Wystaw oceny po sparingu z Mariborem

Skład Lecha Poznań na sparing z NK Maribor:

Bednarek – Czerwiński, Tomaszewski, Milić, Andersson (71.Gurgul) – Kvekveskiri – Lisman (83.Jakóbczyk), Dziuba (71.Dudek), Marchwiński (83.Olejnik), Ba Loua (46.Draszczyk) – Szymczak.

* – Piłkarz, który nie rozegrał co najmniej 30 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMO. Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w sobotę o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

3 komentarze

 1. John pisze:

  Rezerwowa 11,a w 2 połowie to takie głębokie rezerwy.
  Tomaszewski ŚO bardzo mi się podobał, dobrze wyprowadzał piłkę, też wychodził z nią wyżej.
  Nieźle w 2 pewnie Lisman.
  A na LO wolę Gurgula od Anderssona,nawet w takim sparingu szwed wygląda słabo.
  Mógł Rumak jakiegoś młodego na PO wziąć bo ten Alan mi się nie podoba.

 2. melon771 pisze:

  Moje oceny to
  4 dla Bednarka, co ciekawe mogłem oceniać tylko jak gra nogami, bo Maribor chyba nie oddał celnego strzału. Ocena nie za wysoka, przez rzuty rożne w pierwszej połowie, które piąstkował na 16 metr.
  Średnia 4 dla całej obrony, z tym że środek 5- a boki 3+. Mało aktywni w grze do przodu, po zmianie strony zaktywizował się Anderson. Na wyróżnienie zasługuje Tomaszewski.
  Środek chyba najmniej równa formacja. Bezbłędny Kvekve, dobry Marchwiński, no i słaby w drugiej połowie Dziuba. Również różnica w drugiej i pierwszej połowie bardzo widoczna. Zmiennicy niestety pokazali nic. W pierwszej połowie fajnie wyglądała wymienność pozycji i współpraca z pierwszą linią.
  Na froncie dziś Ba Loua, Lisman i Szymczak. Ba Loua bardzo dobry, jego zmiennik -Draszczyk, dramatycznie słaby dziś, jedyne co pokazał to jeden sprint. Próbował 3 dośrodkowań, wszystkie zablokowane. Wracając do Adriela, spoko asysta z lewej flanki. Również dobry drybling i prawie gol z 25 metrów. Kornel Lisman mocno wystraszony w pierwszej połowie, niewidoczny, po przerwie zachęcony jednym dobrym dryblingiem, spróbował jeszcze kolejne 3. Wszystkie udane. Widać jednak pewne braki w fizyczności. Co do Szymczaka. 2 gole i fajrant. Dziwne jest to jak momentami łatwo traci piłkę, w stosunkowo prostej sytuacji. On umie dryblować, jednak nie na tyle dobrze, aby tego dryblingu nadużywać. Często w takiej sytuacji gubił piłkę.
  Na plus jeszcze Rumak za zmianę taktyczną i trójkę środkowych pomocników w środku. Widać, że zaskoczyło to Maribor. Dało to dość sporo miejsca między liniami pomocy i defensywy zespołu przeciwnika. W drugiej połowie Słoweńcy skorygowali ustawienie, przesuwając swoją obronę nieco wyżej, aby zamknąć tę lukę. Słabiej wyglądała nasza gra piłką przez to, ale byliśmy bliżej 2 trafień po długim zagraniu piłki przez naszych obrońców. Również nasi skrzydłowi mieli więcej miejsca, aby się rozpędzić co wykorzystał Lisman.

Dodaj komentarz