Kristoffer Velde na razie najlepszy

Kristoffer Velde jest na razie najlepszym piłkarzem Lecha Poznań w sezonie 2023/2024. Tak przynajmniej wynika z ocen wystawianych zawodnikom przez kibiców po każdym z 14 meczów Kolejorza w trwających rozgrywkach, Norweg w II etapie jesieni (okres pomiędzy wrześniową a październikową przerwą na kadrę) wyprzedził m.in. najlepszego lata Dino Hoticia.
Według internautów KKSLECH.com wspomniany Kristoffer Velde miał najwyższą średnią ocen po łącznie 3 spotkaniach, czyli tak samo jak Dino Hotić i Filip Marchwiński. Norweg w TOP3 (najwyższe średnie noty po meczach) był jednak aż 7 razy, podczas gdy „Marchewa” 6 razy, dlatego to skrzydłowy jest na razie najlepszym piłkarzem Lecha Poznań w trwającym sezonie.

Rekord rozgrywek 2023/2024 jeśli chodzi o najwyższą średnią notę należy na razie do Filipa Marchwińskiego, wychowanek Lecha Poznań po meczu z Piastem Gliwice (2 gole) miał średnią notę wynoszącą aż 5,39. Niewykluczone, że żaden zawodnik do końca sezonu nie poprawi już bardzo wysokiej średniej oceny „Marchewy”.

Za plecami Kristoffera Velde, Filipa Marchwińskiego i Dino Hoticia są m.in. Joel Pereira czy Radosław Murawski. Ostatnio mocno podskoczył Adriel Ba Loua, on także znajduje się w gronie piłkarzy, którzy w minionych tygodniach są wysoko oceniani przez internautów KKSLECH.com. Na razie niezauważalny w pozytywnych ocenach jest m.in. kapitan Mikael Ishak. W TOP3 nie było go ani razu, miejsce znalazło się za to dla 15 innych graczy.

Po notach wystawianych przez internautów KKSLECH.com widać, kto w sezonie 2023/2024 spisuje się najsłabiej. Najgorsi są napastnicy Mikael Ishak, Filip Szymczak i Artur Sobiech, który już po 5 meczach miał najniższą średnią notę. Do Sobiecha należy antyrekord trwających rozgrywek, po spotkaniu z Pogonią Szczecin miał on średnią ocenę wynoszącą raptem 1,06.

Poniżej znajduje się pełne podsumowanie Waszych ocen wystawianych piłkarzom po 14 meczach niebiesko-białych na 2 frontach.
Piłkarze Lecha Poznań, którzy po danym meczu byli wybierani przez internautów KKSLECH.com za najlepszych w sezonie 2023/2024:

3 – Hotić
3 – Velde
3 – Marchwiński
1 – Mrozek
1 – Blazić
1 – Sousa
1 – Karlstrom
1 – Dagerstal

Najlepszy piłkarz z najwyższą średnią: 5,39 – Marchwiński (za mecz z Piastem 2:1)
Najlepszy piłkarz z najniższą średnią: 2,03 – Velde (za mecz z Pogonią 0:5)

Piłkarze Lecha Poznań, którzy po meczach w sezonie 2023/2024 najczęściej znajdowali się w najlepszej trójce według ocen internautów KKSLECH.com:

7 – Velde
6 – Marchwiński
4 – Pereira
4 – Murawski
3 – Hotić
3 – Ba Loua
3 – Mrozek
3 – Milić
2 – Szymczak
2 – Czerwiński
1 – Andersson
1 – Blazić
1 – Sousa
1 – Dagerstal
1 – Karlstrom

Piłkarze Lecha Poznań, którzy po danym meczu byli wybierani przez internautów KKSLECH.com za najsłabszych w sezonie 2023/2024:

5 – Sobiech
4 – Szymczak
2 – Ishak
1 – Ba Loua
1 – Murawski
1 – Blazić

Najsłabszy piłkarz z najsłabszą średnią: 1,06 – Sobiech (za mecz z Pogonią 0:5)
Najsłabszy piłkarz z najwyższą średnią: 3,30 – Szymczak (za mecz z Rakowem 4:1)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

  1. Sp pisze:

    Siła rażenia naszych napastników jest niemiłosierna. Na usprawiedliwienie Kapitana dam to,. że trener robił mu krzywdę wystawiając go do składu. Sobiech wchodzi i nie daje nic, w jego miejsce Czubak, który cm podniesie nam w przedniej formacji i wtedy może Mrozek będzie miał celne wykopy, a celne wrzutki Joela Karol zamieni na bramki. Szymczak zimą do pierwszej ligi, a w jego miejsce napastnik,.który przyjdzie tu wygryźć Ishaka, który wiosną powinien już być normalny.

    • Kosi pisze:

      Ishak moze miec w kazdej chwili powrot objaow. Niestety przy tej chorobie ciezko bedzie sie wyleczyc calkowicie i na zawsze.