Terminarz młodzieży

Wyniki oraz terminarz sezonu 2019/2020 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach Centralnej Lidze Juniorów (juniorzy starsi, młodsi oraz trampkarze starsi).

>> Terminarz i wyniki młodzieży 2018/2019
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2017/2018
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2016/2017
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2015/2016
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2014/2015
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2013/2014
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2012/2013
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2011/2012


Terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-18 2019/2020:

11.08, Gwarek Zabrze – Lech Poznań 2:6
17.08, Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:2
25.08, Wisła Kraków – Lech Poznań godz. 12:00
31.08, Lech Poznań – Cracovia Kraków godz. 12:00
07.09, Lechia Gdańsk – Lech Poznań
14.09, Lech Poznań – Escola Varsovia Warszawa godz. 12:00
21.09, Hutnik Kraków – Lech Poznań
28.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin
05.10, Arka Gdynia – Lech Poznań
12.10, Lech Poznań – Legia Warszawa
19.10, UKS SMS Łódź – Lech Poznań
26.10, Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
02.11, Zagłębie Lubin – Lech Poznań
09.11, Lech Poznań – Śląsk Wrocław
16.11, Korona Kielce – Lech Poznań

Terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17 2019/2020 (grupa B):

17.08, Lech Poznań – AP Reissa Poznań 4:2
24.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk godz. 12:00
31.08, Warta Poznań – Lech Poznań godz. 12:00
07.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin godz. 12:00
14.09, Arka Gdynia – Lech Poznań godz. 12:00
21.09, Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz godz. 12:00
28.09, Arka Gdynia SI – Lech Poznań
05.10, AP Reissa Poznań – Lech Poznań godz. 15:00
12.10, Lechia Gdańsk – Lech Poznań
19.10, Lech Poznań – Warta Poznań
26.10, Pogoń Szczecin – Lech Poznań
02.11, Lech Poznań – Arka Gdynia
09.11, Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań
16.11, Lech Poznań – Arka Gdynia SI

Terminarz rundy jesiennej Centralnej Ligi Trampkarzy Starszych U-15 2019/2020 (grupa B):

17.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:3
24.08, Arka Gdynia – Lech Poznań godz. 11:00
29.08, Lech Poznań – UKS Lotos Gdański godz. 14:30
07.09, Pogoń Szczecin – Lech Poznań godz. 14:30
14.09, Lech Poznań – FASE Szczecin godz. 12:00
21.09, Warta Poznań – Lech Poznań
28.09, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz
05.10, Lechia Gdańsk – Lech Poznań
12.10, Lech Poznań – Arka Gdynia
19.10, UKS Lotos Gdański – Lech Poznań
26.10, Lech Poznań – Pogoń Szczecin
02.11, FASE Szczecin – Lech Poznań
09.11, Lech Poznań – Warta Poznań
16.11, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań