Logowanie na KKSLECH.com

W poniedziałek, 13 sierpnia 2018 roku weszły w życie nowe zasady funkcjonowania użytkowników na KKSLECH.com

Począwszy od 13 sierpnia nie ma już możliwości brania udziału w dyskusji bez wcześniejszego zalogowania się. Każdy kibic chcący wymieniać swoje poglądy czy opinie z innymi kibicami w newsach lub w „Śmietniku Kibica” musi posiadać konto na KKSLECH.com. W celu jego utworzenia należy wysłać pod adres e-mail: moderacja@kkslech.com swój nick, którym będziesz posługiwać się na łamach tej witryny przy okazji dyskutowania z innymi użytkownikami. Jeśli nie chcesz dyskutować z innymi kibicami tylko pragniesz przeglądać treść witryny wtedy posiadanie konta nie jest konieczne.

Nowe zasady na KKSLECH.com mają za zadanie jeszcze bardziej podnieść poziom dyskusji na łamach tego serwisu. Logowanie zapobiega m.in. podszywaniu się, komentarzom nic nie wnoszącym do dyskusji albo wpisom nie na temat, zaniżaniu poziomu dyskusji przez m.in. kibiców innych klubów, obrażaniu innych internautów oraz spamowaniu.

Kontakt z działem moderacji m.in. w sprawie utworzenia konta: moderacja@kkslech.com

Masz już swoje konto na KKSLECH.com dzięki któremu będziesz mógł brać udział w dyskusjach? Świetnie! Zaloguj się pod podanym w mailu adresem podając swój login i hasło. Informacja od nas nie doszła albo długo nie dostajesz odpowiedzi? Zgłoś się pod adres redakcja@kkslech.com bądź skorzystaj z kontaktu za pomocą Twittera. Nasz profil: @KKSLECHcom

UWAGA! Ze względu na małą liczbę aktywnych moderatorów rejestracja kont podczas okresów takich jak m.in. świąteczny może odbywać się z opóźnieniem (nawet z kilkunastodniowym). Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie podkreślamy, że posiadanie konta nie jest konieczne, by przeglądać tylko treść witryny czy czytać komentarze.