Dino Hotić najlepszy latem

Pozyskany latem Dino Hotić jest na razie najlepszym piłkarzem Lecha Poznań w sezonie 2023/2024. Tak przynajmniej wynika z ocen wystawianych zawodnikom przez kibiców po każdym z 9 meczów Kolejorza w trwających rozgrywkach.

Według internautów KKSLECH.com wspomniany Dino Hotić miał najwyższą średnią ocen po łącznie 3 spotkaniach. Dotąd najwyższe średnie noty miało 6 różnych piłkarzy. Rekord rozgrywek 2023/2024 należy na razie do Filipa Marchwińskiego, wychowanek Lecha Poznań po meczu z Piastem Gliwice (2 gole) miał średnią notę wynoszącą aż 5,39. Niewykluczone, że żaden zawodnik do końca sezonu nie poprawi już średniej oceny „Marchewy”.

Dino Hotić w TOP3 (gracze z najwyższą średnią ocen) był łącznie 3 razy. Także 3 razy w TOP3 znajdował się Joel Pereira, Kristoffer Velde, Bartosz Mrozek i Filip Marchwiński, który miał najwyższą średnią notę po 2 meczach i to na razie on rywalizuje z Bośniakiem o miano najlepszego zawodnika Lecha Poznań w sezonie 2023/2024.

Po drugiej stronie są Mikael Ishak i Artur Sobiech. Dwaj napastnicy jeszcze ani razu nie byli w TOP3. Byli za to najgorsi w aż 6 spotkaniach. Mikael Ishak miał najsłabszą średnią notę po 2 meczach, Artur Sobiech po 4 spotkaniach. Do tego drugiego napastnika należy antyrekord sezonu 2023/2024, doświadczony snajper po meczu ze Śląskiem Wrocław miał średnią ocenę wynoszącą zaledwie 1,10.

Poniżej znajduje się pełne podsumowanie Waszych ocen wystawianych piłkarzom po 9 letnich meczach niebiesko-białych na 2 frontach.
Piłkarze Lecha Poznań, którzy po danym meczu byli wybierani przez internautów KKSLECH.com za najlepszych w sezonie 2023/2024:

3 – Hotić
2 – Marchwiński
1 – Mrozek
1 – Velde
1 – Blazić
1 – Sousa

Najlepszy piłkarz z najwyższą średnią: 5,39 – Marchwiński (za mecz z Piastem 2:1)
Najlepszy piłkarz z najniższą średnią: 2,46 – Velde (za mecz ze Spartakiem 1:3)

Piłkarze Lecha Poznań, którzy po meczach w sezonie 2023/2024 najczęściej znajdowali się w najlepszej trójce według ocen internautów KKSLECH.com:

3 – Hotić
3 – Marchwiński
3 – Pereira
3 – Velde
3 – Mrozek
2 – Milić
2 – Szymczak
2 – Murawski
2 – Czerwiński
1 – Andersson
1 – Blazić
1 – Sousa
1 – Ba Loua

Piłkarze Lecha Poznań, którzy po danym meczu byli wybierani przez internautów KKSLECH.com za najsłabszych w sezonie 2023/2024:

4 – Sobiech
2 – Ishak
1 – Szymczak
1 – Ba Loua
1 – Murawski

Najsłabszy piłkarz z najsłabszą średnią: 1,10 – Sobiech (za mecz ze Śląskiem 1:3)
Najsłabszy piłkarz z najwyższą średnią: 2,83 – Sobiech (za mecz z Radomiakiem 2:0)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

 1. Sosabowski pisze:

  Dino to naprawdę piłkarz z półki wyżej niż Ekstraklasowy dżemik. Jego aktualny problem to taki, że nie ma z kim zagrać „na raz”. Nie wiem czemu nikt nie stara się wyjść do piłki i zagrać kombinacyjnie. Do końca też nie ma jak zejść do środka bo Pereira i tak koniec końców wrzuci, a nie odda pod strzał. A mimo wszystko to jeden z najlepszych graczy. Podoba mi się w nim przede wszystkim to, że mu się chce. Że często biega i walczy co na tle apatycznych kolegów wygląda po prostu imponująco. Pan piłkarz. Jak przyjdzie kolega Gholizadeh i zagrają razem, to będzie bardzie ciekawie!

 2. kri$$ pisze:

  Może jest tak, że Hotić swoja klasą powoduje blokadę u innych przeciętniaków?
  Dostają kompleksów i siada psycha?
  Oczywiście to głupota co napisałem.
  Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

  @Sosabowski – ciekawe spostrzeżenie dotyczące aktywowania Golizadaha. Czekam z niecierpliwością na to co pokaże Pers. Trzymam kciuki aby to było wejście smoka i długie utrzymanie wysokiego poziomu.
  Tak, aby dawało nam zdecydowana poprawę gry i wyników.