Wyniki sondy: Gholizadeh pójdzie w ślady Ba Louy

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda dotycząca przyszłości Aliego Gholizadeha. Po 7 dniach pora na wyniki ostatniej ankiety, która o dziwo nie była aż tak wyrównana, jak kilka poprzednich.

Jaka przyszłość czeka Aliego Gholizadeha? Według aż 42% kibiców „będziemy się z nim męczyć jak z Adrielem Ba Louą”. Piłkarz będzie miał tylko przebłyski dające nadzieję naiwnym. Trzy inne możliwości odpowiedzi miały po 15% głosów, jeszcze 11,7% internautów KKSLECH.com uważa, że Ali Gholizadeh za kadencji nowego trenera Nielsa Frederiksena stanie się najlepszym skrzydłowym Lecha Poznań.

Warto przypomnieć, że Ali Gholizadeh trafił do nas w pierwszej połowie lipca 2023 roku za sumę około miliona euro. Kolejorz świadomie kupił kontuzjowanego skrzydłowego mającego problem z kolanem, powrót Irańczyka przedłużał się, pod koniec października lewonożny skrzydłowy w końcu zadebiutował i do końca roku nic nie pokazał. 28-latek otrzymał jesienią łącznie 5 szans, w tym 2 od początku. Wiosną Ali Gholizadeh zagrał 7 razy czego zupełnie nie było widać. Piłkarz grał na alibi, zachowawczo, bał się o swoje nogi, występując na prawej pomocy często spowalniał grę przez przekładanie piłki na lepszą lewą nogę, unikał starć 1 na 1, regularnie podawał do tytułu, nie pomagał obronie i nie był zaangażowany w mecze. Irańczyk wiosną wyglądał tragicznie, wyglądał jak wrak piłkarza, który w 12 spotkaniach nie zaliczył żadnych liczb. Na dodatek na początku kwietnia doznał kolejnej kontuzji kolana, przez którą do końca sezonu już nie zagrał.

Mecze w lidze: 10
Mecze w PP: 2
Mecze w Europie: 0
Mecze ogółem: 12
Czas gry: 684 (628 w lidze)
Żółte kartki: 2
Gole: 0
Asysty: 0

W sobotnim sparingu z Piastem Gliwice (0:1) lewonożny pomocnik grał od 46 minuty na pozycji numer 10. Według ocen wystawianych przez internautów KKSLECH.com był on najsłabszym zawodnikiem Kolejorza na boisku. Irańczyk miał średnią ocen na poziomie 1,09 będąc najgorszym graczem wśród 22 piłkarzy Lecha Poznań. W niedawnej sondzie na temat przyszłości Aliego Gholizadeha przez tydzień udział wzięło 8155 kibiców Lecha Poznań. Wszystkim internatom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach na KKSLECH.com. Następna pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Wyniki sondy: Jaka przyszłość czeka Aliego Gholizadeha?

42,0% – Będziemy się z nim męczyć jak z Ba Louą. Będzie miał tylko przebłyski dające nadzieję naiwnym
15,4% – Dogra sezon 2024/2025, niewiele pokaże, za rok odejdzie
15,2% – Jesienią będą mu doskwierały kolejne urazy, zimą zostanie wypożyczony do Belgii, Turcji lub Arabii
15,0% – Odpali, będzie dawał liczby, ale jako ofensywny pomocnik
11,7% – Za kadencji nowego trenera odpali, będzie najlepszym skrzydłowym
0,7% – Jeszcze inaczej widzę nowy sezon w wykonaniu Gholizadeha (napisz, co przewidujesz)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

10 komentarzy

 1. Lolek pisze:

  Gholizadeh zero goli zero asyst krótko mówiąc dno.

 2. ArcheologPoznanski pisze:

  Trochę dziwnie potoczyła się historia, że przeciętny kibic wie lepiej, niż dział „sportowy” w klubie „sportowym”.

  • mouse pisze:

   To dział sportu z nazwy tylko. Tam w sumie prawie sami ekonomiści z wykształcenia są bez jakichkolwiek / większych sukcesów czy doświadczenia poza strukturami Lecha… a praktyki uczyli się grając z CM / FM. Nic dziwnego że grajków wybierają głownie w oparciu o dane statystyczne (nie mówię, że robienie liczb przez piłkarza nie jest ważne, ale… statystyka po historii to najbardziej zakłamana nauka)

 3. Ekstralijczyk pisze:

  Brawo.!

  Będzie doił Lecha aż miło do końca kontraktu.

 4. jarock pisze:

  Po tym sezonie Lech Rutkowskiego stracił dla mnie wiarygodność … a nie tylko Ba Loua czy Ali Baba…

 5. yarek76 pisze:

  Drogi w utrzymaniu zawodnik, który blokuje miejsce w kadrze i niestety niczego w nowym sezonie nie wniesie jeśli chodzi o liczby (gole, asysty). Mityczne „rekordowe transfery” pokazują w Lechu, że większość z nich robiona jest jako element PR-u, który i tak kuleje…

 6. Tetryk78 pisze:

  A za te pieniądze każdy NORMALNY klub wzmocniłby się na prawdę konkretnie… U nas jak zawsze parodia.

 7. Pawel1972 pisze:

  Nie brałem udziału w tej sondzie, bo nie jestem fachowcem – nie potrafię ocenić czy Golizadek odpali, czy nie. I to, że ja nie wiem, nie jest problemem. Problemem jest to, że ocenić nie potrafi także nikt w klubie, bo tam fachowców równe zero.

Dodaj komentarz