Terminarz młodzieży

Wyniki oraz terminarz sezonu 2019/2020 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach Centralnej Lidze Juniorów (juniorzy starsi, młodsi oraz trampkarze starsi).

>> Terminarz i wyniki młodzieży 2018/2019
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2017/2018
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2016/2017
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2015/2016
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2014/2015
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2013/2014
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2012/2013
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2011/2012


Terminarz Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-18 2019/2020:

11.08, Gwarek Zabrze – Lech Poznań 2:6
17.08, Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:2
25.08, Wisła Kraków – Lech Poznań 2:2
31.08, Lech Poznań – Cracovia Kraków 1:1
08.09, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 3:2
14.09, Lech Poznań – Escola Varsovia Warszawa 4:0
22.09, Hutnik Kraków – Lech Poznań 1:3
27.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:2
04.10, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:0
19.10, SMS Łódź – Lech Poznań 3:2
23.10, Lech Poznań – Legia Warszawa 1:1
26.10, Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 0:0
31.10, Zagłębie Lubin – Lech Poznań 3:1
09.11, Lech Poznań – Śląsk Wrocław 2:1
16.11, Korona Kielce – Lech Poznań 2:1
24.11, Lech Poznań – Gwarek Zabrze 1:2

08.03, Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:1

(Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie rozgrywki w Polsce zostały zawieszone do 26 kwietnia. Poniższy terminarz nie jest aktualny)

15.03, Lech Poznań – Wisła Kraków
22.03, Cracovia Kraków – Lech Poznań
29.03, Lech Poznań – Lechia Gdańsk
04-05.04, Escola Warszawa – Lech Poznań
11.04, Lech Poznań – Hutnik Kraków
18-19.04, Pogoń Szczecin – Lech Poznań
25-26.04, Lech Poznań – Arka Gdynia
02-03.05, Legia Warszawa – Lech Poznań
09-10.05, Lech Poznań – SMS Łódź
16.05, Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
23-24.05, Lech Poznań – Zagłębie Lubin
30-31.05, Śląsk Wrocław – Lech Poznań
06-07.06, Lech Poznań – Korona Kielce

Wyniki rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17 2019/2020 (grupa B):

17.08, Lech Poznań – AP Reissa Poznań 4:2
24.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:2
31.08, Warta Poznań – Lech Poznań 1:2
07.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 5:4
13.09, Arka Gdynia – Lech Poznań 3:2
21.09, Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 2:1
28.09, Arka Gdynia SI – Lech Poznań 0:2
05.10, AP Reissa Poznań – Lech Poznań 2:2
09.10, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:4
19.10, Lech Poznań – Warta Poznań 1:1
26.10, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 3:3
31.10, Lech Poznań – Arka Gdynia 4:0
08.11, Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań 1:5
15.11, Lech Poznań – Arka Gdynia SI 3:1

Terminarz rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17 2019/2020 (grupa B):

08.03, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 1:2
14.03, Warta Poznań – Lech Poznań (odwołany z powodu COVID-19)
21.03, Lech Poznań – Lechia Gdańsk (odwołany z powodu COVID-19)
28.03, Pogoń Szczecin – Lech Poznań (odwołany z powodu COVID-19)
04.04, Lech Poznań – Akademia Reissa Poznań (11:00)
11.04, FASE Szczecin – Lech Poznań (16:00)
18-19.04, Lech Poznań – Arka Gdynia
25-26.04, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz
29.04, Lech Poznań – Warta Poznań
02.05, Lechia Gdańsk – Lech Poznań (12:00)
09-10.05, Lech Poznań – Pogoń Szczecin
17.05, Akademia Reissa Poznań – Lech Poznań (12:00)
23-24.05, Lech Poznań – FASE Szczecin
31.05, Arka Gdynia – Lech Poznań (13:00)

Wyniki rundy jesiennej Centralnej Ligi Trampkarzy Starszych U-15 2019/2020 (grupa B):

17.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:3
24.08, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:6
29.08, Lech Poznań – UKS Lotos Gdański 4:0
07.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 4:0
14.09, Lech Poznań – FASE Szczecin 5:0
21.09, Lech Poznań – Warta Poznań 6:1
25.09, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 8:0
05.10, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:2
12.10, Lech Poznań – Arka Gdynia 6:1
16.10, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:1
31.10, FASE Szczecin – Lech Poznań 1:2
09.11, Warta Poznań – Lech Poznań 0:2
13.11, UKS Lotos Gdański – Lech Poznań 2:3
16.11, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 0:2

Terminarz rundy wiosennej Centralnej Ligi Trampkarzy Starszych U-15 2019/2020 (grupa B):

08.03, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 1:4
14.03, Lech Poznań – Pogoń Szczecin (odwołany z powodu COVID-19)
21.03, UKS Lotos Gdański – Lech Poznań (odwołany z powodu COVID-19)
28.03, Lech Poznań – FASE Szczecin (odwołany z powodu COVID-19)
04-05.04, Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań
11.04, Lech Poznań – Akademia Reissa Poznań
19.04, Lechia Gdańsk – Lech Poznań (12:00)
25-26.04, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz
29.04, Pogoń Szczecin – Lech Poznań
02.05, Lech Poznań – UKS Lotos Gdański
09.05, FASE Szczecin – Lech Poznań
16-17.05, Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz
23.05, Akademia Reissa Poznań – Lech Poznań (12:00)
30-31.05, Lech Poznań – Lechia Gdańsk