Lech Poznań ma wiernego partnera. STS i klub łączy nie tylko historia

Zakłady bukmacherskie STS, podobnie jak Lech Poznań, są jednymi z najstarszych firm w swojej branży. STS pozwala obstawiać mecze już od 1997 roku, a początki Lecha Poznań sięgają roku 1920. Nie tylko historia łączy dwie wielkie marki, ale też długoletnie partnerstwo biznesowe. Dziś można mówić o tym, że w szeregach “Kolejorza” panuje stabilizacja. Nie zawsze sportowa, ale finansowa na pewno.

STS i Lech Poznań – partnerzy na lata

Zakłady bukmacherskie STS po raz pierwszy sponsorem Lecha Poznań zostały w 2013 roku. Wówczas, na początku kwietnia, jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów wcielił się w rolę sponsora strategicznego popularnego “Kolejorza”. Logo zakładów bukmacherskich STS znalazło się na koszulkach meczowych Lecha Poznań. Mateusz Juroszek, prezes STS, przy okazji podpisywania umowy potwierdził ogromny profesjonalizm ludzi zarządzających klubem. Pochwalił wówczas otwartość Lecha Poznań na nowe pomysły w ramach współpracy sponsorskiej. – Wierzymy, że współpraca między STS, a Lechem Poznań będzie układać się doskonale i uda się ją przedłużyć na kolejne sezony – powiedział.

Tamte słowa okazały się prorocze, bowiem zakłady bukmacherskie STS są po dzień dzisiejszy sponsorem Lecha Poznań. Bukmacher co prawda nie jest już sponsorem strategicznym, jednak parafowana 1 lipca 2017 roku umowa sprawiła, że największa firma bukmacherska pozostała w gronie sponsorów premium. Umowa między Lechem Poznań i STS obowiązuje do lipca 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że obie strony będą zainteresowane kontynuacją owocnej współpracy. A to dla Lecha znakomita wiadomość, bo dziś nie jest łatwo pozyskać partnera tego kalibru, który ponadto będzie wspierał klub zarówno w sukcesach, jak i tych gorszych chwilach. A przecież i takich nie brakowało w najnowszej historii “Kolejorza”.

Lech wraz z STS przeprowadził wiele akcji marketingowych, w tym tą, najbardziej popularną – wymianę koszulek Kaspra Hamalainena. Wówczas STS za darmo wymieniał koszulki Fina kibicom, podczas gdy ten opuścił szeregi “Kolejorza” i przeniósł się do Legii Warszawa. Hamalainen w Poznaniu został okrzyknięty mianem “persona non grata”.

Akcji marketingowych zapewne będzie znacznie więcej, bo w Poznaniu nikt nie wyobraża sobie, by coś mogło zerwać więzy, jakie łączą Lecha i STS. – Jesteśmy ze sobą na dobre i na złe. W 2020 roku upłynie siedem lat od momentu rozpoczęcia współpracy i nikt z nas nie zakłada, że będzie to koniec wspólnych działań – przyznał Karol Klimczak, prezes Lecha.

Dla kibiców Lecha szansa na

W tym sezonie Lech Poznań na razie nie radzi sobie najlepiej w PKO Ekstraklasie. Na półmetku sezonu zajmuje miejsce w środku tabeli. To na pewno nie jest szczyt marzeń kibiców. “Kolejorz” to jednak uśpiony niedźwiedź, który z pewnością wkrótce się obudzi. Stawianie na Lecha Poznań u bukmacherów może zatem wkrótce w końcu zacząć się opłacać.

STS proponuje również w środku sezonu zakłady na to, czy “Kolejorz” sięgnie po tytuł mistrzowski albo,czy Christian Gytkjaer zgarnie koronę króla strzelców. Jeśli jeszcze nie masz konta u legalnych bukmacherów, warto skorzystać z oferty za pośrednictwem strony kody-bonusowe.pl, gdzie otrzymasz specjalne bonusy.