Jeszcze jeden cios, jeszcze jeden wstyd. Puszcza – Lech 2:1

O godzinie 17:30 na stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego mieszczącym się przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie, początek meczu 28. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2023/2024, pomiędzy drużyną Puszczą Niepołomice a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego meczowego raportu NA ŻYWO z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Przed meczem Puszcza – Lech (13.04.2024)

null 2 mecz z Puszczą w historii (jesienią Lech wygrał 4:1)
null Lech ostatni raz wygrał na wyjeździe 17 lutego (z Jagiellonią 2:1), Puszcza ostatnie zwycięstwo odniosła 11 grudnia 2023 (z Widzewem 1:0)
null Puszcza ma passę 10 meczów bez zwycięstwa, 3 kolejne remisy i w tym roku zdobyła 6 punktów
null Lech w ostatnich 4 kolejkach zdobył 8 punktów i nie stracił gola
null Tylko 9 zwycięstw Lecha na obiekcie przy Kałuży, w tym 6 ligowych (ostatnie w lipcu 2020 roku)
null Wygrana Lecha pozwoliłaby co najmniej do niedzieli być nowym wiceliderem

null Raport NA ŻYWO (mecz)

null 1 – 15 minuta

1 min. – Gramy! Tylko zwycięstwo!
1 min. – Mecz rozpoczęli gospodarze.
1 min. – Rajd Ba Louy prawą stroną. Iworyjczyk źle czuł się na tej flance, musiał operować gorszą nogą i szybko stracił piłkę.
1 min. – Dośrodkowanie Pereiry, do którego nikt nie doszedł.
3 min. – null Kocioł w naszym polu karnym po rzucie rożnym, dwa zablokowane strzały, dobrze spisał się Douglas, który naprawił m.in. błąd w kryciu Ba Louy. Szkot wybił piłkę zmierzającą do siatki.
6 min. – Stałe fragmenty gry Puszczy od początku są bardzo niebezpieczne.
7 min. – null 1:0 dla Puszczy. Strzał Hajdy z daleka źle sparował Mrozek, piłka trafiła pod nogi Majchrzaka, który zdobył gola. Wcześniej główkę z Zapolnikiem przegrał Blazić.
9 min. – Teraz możemy się już rzucić do przodu. Nie ma znaczenia.
10 min. – null Lech przerwał passę 4 kolejnych meczów bez straconego gola. Bilans przy przegrywaniu 0:1: 3-2-5
11 min. – Puszcza oddała już 5 strzałów, Lech tylko jeden. Gra na stojąco. Jeszcze nie wyszedł z szatni na to spotkanie.
15 min. – Nic nie gramy. Na razie zero ambicji, woli walki.

null 16 – 30 minuta

17 min. – Lechici znowu przegrywają stykowe piłki w środku pola. Puszcza dominuje.
18 min. – Następna wrzutka gospodarzy po stałym fragmencie gry, następne problemy. Co oni robią?
22 min. – Już 22 minuty gry na stojąco. Lech przyjechał sobie odbębnić sparing, nie stwarza sytuacji, nie umie utrzymać się przy piłce, patrzy tylko na to, jak gra Puszcza.
23 min. – null Puszcza w tym roku kalendarzowym ugrała tylko 6 oczek potrafiąc jednak zremisować z Rakowem Częstochowa, Legią Warszawa oraz ze Śląskiem Wrocław.
23 min. – null 2:0 dla Puszczy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niebywałe.
24 min. – Teraz z taką grą już na pewno nie wygramy. Nawet do remisu jest baaardzo daleko. Niestety Puszcza prowadzi jak najbardziej zasłużenie.
24 min. – null Na murawie leży Sousa, kartkę ujrzał Blazić.
28 min. – Niecelny, przypadkowy strzał Douglasa.
30 min. – W pierwszych 30 minutach Lech wyglądał gorzej niż w Mielcu.

