Wystaw oceny po sparingu z LASK

Skład Lecha Poznań na sparing z LASK Linz:

Mrozek (45.Bednarek) – Pereira (61.Czerwiński), Salamon (61.Milić), Milić (31.Blazić), Andersson (31.Douglas, 61.Gurgul) – Murawski (61.Kvekveskiri), Sousa (31.Karlstrom) – Hotić (61.Lisman), Marchwiński (61.Sousa), Velde (61.Szymczak) – Ishak (61.Sobiech, 88.Dziuba).

* – Piłkarz, który nie rozegrał co najmniej 30 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMO. Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w sobotę o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

  1. Sp pisze:

    Kompletnie nie wiem jakie wystawić oceny za ten sparing

  2. Tetryk pisze:

    Na murawie widziałem „starego” Lecha: ofensywa bez pomysłu i dziurawa defensywa.

  3. Hazaj pisze:

    Co tu oceniać? Kogo? Za co? Co najwyżej komentatorów dzięki którym mecz nie był kompletnie niestrawny. I fajnie grający Lak Linz ( tak do drugiej bramki). Dziwne że w tym meczu tylko RAZ (Velde i to niecelny strzał) zapachniało bramką dla Lecha i rzucał się w oczy komplety brak strzałów zza pola karnego. „Tym sposobem do Europy nie dojdziemy”… he he he.

Dodaj komentarz