Obrona i Ubiparip zmorą Lecha. 1:3 z Rapidem

W sparingowym meczu rozegranym dziś, o godzinie 11:15 Lech Poznań przegrał z Rapidem Bukareszt 1:3 (1:1). Kolejorz miał siły tylko w pierwszej połowie, ale miał też Vojo Ubiparipa, który sprokurował rzut karny dla rywala i nie wykorzystał dwóch doskonałych sytuacji na objęcie prowadzenia.

Była to czwarta z rzędu porażka „niebiesko-białych” podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej. W dzisiejszym spotkaniu poznaniacy zagrali jednak najsłabiej spośród wszystkich ostatnich przegranych meczów i znów nie popisali się przy stałych fragmentach gry. W niedzielę w ostatnim pojedynku na Marbella Cup 2013 lechici zagrają o miejsca 7-8. Ich rywalem będzie Ludogorets Razgrad lub kolejny rumuński zespół, Otelul Galati.

5 min. – Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie. W pierwszych minutach gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.
6 min. – Katastrofalny błąd Kędziory. Niewiele brakowało, aby piłka wpadła do siatki. Kotorowski był tą sytuacją totalnie zaskoczony.
7 min. – Szybki rajd Toneva i piłka wyszła na rzut rożny.
8 min. – Rehabilitacja Kędziory. Ładna wrzutka z rożnego Drewniaka i gol Kędziory zdobyty głową.
8 min. – Strzał Murawskiego. Obok słupka.
12 min. – Dobra sytuacja Rapidu. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny, ale było groźnie.
13 min. – Ręką w polu karnym zagrał Ubiparip i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Pancu.

18 min. – Ubiparip znów kompromituje się na boisku. Piękna akcja Lecha i jeszcze lepsze dośrodkowanie. Piłka idealnie trafia na głowę Ubiparipa, a ten marnuje świetną okazję. Na dodatek dobitka też nie znalazła drogi do siatki.
21 min. – Przycisnął Lech. Rumunii bronią się ofiarnym wybijaniem piłki.
23 min. – Niebezpieczny strzał Pancu z wolnego broni Kotorowski.
26 min. – Szybka akcja Hamalainena i Toneva. Bułgar uderza i z kłopotami broni golkiper Rapidu.

31 min. – Od paru minut tempo sparingu zwolniło. Brakuje okazji podbramkowych.
33 min. – Setka Fina. Hamalainen przyjął piłkę na środku zagraną ze skrzydła, ale oddał zły strzał.
35 min. – Groźnie pod bramką Lecha po rzucie rożnym. Ostatecznie futbolówka wylądowała w rękawicach Kotorowskiego.
38 min. – Błąd obrońców Rapidu. Piłkę przejął Ubiparip i… strzelił Panu Bogu w okno.
43 min. – Dobre rozprowadzenie piłki przez Rumunów. Sytuację wybiciem wyjaśnił Kotorowski.
44 min. – Ubiparip do końca poszedł za akcją, lecz szybszy był bramkarz.
45 min. – Do przerwy remis. Lech miał przewagę, ale też Ubiparipa, który zmarnował setkę i sprokurował karnego dla rywala.

48 min. – Długa piłką i błąd w kryciu obrony. Na szczęście dla Lecha na posterunku był Kotorowski.
51 min. – Uderzenie z dystansu Murawskiego. Niecelne.
53 min. – Błąd obrony Lecha. Długa piłka do przodu do Grigore i ten płaskim strzałem wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
59 min. – Po golu mieliśmy na boisku kopaninę.

64 min. – Błąd Kamińskiego. Akcję mieli Rumunii, ale rozgrywali ją bardzo wolno i nic z niej nie wynikło.
69 min. – Na boisku nic się nie działo, a gola zdobywa Rapid. Rzut rożny i Grigore trafia do siatki. Lech w dalszym ciągu nie daje sobie rady po stałych fragmentach gry.
74 min – Lech od kilkunastu minut nie ma sił, by atakować.

