Wystaw oceny po sparingu z Szachtarem

Skład Lecha Poznań na sparing z Szachtarem Donieck:

Mrozek – Pereira, Salamon, Blazić, Douglas – Murawski, Karlstrom – Hotić, Sousa, Velde – Ishak (26.Gurgul).

* – Piłkarz, który nie rozegrał co najmniej 30 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie – OBRÓĆ GO POZIOMO. Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w sobotę o północy

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Grossadmiral pisze:

  Ważne że na zgrupowaniu są śmiechy chichy i dobre humory na filmikach jak na wakacjach. Śmieszkujemy heheszkujemy jest fajnie można w tv pokazać bicka można pokazać sześciopak. Generalnie porażka mnie jakoś nie boli ale podejście jak na koloniach. Wielkie gwiazdy a jak przeciwnik się nie kopie po czole tylko umie wymienic szybko kilka podań to już nie nadąrzamy w ustawieniu i myśleniu.

  • tomek27 pisze:

   I trudno mieć do nich pretensje że nie nadążają , skoro taki Traore kosztował 10 mln € , a nasi zawodnicy to głównie piłkarze sprowadzeni za darmo , którzy się odbili od drugiej Bundesligi czy innej tego typu ligi .

   • Grossadmiral pisze:

    generalnie tak ale chodziło mi bardziej razem o baty z lask i szachtarem a przecież nasi też się wczoraj nie urodzili gdzieś też grali w rozumieniu że nie ligi madagaskaru

 2. Hazaj pisze:

  Ja jakoś nie widziałem „różnicy” między drużyną Lecha z Mariborem i z Szachtarem. Na bank ta pierwsza też dostałaby manto od Szachtara, a czy ta druga wygrałaby z Mariborem 3-0? Tego pewny nie jestem.
  Wniosek oczywisty- Lech to „nie poziom” nawet dopiero szykującego się do gier Szachtara w jakimkolwiek zestawieniu nie zagrałby.
  W Ekstra pewnie sznase będą bo…. tam nie gra Szachtar 🙂
  Może więcej minut powinni dostawać : Kvekve, Dziuba, Tomaszewski, Szymczak i jakieś „ogony” Lisman?
  ps:
  Z dynamiką w meczu z Szachtarem „nie dojeżdżał” Salamon stąd ten Tomaszewski.
  No i problem z lewym obrońcą…. każdym co tam dzisiaj grał. Co do Czerwińskiego to on niestety … no niestety…..ławeczka.

Dodaj komentarz