Sonda: Przyszłość Gholizadeha

Jednym z piłkarzy Lecha Poznań, który w nowym sezonie 2024/2025 będzie miał wiele do udowodnienia jest Ali Gholizadeh. Irańczyk ma za sobą fatalny sezon, w którym nie zaliczył żadnych liczb, podczas tzw. „sezonu ogórkowego” można ruszyć z sondą dotyczącą jego przyszłości.

Ali Gholizadeh trafił do nas w pierwszej połowie lipca 2023 roku za sumę około miliona euro. Kolejorz świadomie kupił kontuzjowanego skrzydłowego mającego problem z kolanem, powrót Irańczyka przedłużał się, pod koniec października lewonożny skrzydłowy w końcu zadebiutował i do końca roku nic nie pokazał. 28-latek otrzymał jesienią łącznie 5 szans, w tym 2 od początku. Wiosną Ali Gholizadeh zagrał 7 razy czego zupełnie nie było widać. Piłkarz grał na alibi, zachowawczo, bał się o swoje nogi, występując na prawej pomocy często spowalniał grę przez przekładanie piłki na lepszą lewą nogę, unikał starć 1 na 1, regularnie podawał do tytułu, nie pomagał obronie i nie był zaangażowany w mecze. Irańczyk wiosną wyglądał tragicznie, wyglądał jak wrak piłkarza, który w 12 spotkaniach nie zaliczył żadnych liczb. Na dodatek na początku kwietnia doznał kolejnej kontuzji kolana, przez którą do końca sezonu już nie zagrał.

Podczas majowego spotkania Piotr Rutkowski mówił, że Ali Gholizadeh jest już zdrowy i zrezygnował z wyjazdu na czerwcowy obóz kadry, by lepiej przygotować się do rundy jesiennej. Dnia 20 czerwca okazało się, że Irańczyk wciąż nie jest gotowy i trenuje indywidualnie. Wykorzystując tzw. „okres ogórkowy”, w którym niewiele się dzieje ruszamy dziś na KKSLECH.com z pierwszą letnią sondą, w której pytamy Was, jak widzicie przyszłość Aliego Gholizadeha? W ankiecie jest 6 możliwości odpowiedzi, ale jak zwykle zaznaczyć można tylko jedną. Sonda jest dostępna tutaj oraz w „Śmietniku Kibica”, jej wyniki przedstawimy za tydzień w osobnym newsie. Wszystkich internautów KKSLECH.com zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat przyszłości Irańczyka.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

16 komentarzy

 1. Bart pisze:

  Dlaczego w nazwie sondy jest oksymoron?

 2. marcinos pisze:

  Według mnie niewiele pokaże, da pojedyncze liczby typu 3 gole i 3 asysty – po czym odejdzie. Z tego co słyszę o nim to jest to inwalida o dużych umiejętnościach. Widać było w jego grze bojaźliwość i lęk przed kolejnymi kontuzjami. Z drugiej strony – nie bazuje na fizyczności, więc jest szansa że tu i ówdzie wejdzie z ławki i dogra dobrą piłkę.

 3. 07 pisze:

  Wiele będzie zależało od zdrowia. Zdrowy to w lidze nie będzie miał równych, chory lub trapiony kontuzjami to nie pokaze nic wielkiego.

 4. Lolek pisze:

  Mamy dwa poważne wzmocnienia drużyny męskiej Lecha to Siwak i Biegańska !!!!🤣🤣🤣

 5. Chabeta pisze:

  Inaczej widzę
  GołyDupiec zaprosi MVP tindera, obrażonego Krzycha, wieczny talent Carrota, SynaSwojegoOjca, zdeklarowanego kibica zydzewa i Toma Dżąsa na rejs dookoła świata. Utkną gdzieś na Zambibarze i nigdy nie wrócą

  • LeposOnlyLech pisze:

   Uważaj 😄 bo jak Twój pomysł się sprawdzi i ktoś go wykorzysta,będą w końcu poszukiwani to będziesz (kurczę)pierwszym podejrzanym w sprawie zaginięcia naszych”wirtuozów” piłki.

 6. ArcheologPoznanski pisze:

  Przewiduje, że w ciągu dwóch tygodni ktoś go kopnie w kolano, lub źle ułoży nogę i wypadnie na kilka miesięcy. Zresztą to samo widzę w sytuacji baluja i Sousy. Za chwile ich nie będzie.

 7. bombardier pisze:

  PANOWIE BRAWO – oby Wasze wypowiedzi stały się ciałem!
  Tak trzymać i komentować!

 8. Jakub80 pisze:

  Ja przewiduje tak. W lipcu jeszcze mu się nic nie stanie a potem… Najpierw Rehasport potem to już w dowolnej kolejności. Krynica Morska, Ciechocinek i Polanica Zdrój. Tam odnajdzie siebie…Dagerstal powie mu ,która miejscówa jest najlepsza

 9. Lolek pisze:

  Ten opierdalacz będzie wysysał pieniądze z Lecha jak kleszcz jak będzie już nasycony to opuści swojego żywiciela.

 10. Sosabowski pisze:

  Na dwoje babka wróżyła. Wszystko zależy od tego czy znowu czegoś nie złapie bo umiejętności ma. Z drugiej jednak strony wielu zauważa, że to nie jest piłkarz na naszą ligę. Co by nam się nie wydawało bliżej nam do Szkocji niż Hiszpanii. Dużo brutalnych wejść, odepchnięć. Jak zobaczą, że potrafi dryblować to dostanie po kostkach i na tym się skończy. Taki mamy klimat i sędziowie na to pozwalają. Każdy z nas chciałby żeby odpalił ale w obecnym Lechu ciężko mieć na coś nadzieję. Jeśli na prawdę Kolejorzowi zależałoby na odbudowaniu tego gracza to powinien dostać ŚP grających piłką do pary. Tymczasem jeśli zagra z tyłu z Karlstromem i Murawskim to będzie wyglądał jak stary Zieliński w Kadrze. Może przedryblować dwóch i podejść pod pole karne ale jak nie będzie do kogo zagrać klepki to pozostanie rozłożyć ręce.

 11. Ostu pisze:

  GołyZadek zostanie dupą zbitą – „autorski projekt” SSO – a Kolejorz znów zrutkuje kasę…

 12. Sp pisze:

  Moim zdaniem zagra kilka spotkań na 8 lub 10 i jakieś tam liczby zanotuje, ale nie zrobią one wrażenia zawodnika ze średniaka ligi Belgijskiej, a bardziej połamańca niechcianego w Turcji.

 13. Soku pisze:

  Obstawiam zakończenie kariery w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

 14. Ekstralijczyk pisze:

  ”Będziemy się z nim męczyć jak z Ba Louą. Będzie miał tylko przebłyski dające nadzieję naiwnym.”

Dodaj komentarz