Wyniki sond: Powyżej 10 punktów i różne opinie

W ostatnich dniach na KKSLECH.com trwały dwie sondy dotyczące przyszłości. Pierwsza z nich była dostępna w jednej z wiadomości oraz w „Śmietniku Kibica” i trwała przez 7 dni, a druga została umieszczona w ostatnim odcinku cyklu „Pyry z gzikiem”. Dziś czas na przedstawienie wyników niedawnych ankiet.

Lech Poznań aż 6 z 7 najbliższych meczów rozegra u siebie. Jeszcze niedawno nie wiadomo było, kiedy Kolejorz zaliczy zaległe spotkanie z Jagiellonią Białystok, w sondzie pytaliśmy więc Was, ile punktów zdobędzie Lech w 6 najbliższych meczach? Łącznie 70% internautów obstawia minimum 10 oczek na 18 możliwych, najwięcej kibiców (32%) przewiduje ugranie w tych spotkaniach od 10 do 13 punktów, które umocnią poznaniaków w roli ligowego średniaka. W tej ankiecie przez 7 dni udział wzięło 5203 kibiców.

17.09, Warta – Lech (17:30)
23.09, Lech – Stal (20:00)
28.09, Lech – Raków (20:00)
01.10, Pogoń – Lech (17:30)
06.10, Lech – Puszcza (20:30)
21.10, Lech – ŁKS (20:00)
24.10, Lech – Jagiellonia (18:00)

Druga, szybka sonda z prostym zapytaniem „na co czekasz?” trwała w „Pyrach z gzikiem”, ostatni materiał z tej serii został opublikowany 4 września. Łącznie 3 możliwości przekroczyły próg 20% głosów. 20% internautów KKSLECH.com na nic nie czeka, bo ma już dość, aż 25% ankietowanych kibiców czeka na zmianę trenera a 36% podchodzi optymistycznie, wciąż wierzy i liczy na wielki progres, zadowalające wyniki ora na grę na miarę potencjału. Rezultaty tej sondy pokazują, że zdanie kibiców Lecha Poznań różni się od siebie, wielu internautów chce lub czeka na coś innego. W ankiecie udział wzięło 8077 osób.
Wyniki sondy: Ile punktów zdobędzie Lech w najbliższych 6 meczach?

32% – 10-13 punktów – To będzie średni wynik ligowego średniaka
28% – 14-17 punktów – Lech wyjdzie z dołka wskakując na podium
17% – 7-9 punktów – Straty Lecha do czołówki będą jeszcze większe
10% – 18 punktów – Lech po komplecie wygranych zostanie liderem
8% – 6 punktów – Duży dołek zamieni się w wielki jesienny kryzys
5% – 0-5 punktów – Ligowy sezon zostanie przegrany już jesienią

Wyniki sondy: Na co czekasz?

36% – Na wielki progres, zadowalające wyniki i grę na miarę potencjału
25% – Na zmianę trenera zanim będzie za późno
20% – Na nic nie czekam, mam dość
9% – Na dwie byle jakie wygrane nad Wartą i Stalą
7% – Na zmianę trenera po 17 września
3% – Na szczęśliwą, 7 z rzędu wygraną nad Wartą za pomocą wrzutki

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. kri$$ pisze:

  Patrząc na wyniki ankiety dotyczącej ile pkt zdobędziemy w najbliższych sześciu meczach, to stwierdzam, że jest optymizm w narodzie na naszym forum.
  Ciekawe na czym jest on oparty?
  Mam wrażenia, że większość nie jest zadowolona z obecnego sztabu i raczej nie widzi z nim przyszłości. A wyniki ankiety chyba temu przeczą.
  A może oddawaliśmy głosy życzeniowo a nie z uwzględnieniem Realnej Oceny Rzeczywistości?

  • Bigbluee pisze:

   Druga ankieta taka troche niezbyt dokładna i interpretacja wyników moze być bardzo różna.
   Przykładowo, 7% ankietowanych czeka „Na zmianę trenera po 17 września” a 25% „Na zmianę trenera zanim będzie za późno”. Zarówno jedno jak i drugie wydarzenie ale różnie umiejscowione w czasie, może sprawić, że w końcu Lech zaliczy „wielki progres, zadowalające wyniki i grę na miarę potencjału”, na co czeka 36% osób które zaznaczyło ta opcje.

   Dlatego tak naprawde te 36% to nie wiadomo jak odebrac bo wszyscy na to czekamy OSTATECZNIE ale najpierw aby to sie wydarzyło to musi się wydarzyć coś innego co bedzie impulsem a wiemy prawie wszyscy że tego impulsu z obecnej ławki trenerskiej nie bedzie.

   • Sosabowski pisze:

    A ja interpretuje to tak, że to właściwie była jedyna pozytyna odpowiedź na ankietę. Czyli jeśli byłeś optymistą i zwolennikiem zosawienia Broma i wyjścia z kryzysu to nie mogłeś zaznaczyć nic innego. Na 6 opcji redakcja tylko w jednej pozwoliła użytkownikowi wyrazić dobre nadzieje. Dlatego uzbierało się aż tyle. Równie dobrze mogłby by być dwie opcje. Czy wierzysz, że jeszcze coś ugramy? TAK/NIE.
    I tyle by wystarczyło. Wiara w wielu kibicach jeszcze jest. Mamy jakość, tylko trzeba ją odblokować!

  • smigol pisze:

   Moim zdaniem od drużyny z takim potencjałem powinniśmy oczekiwać zdobyczy punktowych. Nie mają żadnych wymówek.

 2. Mazdamundi pisze:

  O cholera. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak optymistycznie w tej pierwszej ankiecie.