null 31 – 45 minuta

33 min. – Kuriozalny mecz. Wygląda to tak jakby piłkarze grali na zwolnienie Rumaka już jutro.
37 min. – Lech nie ma pomysłu na grę od samego początku. Teraz wygląda na zespół, który już się poddał.
40 min. – Puszcza już cofnięta całym zespołem. Czeka na kontry + na stałe fragmenty gry.
43 min. – Celność podań w Lechu stoi na fatalnym poziomie.
45+1 min. – null Puszcza jest bardzo dobrze zorganizowana. Nie ma szans cokolwiek stworzyć.
45+2 min. – Kontra Puszczy po naszej stracie, Zapolnik mógł zdobyć kolejnego gola.
45+4 min. – Dwa stałe fragmenty gry dla Puszczy bez powodzenia.
45+5 min. – Słaby strzał Ba Louy obronił Zych.
45+5 min. – Do przerwy 0:2.

null 46 – 60 minuta

46 min. – Gramy dalej.
46 min. – null Szymczak za Ba Loua i Milić za Blazicia.
48 min. – Teraz Velde biega na prawej stronie, Szymczak na lewej.
50 min. – Strzał Walskiego trafia w boczną siatkę. Pachnie 3 golem od początku tej połowy.
55 min. – Wrzutka Pereiry do nikogo. Oni nie widzą, że to nie przynosi efektów?
56 min. – null Kartka dla Sousy.
58 min. – W drugiej połowie już zupełnie nic się nie dzieje.
60 min. – null Marchwiński za Sousę, Czerwiński za Pereirę.

null 61 – 75 minuta

63 min. – Zych uprzedził Velde. Obie drużyny sprawiają wrażenie, jakby czekały już na koniec tego spotkania.
66 min. – Zablokowany strzał Ishaka po wcześniejszym rzucie wolnym.
70 min. – Wciąż nic się nie dzieje.
73 min. – null Z sektora Lecha: „Rumak! Co? Wypie*dalaj”.
75 min. – Jeszcze 15 minut.

null 76 – 90 minuta

76 min. – null Kvekveskiri za Karlstroma.
77 min. – Niecelny strzał Szymczaka.
80 min. – Kontra Puszczy po naszym stałym fragmencie gry. Gospodarze sami wywalczyli rzut wolny.
85 min. – Lech bije głową w mur. Piłki latają w powietrzu, finalnie nic się nie dzieje.
87 min. – 1:2. Piłka znowu latała w powietrzu, piłka spadła do Ishaka, który zdobył gola z powietrza. Gol z przypadku, po kiksie Marchwińskiego.

null Ishak
null Marchwiński

90 min. – Dośrodkowanie Marchwińskiego, piłkę wyłapał Zych.
90+1 min. – Jeszcze 5 minut. Może Lechowi znowu dopisze szczęście i uda się chociaż zremisować?
90+2 min. – Niecelny strzał Ishaka z powietrza.
90+6 min. – Koniec. Lech znowu się kompromituje i oddala od Europy. Jeszcze 6 kolejek.

null Sobota, 13 kwietnia 2024, godz. 17:30
null 28. kolejka PKO Ekstraklasy 2023/2024
null Puszcza Niepołomice – Lech Poznań 2:1 (2:0)

null Sędziowie VAR: Pskit, Sokolnicki

null Puszcza: Zych – Revenco, Craciun, Yakuba, Koj – Hajda (86.Poczobut), Walski – Majchrzak (77.Stępień), Serafin (77.Bartosz), Tomalski (67.Jin-Hyun) – Zapolnik (86.Firlej).

null Rezerwowi: Komar, Wojcinowicz, Bartosz, Stec, Poczobut, Jin-Hyun, Stępień, Firlej, Siemaszko.

null Lech: Mrozek – Pereira (60.Czerwiński), Salamon, Blazić (46.Milić), Douglas – Karlstrom (75.Kvekveskiri), Murawski, Sousa (60.Marchwiński) – Ba Loua (46.Szymczak), Ishak, Velde.

null Rezerwowi: Bednarek, Andersson, Gurgul, Milić, Czerwiński, Kvekveskiri, Dziuba, Marchwiński, Szymczak.

null Kapitanowie: Zapolnik – Ishak

null Ustawienia: 1-4-2-3-1 – 1-4-3-3

null Trenerzy: Tułacz – Rumak

null Obserwacja „Oko na grę”: Ishak

null Stan murawy: Dobry (równa płyta boiska)

null Pogoda: +21°C, słonecznie

null Miejsce: Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego (ul. Kałuży 1, Kraków)

bo piłkarzom Rumak nakazał w tygodniu
    obejrzeć film piękny „Tajemnica Puszczy”.

bo to gość rozsądny a nie żaden świrus,
    też włączył Netflixa, lecz tam zamiast „Puszczy”
    którą chciał obejrzeć był „Zabójczy wirus”.

