kompletnie nie zrozumiałe. I żeby dotyczyło to prawie całej drużyny? Chcę zrozumieć i nie mogę…

 4. leftt pisze:

  Zaznaczyłem mental ale mógłbym zaznaczyć kilka odpowiedzi.

 5. kri$$ pisze:

  gdyby było możliwe wybrałbym 7 odpowiedzi.
  Skończyło się na mentalu.
  Ale dodałbym tez inną podpowiedź – brak team spirit – o czym wspominali wyżej mario i Bigbluee

 6. Pawelinho pisze:

  Szkoda że nie ma odpowiedzi wielokrotnego wyboru bo tak naprawdę można byłoby zaznaczyć kilka z nich razem, ale wybrałem ten o nieudanym eksperymencie.

 7. Mazdamundi pisze:

  Słaba forma, brak kontynuacji dobrej gry z czterech ostatnich meczów ubiegłego sezonu i to, że nic nie ulega poprawie w stosunku do gry po poprzednich okresach przygotowawczych.

 8. Sp pisze:

  Po raz kolejny ankieta w której można by zaznaczyć kilka poprawnych odpowiedzi. Musiałem wybrać jedno i mnie chyba najbardziej rozczarowało podejście do spotkania ze Spartakiem i jeszcze gorsze podejście do meczu we Wrocławiu.