WspółpracaSerwis KKSLECH.com nawiąże współpracę z kibicami poznańskiego Lecha, którzy chcą pomóc w rozwoju witryny. Aktualnie szukamy godnych zaufania osób na poszczególne stanowiska: korespondent krajowy

Do współpracy z serwisem KKSLECH.com zachęcamy też duże lub małe firmy, bądź przedsiębiorstwa. W przeszłości współpracowały z nami m.in. tak znane marki jak: BetClic, STS, Bet-at-home, Unibet czy Betway, co pokazuje, iż warto nawiązać z nami współpracę.

Dodatkowo w przeszłości informację serwisu KKSLECH.com cytowały tak znane media jak m.in.: telewizja WTK i Orange Sport, Głos Wielkopolski, Fakt, Przegląd Sportowy, Super Express, Wprost, Sport.pl, Ekstraklasa.net, 2×45.com.pl, Weszło, Igol.pl, wirutalnemedia.pl, epoznan.pl, tvn24.pl, wp.pl, jeden z największych fińskich dzienników – Iltasanomat, a także oficjalna witryna Pogoni Szczecin czy Legii Warszawa oraz wiele serwisów kibicowskich korzystających również z naszych fotografii. To świadczy o renomie serwisu oraz o jego wysokiej wiarygodności.

Jeśli jesteś natomiast właścicielem dużego serwisu, bądź portalu niekoniecznie związanego ze sportem i chciałbyś nawiązać z KKSLECH.com jakąkolwiek współpracę, również prosimy o kontakt.

Kontakt z grupą redagującą KKSLECH.com: redakcja@kkslech.com
Kontakt z działem moderacji: moderacja@kkslech.com

(prosimy o niekierowanie do nas ofert przez agencje SEO/SEM i tym podobne, wszystkie wiadomości będą od razu usuwane)

Informacja dla mediów:

Serwis KKSLECH.com zezwala gazetom, portalom internetowym czy innym mediom na korzystanie z materiałów będących własnością naszej witryny. Warunkiem jest jednak umieszczenie pod wiadomością wyraźnego napisu, skąd pochodzi dany tekst. Przykład: (źródło: KKSLECH.com).

W wypadku chęci skorzystania ze zdjęć naszych fotografów i umieszczenia wybranych zdjęć w gazetach, portalach internetowych lub innych mediach, należy w tym celu skontaktować się najpierw z redakcją serwisu KKSLECH.com pod adresem e-mail: redakcja@kkslech.com

KKSLECH.com w sprawie spraw serwisowych kontaktuje się z osobami fizycznymi, firmami czy instytucjami tylko poprzez oficjalne skrzynki mailowe z domeną @kkslech.com. Inny kontakt np. choćby poprzez komunikatory jest fałszywy, a takie osoby nie są przedstawicielami serwisu KKSLECH.com.

Dodaj komentarz