3. Zbychu pisze:

Święte słowa Levin. @ Szota – rozumiem, że ze zdrowiem lepiej?!

5. melon771 pisze:

Zobaczymy, co tam trenowali w tym tygodniu, mam nadzieję, że w końcu będzie na co patrzeć

6. mario pisze:

może remisowali z czołówką ale bez jaj, trzeba z nimi wygrać!!!
    🔵⚪

7. Toruń pisze:

Oby dziś źrebaczek nie przekombinowal. Jak słyszę jego butny ton wypowiedzi przedmeczowych to naprawdę tęsknie za Bromkiem. W górę serca!!!! Tylko KOLEJORZ!!!

• Pawelinho pisze:

Oj tak. Trener z kraju grillowanych latających tulipanów z CV jakiego nigdy wcześniej nie było można się było przynajmniej pośmiać, a tak jedynie co można powiedzieć na temat źrebaczka to, że jest sfrustrowanym hejterem, który jako trener nigdy poza kompromitacjami niczego nie osiągnął w swojej karierze tzn wrócił po 5 latach na bezrobotnym i to w sumie jakiś mały sukces jest 🙂

8. Levin_9 pisze:

Dzisiaj gramy „na Cracovii”, za 15 dni zagramy z Cracovią. Doczekaliśmy czasów gdy kibice Pasów (nawet się zrymowało”, przyjdą na swój stadion żeby dopingować … gości.

9. 07 pisze:

Przenieść papier na boisko. Presing i wywozimy 3 punkty. Wykonać!

10. Pawelinho pisze:

W takim składzie Lech powinien dać sobie radę z Puszczą, ale to jest polska liga, gdzie w zasadzie trzeba być przygotowanym tak naprawdę na wszystkie możliwe rezultaty.

11. pe pisze:

Ruszyć na nich od początku beż zbednego kalkulowania!! Obstawiam pewne zwycięstwo Lecha 3-0 😁

12. mario pisze:

ale środek aż tak defensywny?

13. Zbychu pisze:

Mam obawy. Jak tylko coś podgonimy, to zaraz musimy coś sp… Gramy też dzisiaj dla Warty.

14. Mansfield pisze:

Rozum podpowiada – będą ciezary,
    Serce – ze ich rozniesiemy w pierwszej połowie.

21. Jakub80 pisze:

Puszcza realizuje swój plan na ten mecz, teraz murarka i tyle. My jeśli chodzi o grę do przodu, gramy konsekwetnie…nic. Nawet tyłu już źle to wygląda.

22. fox pisze:

Jak tak na to patrzę to się zastanawiam czy tym Rutkowskim nie jest po prostu wstyd.

23. KondziuD13 pisze:

Mrozek odbił dobrze do boku tylko Pereira zawalił bo nie widział za sobą zawodnika.

24. KondziuD13 pisze:

Niestety taka gra jak w ostatnich meczach. Nie da się na to patrzeć. To my gramy o mistrzostwo czy o utrzymanie???

28. mario pisze:

qrwa, nawet straty na 20 metrze nie wykorzystali do stworzenia zagrożenia a co dopiero mówić o bramce.
    A teraz mogło być już 2-0…

29. Bart pisze:

Przez pierwsze 20 minut jesteśmy zdominowani przez Puszczę. Czujecie to?

30. legat79 pisze:

Whhhh doprowadzili do tego że ogląda się bez większych emocji.
    Puszcza futbol średniowieczny i starcza na nasze gwiazdy!
    Hmmm ale w sumie jak starcza to co my gramy🤔

31. Pawelinho pisze:

0 celnych strzałów po stronie Lecha to i idealne podsumowanie Lecha w tych 21 minutach nazwijmy to umownie „gry”.

