Wystaw oceny po meczu z Wartą

Skład Lecha Poznań:

Mrozek – Dagerstal, Milić, Gurgul (61.Pingot) – Czerwiński, Murawski (79.Wilak), Karlstrom, Hotić (87.Pereira) – Sousa (61.Szymczak), Marchwiński, Velde (79.Ba Loua).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMO
Trener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

(ocenianie zakończone)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

(ocenianie zakończone)

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone we wtorek o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

11 komentarzy

 1. smigol pisze:

  Lech słaby, Warta nic nie pokazała. O dziwo marciniak nic nie wymyślił dzisiaj. Trzy punkty…

 2. mario pisze:

  i jak BaLoue możnaby w końcu ocenić lepiej to nie można go oceniać 🙂

 3. bas pisze:

  Mrozek nic nie miał do roboty ,ale gra nogami i wykopy dramat.Obrona poprawnie najlepiej Dagerstal.Muraś lepiej niż Szef który zwalnia grą do tyłu.Velde słabo ,Hotić pięknie przyspieszył z czego wpadła bramką.Sousa bezbarwny Marchewa bezsprzecznie najlepszy.Balua na plus asysta,pozostali nijak.Generalnie bez zmian jak dla mnie za wolno co pozwala przeciwnikowi ustawiać się dobrze w obronie.Warta grała dzisiaj jakby nie chciała nam zrobić krzywdy inna sprawa że bez Zrelaka to już inna drużyną.Ciułamy punkty ale nic po za tym stoimy w miejscu.

 4. jerry21 pisze:

  Najlepszy Marchwiński , zarówno w ataku jak i cofnięty na 10.
  Wreszcie dobry mecz Dagerstala.
  Na plus Velde i Hotic.

 5. Pawel68 pisze:

  Niestety mecz dno dna jak widać po ilości komentarzy po ocenach.Szkoda czasu!Broom żegnaj!

 6. Sp pisze:

  Dagerstal bardziej do przodu, Marchewa głową potrafi i bardzo ładne podanie Jespera i w końcu mamy efekty. Ja nawet wprowadzając Mike czy Szymczaka to ich bym dawał na 10, a Marchewa niech walczy w polu karnym. Dawać jeszcze tego Aliego.

 7. Grossadmiral pisze:

  Trudno kogoś szczególnie wyróżnić i też jakoś skrytykować, wszyscy w zasadzie zagrali solidnie bez fajerwerków i tyle starczyło na Wartę. Luźne spostrzeżenia-Buric w porównaniu do Mrozka to był mistrz wykopów. Gurgul wygląda nieźle piłkarsko dobrze by było go wypożyczyć bo jednak widać braki w obronie przez małe doświadczenie seniorskie. Carrot jako 9 jest w lepszej dyspozycji niż Ishak ktoś by dał wiarę rok temu a nawet pół? Gra Lecha jakoś szczególnie się nie polepszyła trochę lepiej jedynie fizycznie wyglądali niż ostatnio

 8. Radomianin pisze:

  To był mega nudny i wolny mecz. Nic nie grają, stojąca gra i tyle. Marchewka dobrze Gurgul 2 bardzo dobre akcje w defensywie ale też błędy ale występ na plus. Ciężko oceniać. Nie takiej gry człowiek się spodziewa po 3 okresie przygotowawczym w tym sezonie już. Holender do wymiany. Ale Skorza odmówił PZPN to i Rutkowi odmówi pewnie. Kogo by wziąć? Znowu z za granicy?Papszun weźmie reprezentację..

 9. El Companero pisze:

  najgorsi Szymczak i Sousa, najlepszy Dagerstal