Stadion Zawiszy podczas meczu z Lechem (FOTO)

Zawisza Bydgoszcz na pucharowy mecz z Lechem Poznań rozdysponował komplet 14 tysięcy biletów przekazując aż 4 tysiące wejściówek kibicom Kolejorza. Dzięki temu Zawisza we wtorek, 31 października 2023 zanotował najwyższą frekwencję podczas swojego domowego spotkania od 1990 roku.
Kibice Lecha Poznań szczelnie wypełnili trybunę za jedną z bramek zajmując te same miejsca, co podczas finału Pucharu Polski rozegranego w Bydgoszczy ponad 12 lat temu. W sektorach Kolejorza został odpalony jeden stroboskop, Zawisza Bydgoszcz przedstawił za to dwie oprawy, lecz bez użycia pirotechniki.

Niebiesko-biali po wygranej 4:0 (jedno z najwyższych zwycięstw w 1/16 finału) pewnie awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski, w której zagrają po 2 latach przerwy. Losowanie 9 lub 10 listopada, mecz na początku grudnia.

W ciągu paru godzin ukażemy na KKSLECH.com pełną fotorelację z wtorkowego meczu Zawisza – Lech w 1/16 finału Pucharu Polski. Poniżej znajdują się pierwsze zdjęcia trybun.

Stadion Zawiszy podczas meczu z Lechem (31.10.2023)

null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

 1. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  W czasie tego meczu w Kotle czułem się jak u siebie w domu 🙂
  I jeszcze raz wszyscy razem:
  Gramy u siebie, Kolejorz gramy u siebie,
  Gramy u siebie, Kolejorz gramy u siebie!

 2. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  Przed stadionem fuul Lechitów, Lech odpala race, a przy kołowrotku koleś z samochodu sprzedaje koszulki antylegia oraz antyruch i po meczu dalej tam stał, jak przechodziłem to mówił „Weź sobie tą legia Ku…” hahaha
  To mówię sobie, jak taka akcja, to sprawdzę, czy przejdę z tym biletem co mam przez ten kołowrotek dla Lecha Poznań, to gardło do czegoś dzisiaj wykorzystam. I bez problemu zaświeciło się na zielono 🙂
  Pozdro Wiara, miło było Was wszystkich zobaczyć i pośpiewać z Wami.
  Fanatyczny doping niesie głośno się!
  To kibole z Kotła, co wspierają zawsze Cię!
  A za barwy Lecha my oddamy życie swe!
  Bo jesteśmy z Tobą i na dobre, i na złe!