35. Kaktus108 pisze:

Ja pier..lę szrańczą nas załatwili. To się nie dzieje.

36. Pawel68 pisze:

Jadą z nami jak z juniorami!Rozpędzić tą bandę bezjajowców….!

37. Bart pisze:

A Murawski zz te debilne faule prezentujące Puszczy wolne na które czekają powinien dostać wędkę

38. Jakub80 pisze:

Koniec sezonu! Rumak dziś masz sam się podać do dymisji nawet jak Piotrek nie będzie chciał.

39. Zbychu pisze:

Brawo, po prostu brawo.

40. Mansfield pisze:

Mozna zgasić światło i puścić konika luzem….

41. mario pisze:

jprdle, ale jesteśmy słabi

42. Grossadmiral pisze:

przymulone pizdy

43. Pawelinho pisze:

Mhmm ciekawe na kogo teraz swoją niekompetencje i frustracje zwali źrebaczek na konferencji prasowej….

44. smigol pisze:

Ku*wa włączyłem i 2-0 🤦🏼‍♂️

45. Bart pisze:

Dokładnie takiego meczu się spodziewałem, a po drugim golu zacząłem się śmiać. Rutkowski, synu własnego ojca, co ty wyprawiasz?

46. legat79 pisze:

Hehehhe w sumie co to jest
    Kompromitacja wstyd żenada
    I tak już nic z tego nie będzie wiec mam nadzieje że ktoś podejmie jakieś decyzje po tym meczu.

47. Sapuaro pisze:

spadający beniaminek leje nas jak chce, to jest dno i metr mułu

48. Daniio pisze:

Normalna padaka. Jej..ć Rutka, je..ć Rumaka!!!!

49. smigol pisze:

Trener mówił że chce żeby zagrali jak na treningu. Wolę nie myśleć co oni tam trenowali.

50. mario pisze:

gówno mnie obchodzi z kim Puszcza zremisowała. Na litość boską, to jest tylko Puszcza Niepołomice!!! No qrwa!!!!
    😡😡😡

51. Szota Arweladze pisze:

Dla wszystkich, którzy nie rozumieli tych słów przypomnę je z prośbą o zetknięcie na boisko: „[chcemy] zagrać tak jak trenujemy.”

52. Wuchta pisze:

Błagam, zwolnijcie tą pizdę. Rumak nie powinien mieć prawa wjechać nawet na teren WLKP.

53. Toruń pisze:

Druga asysta Źrebaka w tym meczu. Choooj!!! Gramy!!!

54. Krzysztof pisze:

UJ ci na imię Rutkowski UJ ci na imię!

55. olos777 pisze:

Takie sobie wiosenne granie na wyjebce….

56. Bart pisze:

„„Przed spotkaniem z Puszczą jeden z moich ludzi mówił, że jest to mecz-pułapka. Nie możemy wciągnąć się w to co Puszcza lubi grać. Puszcza uwielbia, gdy piłka jest wysoko, mecz jest na styku, są auty czy faule. Nie możemy grać tak jak Puszcza lubi, a dopiero później trzeba kreować sytuacje. Rywal gra powtarzalnie, ma mocne stałe fragmenty gry, a szczególnie wyrzuty z auty, po których Puszcza strzeliła już 7 bramek.”

Tak mówił komiwojażer wczoraj na konfie. Wychodzimy i w pierwszych 20 minutach dostajemy dwie bramki po dokładnie takich akcjach. Rumak to jednak jest fachowiec.

• batman4ever pisze:

Brakuje kontynuacji jego słów: „To nie są jakieś ustalone rozegrania, schematy. Po prostu piłka spada w polu karnym i zaczyna być niebezpiecznie. A najtrudniej jest zapanować nad chaosem”. Rozpracował ich. Grają na chaos. Ich gole to przypadek. Chaos to jest ale raczej w jego głowie.