81 min. – Pierwsza od paru minut akcja Lecha. Strzał/dośrodkowanie Możdżenia było bardzo złe.
86 min. – Piłkę po rzucie wolnym Lecha wyłapał bramkarz Rapidu.
86 min. – Podanie Gergo dla Ślusarskiego za mocne.
88 min. – Dośrodkowanie z prawej strony, ale po strzale głową piłka nie wpadła do siatki.
90 min. – Koniec. Lech przegrywa i w Marbella Cup 2013 zagra o miejsca 7-8. Pierwsza połowa wyglądała nie najgorzej, ale po przerwie Kolejorz nie miał już sił i zasłużenie przegrał.

KKS Lech Poznań – Rapid Bukareszt 1:3 (1:1)
Bramki: 8.Kędziora – 13.Pancu – k. 53.Grigorie 69.Grigore
Żółte kartki: Linetty, Drewniak – Abduran, Vasile
Widzów: 50
KKS Lech: Kotorowski – Kędziora, Ceesay, Kamiński, Wołąkiewicz (90.Djurdjević) – Drewniak, Murawski (72.Trałka) – Linetty (78.Reiss), Hamalainen (50.Możdżeń), Tonev (63.Lovrencsics) – Ubiparip (63.Ślusarski)

4. Młody pisze:

Ciekawe jak Kasper się pokaże? Mam nadzieję że na wiosnę będzie wzmocnieniem a nie uzupełnieniem składu.

5. ole ole pisze:

moze go nie byc w skladzie nawet bo chyba gergo tonev linetty dobrze zapowiadaja sie na ta runde (ambicja)

6. KKS pisze:

Zobaczymy jak się Fin będzie sprawował. Nie zdziwię się jak Vojo coś strzeli.

7. Maciej85 pisze:

chyba w leb sobie strzeli

8. bydgoszczanin pisze:

Niech se w lepek tez strzeli:) choc pewnie dla niego to jets wazne spotkanie…

9. Sadami pisze:

@ole ole Nie wiem gdzie gergo dobrze się zapowiada…Chyba,ze gdzieś po za boiskiem.

10. KKS pisze:

Vojo póki co nie strzelił, ale miał duży udział w wywalczeniu karnego przez Rapid :)))

14. tomasz1973 pisze:

Widzieliście ,to co zrobił Ubiparip,przecież to 5 letnie dziecko by trafiło!!!! I ten facet ma płacone 60 tys.?!

15. tomasz1973 pisze:

A wracając jeszcze to sytuacji Ubiprona,to ta słąwetna sytuacja Ślusarski w meczu z Pogonią ,była chyba trudniejsza niż ta dzisiejsza.Tam trzeba było minąć tylko bramkarza,tutaj będąc 5 m.od bramki .po prostu wybrać róg.Żenada!

16. KKS pisze:

Przecież nasz atak to jest jeden wielki DRAMAT. Ślusarski to paralityk, Vojo śmiech na sali, Reiss emeryt, a Wolski to jeszcze junior jak na nasze ambicje. GDZIE JEST TEO???

17. Pyra pisze:

jak gra Fin? bo mam prace i nie moge ogladac…

18. damt610 pisze:

@Pyra
    Na razie niczym szczególnym się nie wyróżnia.

19. Czuk20 pisze:

Linetty z Hamalainenem fajnie współgraja jak na ta chwile.

20. tomasz1973 pisze:

Widać brak zgrania,ale widać też ,że to nie ogórek.Raz dobrze wyprowadził piłkę pod presją,dobrze rozprowadził z Linettim kontre.Zobaczymy,jak to będzie,na razie szału nie ma,ale plusy idzie zobaczyć.

