Injać: “Potrafiliśmy walczyć”

30-letni defensywny pomocnik poznańskiego Lecha, Dimitrije Injać był wczoraj zawodnikiem, który miał rozbijać ataki kieleckiej Korony w środku pola. Serb wywiązał się ze swojej roli, bo goście rzadko atakowali bramkę Kolejorza, a tym bardziej środkiem boiska.

> Party Poker < Dimitrije Injać jest więc bardzo zadowolony, że kielczanie rzadko gościli pod bramką Lecha Poznań i nie zdobyli w Poznaniu żadnego gola. - “Korona już w poprzednich kolejkach pokazała, że jest drużyną z charakterem i nie tracą łatwo bramek. W piątek też pokazali to samo i grali z kontrataku. Na szczęście nie udało im się strzelić gola i to jest najważniejsze.” – podkreślił popularny “Dima”.

Serbski pomocnik Kolejorza jest jednocześnie bardzo zadowolony z ducha walki, którego włożył jego zespół w piątkowy pojedynek. – “Potrafiliśmy w piątek walczyć i to całym zespołem. Graliśmy piłką i najważniejsze, że mamy sześć punktów w dwóch meczach. Na razie mamy lidera i czekamy na pozostałe mecze ligowe.” – powiedział Dimitrije Injać szczególnie czekając na mecz GKS-u Bełchatów ze Śląskiem Wrocław.

Tymczasem wczoraj lechici po raz pierwszy w tym sezonie wygrali tylko jedną bramką. Wynik mógł być jednak wyższy gdyby nie defensywna taktyka Korony. – “Przez styl Korony był to bardzo ciężki mecz, ale tego się spodziewaliśmy. Przed meczem mówiliśmy sobie w szatni, że koniecznie musimy wygrać to spotkanie i najważniejsze jest, że strzeliliśmy bramkę oraz zdobyliśmy trzy punkty.” – odparł na koniec “Dima”.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

4 komentarze

 1. Kosi pisze:

  to walczcie tak dalej!

 2. zenn pisze:

  walczyc tez trzeba umiec, a Lech ostatnio wygrywal latwo i przyjemnie. Dobrze, ze wczoraj chlopaki wygrali walka

 3. Dżoker pisze:

  I co najważniejsze, wygraliśmy bez udziału Rudniewa przy bramce, oby to był znak, że można wygrać mecze i bez niego. Gorzej już ma się sprawa ze Stiliciem, bo to znowu po jego podaniu wpadła bramka, a kontrakt tylko do końca czerwca:/

 4. pyra fan kks z breslau pisze:

  oby DMITRIJ TAK DALEJ