57. mario pisze:

przecież oni wyglądają jakby pierwszy raz się spotkali pół godziny przed meczem

58. Franco pisze:

Wygląda jakby grali na zwolnienie mustanga.

59. tylkoLech pisze:

Lech to chyba najgorzej grający zespół w lidze, aż trudno w to uwierzyć, ale tak wyglada

60. legat79 pisze:

Ku…. Rumak jak jest tak jak mówisz masz Lecha w sercu do podaj się do dymisji po tym meczu.
    Obrzydzileś mi mecze w pół rundy

Dobra kończę wylewać żale h… to da Prezes wie najlepiej

61. Pawlisko pisze:

Ktoś wierzy, że nagle ci impotenci ofensywni będą potrafili strzelić 3 bramki, ba choćby 2?

62. Bart pisze:

Ciekawe czy koło historii się dopełni i Rumak znowu usłyszy z trybun to samo co w trakcie meczu ze Stjarnan

63. olos777 pisze:

Ale w sumie co my chcemy!Rumakero powiedział przed meczem,że chce by jego piłkarze grali jak na treningu!No to grają!

64. mario pisze:

tego się nie da oglądać na trzeźwo

65. smigol pisze:

Już widzę te fajerwerki na konferencji po meczu.

😂

66. leftt pisze:

Od Rakowa nie oglądam meczów. Jest to jedna z moich lepszych decyzji w tym roku. Akurat zdmuchnąłem świeczki na 50 kiedy syn pokazał mi wynik z flashscore. Cudowny prezent. Rumak won!

67. melon771 pisze:

Grają jak na treningu. Wszystko się zgadza. Ba Lua jest taki kasztan że ja p*erdole. Ale spokojnie. Zmian nie dokonuje się przed 60 minutą, więc jeszcze go podglądamy. 2 i poł roku czekamy to jeszcze 30 minut poczekamy. Może odpali.

68. Grossadmiral pisze:

w przerwie niech kuń zrobi 5 zmian niech sobie chociaż gurgul z dziubą trochę słońca złapie

69. Jakub80 pisze:

Tak sobie myślę, że dymisji nie będzie bo ogier chce mieć pracę, a przecież nikt normalny go nie zatrudni. Z kolei zmiany ze strony Piotrka też nie bo jak zatrudnił takiego ignoranta to porządnego trenera na pewno teraz nie znajdzie. Ciężkie czasy idą..

70. Bart pisze:

Salamon faulował. Będzie karny.

71. Bart pisze:

Czemu doliczył tylko 3 minuty skoro sam Sousa dłużej leżał na boisku?

72. Grossadmiral pisze:

a w ogóle to się uja znacie bo na treningu jest jakość!

73. djwiewiora pisze:

Chyba specjalnie poczekam do konferencji pomeczowej… może ktoś go zapyta ,jak to w końcu jest z tym pokazaniem tego jak się trenuje i przelaniem tego na mecz.

74. Pawel68 pisze:

Bez obrony,ambicji,jaj!!!Brawo rutkowscy!

75. Sapuaro pisze:

Puszcza przebiegła aż o 7 kilometrów więcej w pierwszej połowie.

76. Pawel68 pisze:

59 do 52 km.Nawet biegać się nie chce…

77. Bart pisze:

Dobra, nie ma co tego oglądać. Idę zrobić zaprawkę na zderzaku póki nie zaszło słońce.

78. Krzysztof pisze:

Dobra koniec tego! Nie mam zamiaru dalej oglądać tej masturbacji!

79. Sumita88 pisze:

8 km mniej w 45 minut. To jest niepojęte.
    Niech wroci Smuda. Przynajmniej będą zapie…łac.

80. Pawlisko pisze:

XG 0,03!!! To się samo komentuje…

81. Pszczolka pisze:

no co chcecie?? chabeta nie kłamał, grają jak na treningu:)))

82. PAWEL pisze:

tylko konferencja pomeczowa już mnie interesuje. liczę na Rumaka, już powinien zacząć szykować opowieść.