21. ziels pisze:

Fin prawie jak J.Z sie wlasnie zachowal

22. tomasz1973 pisze:

Pyra–No to teraz Fin się nie popisał,znów idealna sytuacja,fajnie przyjął,wychodząc od razu na pozycję sam na sam,ale piłka mu tak dziwnie podskoczyła,że nie zmieścił jej w bramce.

23. ziels pisze:

Ubiparip show trwa w najlepsze… kiedy on wreszcie zrozumie na jakim gra poziomie i sam stwierdzi ze jest zbyt słaby na gre w Lechu…

24. Sadami pisze:

Weźcie wypożyczcie Ubiparipa Komentarz z 38min”Pozwolę sobie nie komentować tego uderzenia” 😀 to jest tak śmieszne,że aż sie robi żałosne.

25. woo pisze:

Kiedy Rumak wyp…. na zbity pysk tego nieudacznika Ubiparipa. Nie chce odejść, to wysłać go do ME, a w zamian wziąć jakiegoś młodego chłopaka.
    Wiem, że jestem naiwny, ale może jak Rutkowscy jak prezentuje się nasz atak, w końcu pójdą po rozum do głowy i sprowadzą Teodorczyka teraz.

26. ziels pisze:

no nawet komentatorzy się śmieją z jego wyczynów to chyba o czymś świadczy 😉

27. luis pisze:

Tomasz1973 – a jakie znaczenie ma pensja Vojo? gdyby zarabiał 5 tyś, to byś nic nie powiedział? Ludzie ogarnijcie się. Ktoś mu te pieniądze dał ( zaproponował). Czy to jego wina, że mamy takiego dyrektora sportowego?

28. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Przepraszam, ze zaklne, ale czy ktoś moze w końcu wypier…dolic z Lecha tego imbecyla IBUPARALITYKA!?
    Przecież to zakrawa na kpine co ten koleś wyprawia!

29. siara pisze:

a kto go wypozyczy? obawiam sie ze Warta to za wysoki poziom dla niego

30. ziels pisze:

Dwaliszwili uciekł ze zgrupowania Polonii w raz z innymi zawodnikami może by nasz zarząd uderzył w tamtym kierunku i kogoś ściągnał ? Dwaliszwili by nam się przydał w obecnej sytuacji na pewno ale nie ma co na to liczyć pewnie ;/

31. Nowy pisze:

moja cierpliwosc odnosnie ubiparipa sie wyczerpała , czas juz go pozegnac

32. bydgoszczanin pisze:

No wiec wlasnie ta amatorke niesttey widac juz od paru okien transferowych = zapowiedzi pelno efektow malo i poziom sportowy coraz slabszy…..

33. bydgoszczanin pisze:

Jaka przewage naprawde troche obiektywizmu zycze 🙂 czy tu naprawde nie widac ze kompletnie nic nie gramy …nie potrafimy wymienic 3 podac w srodkowej strefie nie am ruchu nie ma wyjscia na pozycje fatalna ra w obornie kompletnie zadnych schematow!!

34. Sadami pisze:

@Siara No fakt,ale może ŁKS tam każda noga się przyda…Tylko,że ta krzywa noga nie będzie chciała.

35. Czuk20 pisze:

Ubi kopał się w czoło przez całe 45 minut. Byłem za nim, chciałem żeby dostał szanse – ale to co on odpier*ala, to się w głowie nie mieści.

36. tomasz1973 pisze:

akurat Luis nie chodzi o to co napisałeś.Za 5 tys.gra chłopak ,który się uczy i można liczyć sie z pewnymi wpadkami.Te pieniądze które ma Serb coś już znaczą i powinny charakteryzować piłkarza z umiejętnościami.Moje stwierdzenie to właśnie flustracja co do poczynań władz.Mam nadzieję,że widzisz na końcu znak zapytania ,z wykrzyknikiem,a to przecież znaczy tyle ile kilka zdań na temat profesjonalizmu dyrektora.Ten kontrakt powinien być dawno renegocjowany,nie wierzę,że nie da się zmusić Ubiparipa do tego kroku,nawet kosztem chamskich zagrań.
    A co to winy,podejrzewam ,że i ty i ja ,gdybyśmy dostali taki angaż,też byśmy go przyjęli,przecież porównując pensje ,do umiejętności ,toż to manna z nieba.

37. Ferion pisze:

Cały nasz klub wygląda jak Ubiparip, Ślusarski i ten Fin. Czuje, że tej wiosny bedziemy mieli nagłe zwroty akcji. Tu potrzebne jest gruntowne wietrznie szatni i gabinetów.

38. 07 pisze:

Krótki skrót I połowy.
    In plus :
    1- Kędziora – bramka plus dobre wrzutki- gosc dobrze czuje się na prawej obronie.
    2- Drewniak – asysta, chlopak bierze sie za rozgrywanie piłki – chociaż próbuje.
    3- koniec plusów.
    In minus :
    Można napisac długi artykułł – ale krótko:
    1-dalej szwankuje podstawa – czyli wyprowadzenie piłki od bramkarza
    2- akcje sa rwane – brak płynności.
    3- Upiparip po tym co pokazuje już powinien pakować walizki z tego obozu.
    4- Kamiński i Linetty grają choć ich na boisku nie widać.Kamień ma kłopoty z dokładnym podaniem nawet ;))
    5- Wołąkiewicz mówił coś o powrocie do Reprezentacji przed sezonem – on gra głównie do tyłu. U Waldka kinga nie zagra, a za rok i w Lechu będzie siedział na ławce.

39. Hajto pisze:

Czekam na dalsze strzaly z dystansu Murawskiego…

40. 4o pisze:

Pierwsza połowa Ubiparipa dosłownie poniżej zera…

41. Sadami pisze:

Może tylko mi się tak wydaje ale jakieś chcęci do gry wykazują Tonev,Kędziora i Hanmeleinen i Kebba z Linettym chociaż oni są ustawieni na innych pozycjach niz powinni,a reszta gra tyle by sobie odbimbać.W sumie to żadna nowość bo widać to od pierwszych sparingów.Jeszcze może cos w stanie bedzie pokazać Jakóbowski ale na tle Bukaresztu nie wypadł juz tak dobrze jak naszych 1ligowców.

42. Ostatnie ostrzeżenie dla „bydgoszczanin”. Kolejnego już nie będzie.

43. poli pisze:

Do wzięcia jest Dwaliszwili. Do wziecia od lata jest pawłwoski czy Wasilewski. Trzeba się o nich starać! Nasz skład jest na teraz słabiutki. Jak mamy niby walczyć z legią? Z czym do ludzi?

44. luis pisze:

No i dla tych co tak jechali za rękę w polu karnym na Vojo.
    Akurat w tej sytuacji, to nie On, ale co tam jechać można.

45. ziels pisze:

czy u nas wiedza co to jest linia obrony ? bo chyba nie!

46. ted pisze:

Wasilewski kurw@! Nie ma obrony, nie ma skrzydeł, nie ma napastnika, co to ma być?!

47. bydgoszczanin pisze:

Nasza obrona ten sam poziom trzyma co Ubi czyli zerowy!

48. To nie jest temat transferowy. Prosimy wszystkich pisać na temat.

49. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Wszyscy doskonale wiedza, ze to sparingi, ale nasze chłopy to powinni pakować manele i na Kaukaz! Orszak powinien prowadzić juniorek, stajenny i łódzki gargamel!

50. bydgoszczanin pisze:

Super ze nie ebdzie tylko moze luisa tez ostrzezcie ze sie wypowiedzial ze to nie ejgo wina ze byl karny tez podwazyl wasze zadnie z konca 1 polowy???

51. ted pisze:

ale kalectwo, przecież to w okregówce lepiej graja….

52. KKS pisze:

Czy może ktoś podsumować występ Fina (zmienia go właśnie Możdżeń)???

