Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Mariusza Rumaka oraz opiekuna gospodarzy Daniela Myśliwca na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 33. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2023/2024, Widzew Łódź – Lech Poznań rozegranym w niedzielę, 19 maja, o godzinie 17:30.

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Obie drużyny walczyły dziś o wygraną. Dziękuję moim piłkarzom, bo do końca grali o zwycięstwo. Otwieraliśmy się mocno w tym meczu co dawało Widzewowi okazję do kontr. Moi piłkarze pokazywali charakter do końca, choć wielu zawodników pokazywało, że mogą nie dotrwać do końca. Cały czas borykamy się z różnymi problemami, Filip Marchwiński i Radosław Murawski musieli wcześniej zejść. Do końca walczyliśmy, piłkarze pokazywali charakter, w ostatnich minutach stworzyliśmy sobie sytuacje i mogliśmy wygrać na tym trudnym terenie.”

„Dziękuję całemu sztabowi, bo cały czas nas wspiera, jest w trudnym momencie z zespołem, działa profesjonalnie. Mało nas przyjechało do Łodzi, mamy swoje problemy, urazy, infekcje, a wszyscy dają z siebie ponad 100% i to codziennie. Za to wszystkim dziękuję. Ostatnie porażki nas bolały, ale dziś zespół dobrze zareagował. Po bramce Kristoffera Velde graliśmy to co chcieliśmy, w przerwie skorygowaliśmy pewne rzeczy, chcieliśmy docisnąć jeszcze pedał wiedząc jednak, że Widzew będzie miał dużo przestrzeni.”

„Piłkarze są wściekli i załamani, emocjonalnie reagują na porażki. Każdy walczy o swoją przyszłość i wiedzieliśmy, że jeśli chcemy zagrać w Europie, to musimy wygrać. W szatni jest złość, jest smutek.”

Daniel Myśliwiec (trener Widzewa):„Ostatnio byłem niezadowolony z naszych meczów, dziś było inaczej. Graliśmy do przodu, szukaliśmy bramek, daliśmy kibicom show. Nie jesteśmy zadowoleni, bo powinniśmy zrobić więcej w ofensywie i odnieść zwycięstwo. Zrobiliśmy dziś dużo, by wygrać, rywal często był zamknięty i nie wychylał się. Byliśmy dziś blisko zwycięstwa, teraz musimy dać kibicom wygraną w ostatnim meczu na wyjeździe.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

25 komentarzy

 1. Sumita88 pisze:

  Panie Rumak wystarczyło wygrać….. niech sobie przypomne z Ruchem, Puszcza, Legia, lub z kimkolwiek innym i by były puchary a teraz zdziwienie. Mieliście cała rundę……. na pokazanie charakteru.

 2. Pawelinho pisze:

  Jak to dobrze, że został jeszcze jeden mecz z tym sfrustrowanym życiem „trenerem”…

 3. WF53 pisze:

  jakie treningi trzeba przeprowadzać aby obniżyć formę praktycznie wszystkim zawodnikom. co też będzie robić w akademii ten niezwykle uzdolniony gawędziarz

 4. piotrx pisze:

  „Cały czas borykamy się z różnymi problemami” z czego największym jest kompletny dyletant na stanowisku tranera 😀 Gdzie te puchary? rutkowski, klimczak,rząsa, rumak, gdzie te puuuchaaaryyy? Nie ma ? I bardzo kurwa dobrze! Hahahaha. Tym sezonem ostatecznie dowiedli jak wielkimi nieudacznikami są i że w historii Lecha zostaną zapamietani jako Ci, ktorzy go zniszczyli. Będą utożsamiani z największymi sportowymi blamażami, zmarnowanymi szansami i wizerunkowymi klęskami. Wypierdalać!