83. melon771 pisze:

Expected goals 0.03 XD Brawo Mariusz tak trzymaj. Ty jesteś gość. 2 bramki w dupę i oczekiwany gol na poziomie 3%! Może i obrona nie gra lepiej, ale przynajmniej nie strzelamy goli, a nawet na bramkę.

84. smigol pisze:

Ciekawe czy Rumak nauczył się już baran po angielsku? Mógłby zacząć od siebie.

85. Mansfield pisze:

Aha czyli z wywiadu z zawodnikiem Lecha dowiedzieliśmy się co jest powodem kaszany na boisku….murawy nie zmoczyli.
    – Mariusz idź w ta strone

86. Kaktus108 pisze:

Widać fachową rękę Rumaka. Od taktyki, przez motorykę po motywację absolutny top, nie tylko w skali Polski. Pokazywał to zresztą w poprzednich miejscach pracy. Doskonały wybór zarządu, to nie mogło się nie udać. Brawo! Brawo! Brawo!

87. Pawelinho pisze:

Grają jak na treningu to w zasadzie idealnie podsumowuje pierwsze 45 minut. Jaki trener taka gra niestety.

88. sorel pisze:

Naszego klubu już nie ma…

89. deel pisze:

Dramat. Jeśli ten facet oceniał pracę VDB i dzięki jego zapewnieniom, że on tą grę poprawi zwolnili Holendra to gratuluję. Zero agresji w grze, brak jakiegokolwiek pomysłu na grę ofensywną, strzały rozpaczy – beznadzieja i rozpacz = trener Rumak. Pożegnać po meczu, dać kopa i w jego miejsce zatrudnić randomowego kibica Lecha do końca sezonu – będzie przynajmniej wesoło.

90. Toruń pisze:

Ciekawe ile dostaniemy w Łodzi….

91. mario pisze:

a gdzie można oglądać pomeczową konferencje?

92. Rafik pisze:

Przypadek? Nie sądzę. To Rumak. Była długa przerwa na kadrę i pisałem że to jest ostatnia szansa na zmianę tego Pana. Trudno. Może w przyszłym roku będzie lepiej:) Znając naszą ligę to za tydzień mogą wrócić nadzieje ale to i tak tylko będą nadzieje. Z tym Panem to tylko można.. no właśnie chyba nic!
    Tylko LP!

93. Kibic z Bydgoszczy pisze:

U mnie mecz nie działa, ale jakoś przeżyję :-]

94. Pawel68 pisze:

Puszcza w tym roku meczu nie wygrała….Jesteśmy na dnie ,dna…

95. mario pisze:

Lech 0,03 Poznań…

96. Zbychu pisze:

Tu nie ma żadnego pomysłu na mecz, piłkarze do przodu grają wielką improwizację. To się opiera jedynie o ich indywidualne wybory, potrzebie chwili. Piłka odskakuje. W obronie chaos przez wielkie „CH”. Puszcza ma te stałe fragmenty rozbiegane, strefa obronna nie wie, co się dzieje. Zatrudnić go u nas do SFG, tu pewnie asystent asystenta Ruthinio ma większe bejmy niż on tam.
    A Rumak na konferencji był spokojniejszy, bo pewnie myślał że tu się samo wygra, z palcem w d. Czyli zlekceważył przeciwnika.

97. olos777 pisze:

Panie kapitanie a takie pytanie?
    Co by powiedziała dupa gdyby miała zęby?

98. bas pisze:

Cały czas zastanawiam się jakim cudem jesteśmy na pudle grając najgorszą piłkę w eklapie.Nawet nie chce im się biegać.No to Puszczą przełamie się na nas,bo nie wieżę że Lech zdobędzie chociażby bramkę.Syf totalny

99. are pisze:

Ruszają się jak muchy w smole, a może jeszcze wolniej. Przebiegli o 7 km mniej w pierwszej połowie!!!!!!!!.Przy drugiej bramce 4 obrońców pilnuje jednego zawodnika,a jeden obrońca 5 przeciwników.To jest sabotaż!!!Rumak Vin.

100. Levin_9 pisze:

2:0 to najniższy wymiar kary, rozegranie rzutu wolnego będzie pokazywane jeszcze nie raz. Nie mogę się przyzwyczaić że ci w niebieskich to nie nasi.