53. olos77 pisze:

I oni biorą za to pieniądze?Mnie by było wstyd grać taką padlinę!Qrwa obrony nie ma i chyba już nie będzie!Kamiński jest tak elektryczny jak transformator!

54. dorożkarz pisze:

Z gówna bata nie ukręcisz a i woźnica cały czas pijany…………

55. olos77 pisze:

Teo zastanów się gdzie chcesz przyjść,tutaj nie ma nawet pół piłkrza!

56. ziels pisze:

nawet na pączki nie zasługują jak to mówi komentator haha brawo!

57. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

W tej drużynie nie ma nikogo kto by warknąl na to całe towarzystwo wzajemnej adoracji!

58. koli pisze:

Co do Fina dużo o nim nie można powiedzieć dostawał mało piłek, wydaje się trochę drewniany, żadnego dryblingu nie wygrał, ale na tle innych zawodników źle nie wyglądał.
    Na miejscu Rumaka Ubiparipa wysłał bym do Poznania, bo to piłkarskie zero, słabo Murawski zero rozegrania piłki. Linetty też niczym do tej pory się nie wyróżnił w tym meczu, słabiutko skrzydła. O obronie nie będę wspominał bo wyniki sparingów wszystko mówią. Trzeba pamiętać, że Rumuni zaczynają później ligę i są w innej fazie przygotowań, a na tle ich wyglądamy źle.

59. olos77 pisze:

Kamiński ogarnij się człowieku!Idż do fryzjera!

60. koli pisze:

3:1 brawo

61. fan pisze:

Ja już nie mam żadnych pytań.. Dziękuję, dobranoc.

62. olos77 pisze:

Hahahahahahah ćwiczymy stałe fragmenty gry….właśnie widać!Rzeźnia!

66. Czuk20 pisze:

Dawno chyba nasi nie dostali takich batów w sparingach. Oby w lidze było inaczej.

67. bydgoszczanin pisze:

smacznego:):)

68. tomek27 pisze:

Luis
    Juz ktorys raz widze ,ze bronisz Vojo .Moze to fajny chlopak jak sie go pozna ,ale nie ukrywajmy ,pilkarz nedzny ,dostal jzu mase szans i praktycznie zawsze gra slabo albo wrecz beznadziejnie . My kibice musimy rozliczac pilkarzy za ich zarobki ,skoro gosc kasuje 60tys/miesiac ,a gra taka padake musi miec jechane i,my musimy od niego wymagac .Skoro nei wytrzymuje presji niech odejdzie .Swoja droga zarzad chyba powinein podjac jakies kroki i sprobowac cos z nim zrobic ,ME lub renegocjacja kontraktu ,bo odejsc nigdzie nei chce nawet na wypozyczenie,gdzie mu bedzie lepiej ? Ja bym tu nie mial jakis duzych pretensji do zarzadu ,gral w niezlej ,serbskiej lidze ,jak tu przychodzil mial 22lata i w slabym Spartaku strzelal dosc regularnei ,na papierze nei wygladal wcale gorzej niz Rudniev

69. KKS pisze:

Z gówna (nasze piłkarzyki) bata nie ukręcisz…Ale wiadomo na Rumaku do Europy:))

70. koli pisze:

Rapid ósma drużyna w Rumunii, odeszło od nich 8 zawodników, grali wczoraj z Legią i przegrali 2:0. brawo chłopaki

71. dorożkarz pisze:

te straty ze stałych fragmentów (w lidze tez) są kolejnym dowodem na to że Ruuuuumak nie ma pojęcia o trenowaniu i o TRENINGU ekstraklasa i puchary to nie SKS

72. strzala pisze:

CHOLERA tego sie nie da oglądać Możdżeń nie umie przyjąć piłki a Ślusarski tańczy na polu karnym ZERO składu i łady

73. 07 pisze:

Gra wygląda coraz gorzej. Więcej kasy im dać za tą kopaninę i premii!!!

