Wasze oceny za mecz z Ruchem

Mikael Ishak (średnia ocen: 4,38) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Ruchem Chorzów. Zaraz za nim byli Kristoffer Velde (4,31) oraz Jesper Karlstrom (4,08). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Filip Marchwiński (średnia ocen: 2,92). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania.
Bartosz Mrozek
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 56,6%
Średnia ocen: 3,77

Joel Pereira
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 43,0%
Średnia ocen: 3,25

Miha Blazić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 53,6%
Średnia ocen: 3,93

Antonio Milić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 54,5%
Średnia ocen: 3,53

Elias Andersson
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 47,7%
Średnia ocen: 3,00

Jesper Karlstrom
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,5%
Średnia ocen: 4,08

Nika Kvekveskiri
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 41,7%
Średnia ocen: 3,46

Adriel Ba Loua
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 43,4%
Średnia ocen: 3,36

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 45,5%
Średnia ocen: 2,92

Kristoffer Velde
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45,5%
Średnia ocen: 4,31

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 61,3%
Średnia ocen: 4,66

Rezerwowi:

Filip Wilak
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 48,9%
Średnia ocen: 3,19

Ali Gholizadeh i Filip Szymczak grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener John van den Brom (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

4 – 74,9%

Poziom meczu Lech – Ruch 2:0

4 – 50,1%

Sędzia meczu Krzysztof Jakubik (Siedlce):

4 – 53,4$

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

69,8% – Krzysztof Kamiński

Skład Lecha Poznań w meczu z Ruchem Chorzów:

Mrozek – Pereira, Blazić, Milić, Andersson – Karlstrom, Kvekveskiri (80.Szymczak) – Ba Loua (80.Gholizadeh), Marchwiński, Velde (66.Wilak) – Ishak.

Od najlepszego do najsłabszego:

4,66 – Ishak
4,31 – Velde
4,08 – Karlstrom
3,93 – Blazić
3,77 – Mrozek
3,53 – Milić
3,46 – Kvekveskiri
3,36 – Ba Loua
3,25 – Pereira
3,19 – Wilak
3,00 – Andersson
2,92 – Marchwiński

Szymczak (bez oceny)
Gholizadeh (bez oceny)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

8 komentarzy

 1. jerry21 pisze:

  Na pewno Marchwiński nie był najsłabszy w Kolejorzu.
  Sklasyfikowanym go gdzieś w środku zestawienia graczy.
  Nie był to jego zbyt udany mecz , ale nie był też słaby.
  Grając na 10 nie ma tych liczb co na 9 tzn. goli i asyst, jednak gra solidnie.
  Na pewno Ishak, Velde, Karlstrom i Blazic najlepsi.
  A najsłabszy w tym meczu Pereira.

  • mario pisze:

   ktoś musiał być ostatni. Dostał note prawie wyjściową. Może co najwyżej mógłby się zamienić miejscem z Andersonem.

 2. marcinos pisze:

  Nikt nie zagrał jakoś źle, ale na ocenę Marchewy mogła wpłynąć kradzież bramki Baluy.

  • Bigbluee pisze:

   Już podczas relacji live było pisane że on jest na 10 totalnie pogubiony. Do tego stopnia że Ishak postanowił mu dublować pozycje i robił to co powinien robić Marchwiński czyli wychodzić do podania i grać z tymi co są w 2 linii przed nim.
   Juz wtedy pisałem że można go zastąpić drzewem i szykuje się ponownie najniższa ocena bo stoi, patrzy jak ma biegać a jak miał stać, nie ruszać się i patrzeć na 5 metrowym spalonym to postanowił sobie pobiegać wkolo bramkarza.

  • Pan T.Arhei pisze:

   Ta „kradzież bramki” to był przypadek, pójście za piłką ,może wtedy miał ten rekordowy sprint,jak na drzewno rzecz jasna:)

 3. Pan T.Arhei pisze:

  Według mojej oceny najlepszy w Ruchu to był/jest ten Kozak.Typowy „Biskupianin”,krępa sylwetka,duża głowa, upór,zadziorność i „dynamiczne myślenie” 🙂

 4. Sosabowski pisze:

  Wiem, że na podstawie meczu z Zawiszą nie powinno się nic oceniać. Ale dużo lepiej sprawdzał się nawet na 8 niż na 10. Po pierwsze łapał świetnie pole, miało się wrażenie, że przyjęciem, odejściem zdobywał dla drużyny kolejne metry. Co najważniejsze! Do przodu! Nie cofał jak to mają w zwyczaju inni gracze. Do tego jest świetny w zastawianiu się i całkiem mocny fizycznie. Choć po nim nie widać. Na 10 traci wszystkie atuty. Brakuje mu przestrzeni. Musi szybko oddać piłkę bo przeciwnik zaraz doskakuje. Zabija to kreatywność. Ma wykończenie na dobrą 9 i to też szwankuje bo schodzi szukać piłki i już nie jest w stanie dobrze się ustawić. Mam wrażenie, że na ten moment pozycja na której jest wystawiany to jeden z gorszych wyborów. Wiem, że trawa wszędzie bardziej zielona i że pewnie jakby zawalił coś w środku pola to byśmy dopiero go zjedli. Ale chłopak w tym sezonie na prawdę umie grać w piłkę, utrzymać się czy zagrać nieszablonowa. A na OŚP zupełnie nie dostaje żadnego sensownego podania. Wszystko gramy skrzydłami. Piłki po obwodzie są posyłane przez ŚP i omijają Marchwińskiego. Nie wiem z czego on ma strzelić? Jakiejś dobitki? Dlatego często mam wrażenie, że gramy w dziesięciu. Bo ta pozycja jest totalne pomijana w taktyce. Robimy sobie krzywdę jak i jemu. Szkoda marnować jego potencjału na stanie w miejscu i odciąganiu rywali od Ishaka. Kapitan sobie poradzi.

  • Bigbluee pisze:

   No i masz pełna rację. Pokazał że grac w piłkę potrafi. Niestety wystawianie go na 10 jest na zasadzie że na 9 grac nie może bo jednak król to król a na pozostałe pozycje się nie nadaje całkowicie. Ewentualnie 6 lub 8 ale za to tam Karlstrom i Murawski. Dlatego z braku laku zostaje mu 10. I tak to potem wygląda jak każdy widzi gdy na siłę wystawia się kogoś do grania.
   Czysto hipotetycznie, nie istnieje taki człowiek jak Marchwiński a Sousa kontuzja bo padł na murawę. To Brom z uporem maniaka i braku umiejętności sklecenia taktyki, wstawiałby Szymczaka na 10 twk jak ostatnio przy zmianach? Efekt byl ten sam co z Marchwinskim.
   Najgorsze jest to że Brom ma gwoździa i na siłę szuka kogoś na pozycje nr 10. Skoro nie ma w drużynie klasycznej 10, bo nie ma a Sousa co najwyżej jest kandydatem na 10, to po co osłabiać druzyne i zmuszać kogoś do grania na 10?
   Mozw to zabrzmi dziwnie ale w takich meczach jak z Ruchem, ŁKS-em czy Puszcza u siebie, ja zaryzykowałbym cofnięcie Ishaka na 10 gdzie on i tak się często cofa i zostawienie Marchewy na 9 z zakazem cofania się. Ishak ma naturalny odruch wchodzenia w pole karne więc to nie byłby dla niego żaden problem.