Terminarz młodzieży

Wyniki oraz terminarz sezonu 2019/2020 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach Centralnej Lidze Juniorów (juniorzy starsi, młodsi oraz trampkarze starsi).

>> Terminarz i wyniki młodzieży 2018/2019
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2017/2018
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2016/2017
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2015/2016
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2014/2015
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2013/2014
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2012/2013
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2011/2012


Terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-18 2019/2020:

11.08, Gwarek Zabrze – Lech Poznań 2:6
17.08, Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:2
25.08, Wisła Kraków – Lech Poznań 2:2
31.08, Lech Poznań – Cracovia Kraków 1:1
08.09, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 3:2
14.09, Lech Poznań – Escola Varsovia Warszawa 4:0
22.09, Hutnik Kraków – Lech Poznań 1:3
27.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:2
04.10, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:0
19.10, SMS Łódź – Lech Poznań 3:2
23.10, Lech Poznań – Legia Warszawa godz. 12:00
26.10, Lech Poznań – Jagiellonia Białystok godz. 12:00
31.10, Zagłębie Lubin – Lech Poznań godz. 14:00
09.11, Lech Poznań – Śląsk Wrocław
16.11, Korona Kielce – Lech Poznań

Terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17 2019/2020 (grupa B):

17.08, Lech Poznań – AP Reissa Poznań 4:2
24.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:2
31.08, Warta Poznań – Lech Poznań 1:2
07.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 5:4
13.09, Arka Gdynia – Lech Poznań 3:2
21.09, Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 2:1
28.09, Arka Gdynia SI – Lech Poznań 0:2
05.10, AP Reissa Poznań – Lech Poznań 2:2
09.10, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:4
19.10, Lech Poznań – Warta Poznań 1:1
26.10, Pogoń Szczecin – Lech Poznań godz. 13:00
31.10, Lech Poznań – Arka Gdynia godz. 11:00
10.11, Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań godz. 12:30
15.11, Lech Poznań – Arka Gdynia SI godz. 15:00

Terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Trampkarzy Starszych U-15 2019/2020 (grupa B):

17.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:3
24.08, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:6
29.08, Lech Poznań – UKS Lotos Gdański 4:0
07.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 4:0
14.09, Lech Poznań – FASE Szczecin 5:0
21.09, Lech Poznań – Warta Poznań 6:1
25.09, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 8:0
05.10, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:2
12.10, Lech Poznań – Arka Gdynia 6:1
16.10, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:1
31.10, FASE Szczecin – Lech Poznań godz. 12:00
09.11, Warta Poznań – Lech Poznań godz. 11:00
13.11, UKS Lotos Gdański – Lech Poznań godz. 12:00
16.11, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań godz. 12:00