101. Reyvan pisze:

Lech nie biega, jak podaje, to głównie w bok albo do tyłu, podania crossowe nie istnieją. Te po ziemi są głównie niecelne, za plecy, albo za szybko. Nie ma dośrodkowań z których można by oddawać strzały, albo nawet takich po których były rzuty rożne. Nie ma klepki, nie ma dryblingów, nie ma strzałów spoza pola karnego.
    Jest jakaś podwórkowa taktyka, z Ishakiem ustawionym ” na sępa” Drużyna nie idzie do presiingu, jak Ishak próbował, to się musiał oglądać, czy ktoś jeszcze za nim biegnie.
    Szkoda że w przerwie reprezentacyjnej Rumaka nie pożegnano. A tak do końca sezonu będzie to już tak wyglądało. No chyba że po dzisiejszym blamażu Rumak w końcu wyleci. Tylko kto niby miałby tą drużynę w 6 ostatnich kolejkach poprowadzić.

102. Olo pisze:

Relacja jest bardzo subiektywna. Komentarze także. Czy nie widzicie, hejterzy, że Lech kreuje? Nie widzicie tej gry z pierwszej piłki, tego zaangażowania? Puszcza jest po prostu po pierwszej połowie tłem dla naszej wspaniałej drużyny zbudowanej na trzy fronty. A jeszcze inni winią prezesa naszego klubu. I jeszcze mu wbijają szpilki. To nie ludzie. To wilki!

103. Olo pisze:

Panie prezesie Rutkowski. Oczko odpadło. Temu rumaku!

104. Olo pisze:

To jest rumak na miarę naszych możliwości. To myśmy go zrobili trenerem. My tym rumakiem otwieramy oczy niedowiarkom.

Zarząd

105. olos777 pisze:

Skończy się na 4-0

106. Grossadmiral pisze:

W poniedziałek w biurze jeszcze się z nas pośmieją przy kawusi jakie to z nas oszołomy i gra gitara

110. Kaktus108 pisze:

Ten mecz po raz kolejny obnaża całą filozofię Lecha. To wieczne ugrzecznione perdoletto, bezjajeczność, by nie powiedzieć piz…watość od samej góry do samego dołu. Wszędzie w tym klubie hektolitrami wylewa się letnia woda, byle się nie sparzyć w gorącej albo nie zahartować w zimnej. Ma być miło, kulturalnie i bez zbędnych emocji.

111. mario pisze:

Tułacz zjadł Rumaka razem z kopytami…

112. mario pisze:

mamy rzut z autu i tylko Szymczak próbuje wyjść do podania

113. melon771 pisze:

Tułacz – zagrożenie po.kazdym stałym fragmencie gry. Element dopracowany bardzo.
    Rumak – Wyrzucajcie na Salomona. Jeden h*j w sumie strzelamy tyle goli po akcjach, że możemy odpuścić stałe fragmenty. A specjaliste od wolnych wy*ebać do Radomia. Nie będzie darmozjad tu siedział.

114. smigol pisze:

Dobra jest, wchodzi Czerwiński. Żarty się skończyły, rumak już w kulę nie leci.

115. PAWEL pisze:

jeszcze z pięćdziesiąt wrzutek na obrońców Niepołomic…

116. mario pisze:

i my mamy grać w pucharach???

117. melon771 pisze:

Czy 2-0 z Puszczą wystarczy do usunięcia Rumaka? Moim zdaniem nie. Wszak wygrał w lutym dwa mecze pod rząd

119. Toruń pisze:

Zmieniając temat na chwilę. Oglądam mecz w C+…. Myślę że Żewłakow mogły zostać asystentem Źrebaka…. Pierdo…i od rzeczy. Poziom expercki jak Tomasz H. Głos wyłączony, muzyka relaksacyjna. Może dam radę do końca. Gramy dalej!!!

120. olos777 pisze:

Czy ja dobrze słyszałem,że kibice kazali wypatatajać?