 5. olos777 pisze:

  ….”Po bramce Kristoffera Velde graliśmy to co chcieliśmy, w przerwie skorygowaliśmy pewne rzeczy, chcieliśmy docisnąć jeszcze pedał wiedząc jednak, że Widzew będzie miał dużo przestrzeni.”
  No i qrwa rzeście skorygowali,że japierdolę!
  …..” Każdy walczy o swoją przyszłość i wiedzieliśmy, że jeśli chcemy zagrać w Europie, to musimy wygrać.”…….
  I właśnie dlatego nie wygraliście?Z taką walką,to ci pipkarze przyszłości nie mają!
  ….”W szatni jest złość, jest smutek.”-wszyscy tulą się do siebie i płaczą .Wpadają sobie w ramiona i podają chusteczki do wysmarkania nosa…….

 6. Kibic z Bydgoszczy pisze:

  Miałem nic nie pisać i od ponad roku się ograniczam, ale uj mnie strzela z tym co się stało.
  To jest totalna amatorka i katastrofa

 7. foxi85 pisze:

  Bardzo dobrze, rutki zaczną odnotowywać minusy w exelu. A te wkłady do koszulek to nawet na Puchar Tymbarku nie zasługują – bardzo dobrze – spokojny, lipiec – bez nerwów, stresu związanego z poczynaniami tych przegrywów / wiecznych frajerów.

 8. Mazdamundi pisze:

  Jeszcze jeden, jeszcze jeden…

 9. Kaktus108 pisze:

  To wszystko i tak nasza wina, hejterów z Internetu, którzy uja się znają i tylko niszczą psychicznie zawodników i trenerów.

 10. Pawel68 pisze:

  Rutkowski!#Odejdz wstydu i hańby oszczędź na następne lata!

 11. Krzysztof pisze:

  „Do końca walczyliśmy, piłkarze pokazywali charakter” taaa i przebiegli w meczu 10km mniej od zydzewa:)

 12. are pisze:

  Co ten Rumak bredzi,chyba był na innym meczu.
  10 km mniej.Dziękuje za te kilometry mniej.

 13. mario pisze:

  pokazali charakter…
  Moja córka by się uśmiała po pachy…

 14. Bigbluee pisze:

  Piłkarze są wściekli, w szatni jest złość.

  Wszyscy oglądalismy tą złość i wscieklosc na murawie.
  Pajacu chcesz zobaczyć jak wygląda wscieklosc, złość, zaangażowanie i dopiecie swego w 92 drugiej minucie i ekstremalna radość, płacz bo nikt tam k.rwa nie udaje i nie pozoruje? To obejrzyj mecz Unionu z soboty albo Mainz.
  My też musieliśmy tak jak oni wczoraj ale tu wszyscy mieli wszystko w dupie. 15 minut grania jak równy z równym a potem plaża.

 15. smigol pisze:

  A tam Mariusz, daj już spokój. Byś wyszedł i pokazał jakieś sztuczki magiczne na tych konferencjach. To by było coś a nie takie tam proszę ja ciebie gadanie.

 16. Tetryk78 pisze:

  Jak ktoś ma nazwisko zaczynające się na „R” to chyba lepiej by się od Lecha trzymał z daleka…

 17. Mansfield pisze:

  Panie Rumak,więcej się Pan nie pokazuj .

  Zapisz się Pan na jakiś kurs sprzedawców garnków albo pościeli i ze sportem daj Pan sobie spokój……

 18. LeposOnlyLech pisze:

  Tej Koniu weź zrób chłopie analizę swojej pracy jak VDB zrobiłeś i przedstaw tym trzem idiotą może to kupią i jakoś dadzą Ci drugą szansę.Później zrobisz analizę swojej drugiej analizy to już będzie trzecia analiza, a my z wami będziemy już ligę niżej grać.Takie to polskie żeby wytykać innym błędy ale samemu nic nie osiągnąć ale te poczucie ,że jest się lepszym bezcenne prawda koniu.Babcia zawsze powtarzała „kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada ” Ty marny człowieku i trenerze ważne ,że czujesz się lepszy to najważniejsze zapomniałem.

Dodaj komentarz