74. Mata26 pisze:

No to Rumak moze skaczyc kariere w Lechu

75. luis pisze:

Nie bronię Vojo. Rozliczam go sam za grę i mam w dupie czy kasuje 60 tyś czy 5 tyś.
    Rok temu wszyscy jechali po Mańku, że zarabia takie pieniądze, anic nie gra. Teraz jest lament i płacz, że nie ma Mańka.
    To co grają zawodnicy jak dla mnie podsumowaniem taktycznych możliwości sztabu trenerskiego. Koncepcja to u Nas jest ale połączona z antykoncepcją chyba.
    Bakero był słabiutki, ale On miał wizję, która nie nadawała się do Naszej kopanej, ale była. Teraz co mamy?

76. Kris155 pisze:

Gdzie są teraz wszyscy ci, którzy zaklinali rzeczywistość i uważali, że mamy silny zespół. Z taką grą to będziemy walczył o utrzymanie. No i gratulacje dla zarządu za transfer drewnianego Fina. Jeszcze raz gratuluję.

77. tomasz1973 pisze:

luis,tomek27, tak jak napisałem ,tu się nie ma co zastanawiać.Ja też wiele razy broniłem Serba i domagałem się dla niego szansy,ale niestety on już pewnego poziomu nie przeskoczy i jeżeli sam nie chce coś zmienić /mogę to zrozumieć ,bo złapał byka za rogi,więc nie chce puścić/ to nie ma się co wahać i „walnąć „gościa na siłę i to nawet z zastosowaniem nieprzyjemnych metod.

78. dorożkarz pisze:

RUMAK nawet niema papierów trenerskich więc dlaczego wydajemy tyle na piłkarzy a zatrudniamy do trenowania ich NIKODEMA DYZMĘ????

79. tom62 pisze:

Do pewnego momentu można na to patrzeć że to tylko sparing, tylko z czasem przy takim podejściu do gry trudno będzie znaleźć dobry klub żeby się ograć i coś poćwiczyć bo będą nas traktować jak ogórki. A kto chce sparować ze słabym?

80. LoK pisze:

Ludzie. Tu sie cwiczy schematy na Puchary, walke o mistrzostfo, wiec wynik jest niewazny.
    Praca tu i dzis wlozona na pewno zaprocentuje.
    Patrzmy perpektywicznie, przyszlosciowo jak Rutkowscy, co buduja Wielkiego Lecha na lata. A do Rmunow po prostu mamy pecha, i tyle. 6 miejsce w turm’nieju to tez jakis sukces, bo innym sie do niego nawet nie udalo zakwalifikowac.

81. ziels pisze:

Nie mamy dobrego obrońcy pokroju Arboledy kogoś kto potrafi pokierować grą obronną to po 1 po 2 nie mamy żadnego zawodnika w środku pola który potrafi jednym zagraniem zrobić różnice jak np Semir który jak przeczłapał cały mecz to jednym podaniem w końcówce czy strzałem potrafil odwrócić jego losy po 3 skrzydeł nie ma wcale bo Tonev na dzień dzisiejszy nie jest Peszkinem i pewnie nigdy nim nie będzie więc gdzie tu był sens pozbywania się Wilka to ja nie wiew ale niech będzie Rumakowi na zdrowie oby mu sie to na prawde ostrą czkawką nie odbiło po 4 nie mamy Ataku i mieć nie będziemy dopóki kogoś nie sprowadzą w co wątpię bardzo ale czy ten napastnik nas zbawi? jak nie ma w tej drużynie piłkarzy którzy potrafią dobrze dograć do nogi czy na głowę stwarzając napastnikowi sytuacje do zdobycia gola ? wiem mamy swoje okazje ale na tle Rapidu Floty czy Warty powinno być ich zdecydowanie więcej.

