27 grudnia wywieś flagę

Stowarzyszenie kibiców Wiara Lecha wszystkich fanów Kolejorza, jak i mieszkańców Wielkopolski zachęca do przyłączenia się do Akcji Powstańczej i wywieszenia 27 grudnia „biało-czerwonych” flag w celu uczczenia rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Z tej okazji Wiara Lecha po raz kolejny przygotowała repliki flag powstańczych z 1918 roku. Koszt jednej flagi o wymiarach 100 x 70, to 10 zł. Cały dochód ze sprzedaży flag zostanie przeznaczony na zakup zniczy na groby Powstańców Wielkopolskich. Wszystkich Wielkopolan zachęcamy do kupna flagi i przyłączenia się do Akcji Powstańczej.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas można nabywać płytę o Powstaniu Wielkopolskim pod tytułem: „Potrafimy zwyciężać”. Ma ona za zadanie m.in. przybliżyć historię naszego regionu, ale też wyrażać wielkopolską dumę. Płyta kosztuje 30 zł, a muzyka zawarta na niej jest bardzo zróżnicowana.

Punkty, gdzie można kupić specjalną flagę:

Sklep Tifo. ul. Ratajczaka 20 (Poznań)
Kolejowy Sklep Sportowy, ul. Buczka 13 (Piła)
Lokoshop, ul. Rynek 3 (Gniezno)
Klub Lokomotywa, ul. Dworcowa 13 (Gniezno)
Sklep Bronx, ul. Szkolna 15A (Śrem)
Kolscy Fanatycy, ul. Blizna 32 (Koło)
Sklep Fanatic, ul. Jana Pawła II 32 (Września)
Street Shop ul. Paderewskiego 2 (Środa Wielkopolska)
Sklep Fanatyk, ul. Kaliska 11 (Ostrów Wielkopolski)
Gminny Ośrodek Informacji, pl. Niepodległości 10 (Nowy Tomyśl)

Wzór flagi -> http://oi54.tinypic.com/157ojky.jpg

2 komentarze

  1. sedd pisze:

    a bedzie w tym roku iluminacja?

  2. tomasz1973 pisze:

    Oczywiste,iż na mim domu pojawi się flaga i mam nadzieję,ze nie będę musiał tłumaczyć sąsiadom,że to nie z okazji Nowego Roku….każdy MUSI wiedzieć,że Powstanie Wielkopolskie było tak naprawdę jedynym zwycięstwem w historii polskich zrywów patriotycznych!Nasi dziadkowie pokazali jak zwyciężać mamy!