121. tomek27 pisze:

Tutaj trzeba wymienić 3/4 drużyny . Im się po prostu nie chce . Tutaj żaden trener już nic nie zmieni . Oczywiście Rumak do wyebania też .

122. mario pisze:

a najsmutniejsze jest to, że Puszcza ma Lecha w dupie i gra do przodu, w ogóle nie muruje

123. leftt pisze:

Wyświetla się reklama 300 zł za wygraną Lecha z Puszczą? No to nie będzie 300 zł.

124. kibol z IV pisze:

Odpowiednia i długo wyczekiwana reakcja kibiców Lecha w Krakowie
    rumak . Co ? WYPIE*DALAJ !

Bez satysfakcji napiszę iż oznajmiłem to chyba jako pierwszy na tym forum.

125. smigol pisze:

Zostało 15 minut, mam nadzieję że zagrają w końcu jak na treningu.

126. PAWEL pisze:

nic z tej drużyny i trenera nie będzie. do wy..bania 3/4 pań.

127. olos777 pisze:

Czy oni w tym meczu kopnęli celnie na bramkę?

128. mario pisze:

wy*ebać Rumaka, niech Janas dokończy ten pie*dolony sezon!

129. Szota Arweladze pisze:

@lefft, z jakim piłkarzem dostałeś tort? Jest na co czekać? Tylko nie mów, że z Rumakiem…

130. Zbychu pisze:

Zr śledziami w Pucharze mieliśmy za mało czasu na odrobienie strat. Dzisiaj też?

131. Mazdamundi pisze:

Można wyłączyć transmisję i wrócić w nowym sezonie. Z tak bezmyślną grą, bez strzelania bramek nie mamy prawa godnie reprezentować Polski w pucharach. Fakt, że tak długo utrzymujemy się na miejscu pozwalającym się łudzić uzyskaniem prawa do gry w letnich kwalifikacjach to kuriozum.

132. olos777 pisze:

Jak obstawiacie ile Puszcza przebiegła więcej od Lecha?

133. Kaktus108 pisze:

Cytując kolejnego klasyka, tym razem Jakuba Wilka:

„Stanęli na kwadratach i nic się nie dało zrobić”

134. mario pisze:

jedyny, któremu chciało się dzisiaj biegać ratuje honor Lecha

135. djwiewiora pisze:

Szymi, Marchewa i Papa

136. Pawelinho pisze:

Ishak trafił na 2:1 toż to szok i niedożywienie!

137. olos777 pisze:

I Dżonsowi karzą wypatatajać!!

138. Grossadmiral pisze:

bramka padła tylko dlatego że skiksował ;d

139. Bart pisze:

6 minut za to leżenie piłkarzy Puszczy?

140. Kaktus108 pisze:

Szymczak ma chyba klapki na oczach i boiskową inteligencję -100. Zaprogramowany żeby przepchnąć piłkę i kopnąć byle gdzie jeśli nie może strzelać.

• olos777 pisze:

Od zawsze mówiłem,że to drewno!

• djwiewiora pisze:

Nie zgadzam się.
      Szymczak chociaż próbował. Nie jest drewniany. Fakt miał niecelne strzały,ale walczył, odbierał, podawał a jak miał miejsce to strzelał.
      U nas nie ma kreatywności w środku pola od początku sezonu gramy na dwie szóstki bo mamy pizdę a nie dyrektora sportowego.
      Szymi jeszcze się rozwinie, niestety tutaj jest i wiele więcej zardzewiałych trybików i braków a szymi to najmniej akurat tutaj jest winien.

• Kaktus108 pisze:

Nie robię z niego kozła ofiarnego, lubię jak tę piłkę przepycha, ale jak ją przepchnie i nie ma pozycji do strzału, to natychmiast głupieje. Życzę mu jak najlepiej.

Ja nie mówię,że on nie walczy.Ja mówię,że on nigdy nie powinien grać w 1 Lechu!Samo bieganie i walka nie daje ci uprawnień do gry w tym klubie.Jest ogólnie rzecz ujmując ZBYT SŁABYM piłkarzem,tak jak Baluj,ten dziwny lewy obrońca ze Szwecji,tak jak Bednarek,Barry,Sobiech……