82. dorożkarz pisze:

LoK nie do końca łapie twoje poczucie humoru

83. koli pisze:

LoK o czym ty mówisz, widzisz tą grę, jakie masz tam schematy? Nasi trenerzy chwalą się, że trenują na treningach rozgrywanie skrzydłami ja tego w meczu nie widzę.

87. ted pisze:

LoK ty jesteś popiedolon*?? jakie schematy? jaka walka o mistrzostwo? To tylko sparing, w dupie mam wynik, ale zobacz jak grają! przecież to amatorka. Jeżeli ty na poważnie myślisz o mistrzostwie to ja nie mam pytań.

88. Nick „Lechita” jest już zajęty. Nowych użytkowników komentujących tylko po porażkach prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

89. DAP pisze:

Dzisiejszy mecz w wykonaniu Lecha to jakaś kpina! jeżeli tak będą się nasi kopacze prezentować w rundzie wiosennej to możemy zapomnieć o mistrzostwie a martwić się o utrzymanie. Ubiparip 5liga na ławie co najwyżej. k… mać Panowie BIEGAĆ, WALCZYĆ I SIĘ STARAĆ W LECHU TRZEBA ZAPIERDALAĆ!!!!!!!!!

90. orzech pisze:

Drewniak to moim zdaniem nic nie gra jest sztywny jak ułan

91. ted pisze:

Jak zajmiemy miejsce 2-3 to bedzie super wynik z takim składem. A o pucharach to sobie zapomnijcie, zeby była przynajmniej faza grupowa LE, to trzeba mieć zespół, zobaczcie sobie jaki skłąd w ofensywie mielismy: Lewandowski,Stilić,Peszko,Rengifo i porównajcie go do teraźniejszosci.

92. dorożkarz pisze:

taak a wnukom będę opowiadał
    -że pamiętam jak kiedyś LECH Wygrywał ale było to dawno dawno temu jak byłem w waszym wieku

93. rossi46 pisze:

mecz jak mecz… będą się tłumaczyć że
    „trzeba wyciągnąć wnioski” k…wa !!!!!!

94. KKS pisze:

Wiadomo, że nie chodzi o wyniki, ale w sumie czwarty liść z rzędu powinien dać do myślenia naszemu wspaniałemu trenerowi i wiecznie nieomylnemu zarządowi. QUO VADIS LECH-u??? W kierunku całkowitej przeciętności niestety!

95. Kopacz piłki pisze:

Dno i trzy metry mułu

96. tomasz1973 pisze:

Zastanawiam się czy oni są tak słabi,czy po prostu mają te mecze w dupie.Bo jeżeli to drugie ,to jest jakaś szansa na normalną grę w lidze,jeżeli nie to możemy wiosną mieć poważny problem.

97. orzech pisze:

Mogę się założyć na koniec sezonu jak nie zajmą miejsca w 1-3 to Rumak będzie się tłumaczył ze nie było transferów i ze nie sprowadzono napastnika i pomocnika i obrońce

98. orzech pisze:

Wasilewskiego niech go wypożyczą lub kupią na pewno Anderlecht za dużo nie będzie chciał a doświadczony obrońca by się przydał żeby poukładać grę w obronie

99. Mysław pisze:

Moim zdaniem nasi piłkarze im więcej trenują tym gorzej grają. Bez nazwisk, ale wielu przydałby się „odpoczynek” na trybunach. Jeszcze niedawna jak zdobywaliśmy pierwsi bramkę to było po meczu, teraz jest inaczej. Na razie trudno o optymizm.

100. kibol 50 pisze:

Nie piszcie glupot bo sytuacji bramkowych bylo mnostwo tylko znow brakowalo skutecznosci. Jesli nie bedzie pilkarzu w Lechu ktorzy beda potrafili wykorzystac takie sytuacje podbramkowe to nigdy nie przechylimy szali zwyciestwa na nasza strone. Najbardziej potrzebny jest napstnik z prawdziwego wrazenia.