Weźcie się do roboty, bo w lidze będziecie mieć wkrótce coroczne jesienne kłopoty

lechwislaW meczu 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:2 (0:1). Kolejorz zagrał dziś słabo w obronie i bardzo nieskutecznie z przodu. Mistrzowie Polski kolejny raz popełnili w defensywie proste błędy prezentując „Białej Gwieździe” dwa gole, a sami nie potrafili znaleźć sposobu na świetnie broniącego byłego lechity, Radosława Cierzniaka. Jest to już druga porażka Lecha Poznań w trzecim ligowym pojedynku.

1 min. – Pierwsza minuta i już ciekawa akcja. Hama do Gergo, jednak Węgra zatrzymuje Guerrier.
3 min. – W odpowiedzi Wisła. Dośrodkowanie z prawej strony blokuje Douglas.
7 min. – Co za błąd! Brożek zgrywa piłkę do Boguskiego, a Kadar zamiast ją wybić strzela samobója. 1:0 dla Wisły.
10 min. – Kolejna idiotyczna nonszalancja obrońców. Piłkę przejmuje Wisła, jednak futbolówkę ostatecznie wyjściem wyłuskał Burić.

15 min. – Kolejna akcja Wisły. Guerrier źle przyłożył nogę po wstrzeleniu piłki przez Crivellaro.
17 min. – Strzał Gergo broni Cierzniak. Wreszcie się przebudzili.
18 min. – Kontra Wisły po stracie Trałki w środku pola. Brożek uderzył z ostrego kąta, ale jego strzał zablokował świetnie wracający Linetty.
20 min. – Kamiński celnie strzela nogą po wrzutce Barrego z rożnego.
24 min. – Strzał Hamalainena z pierwszej piłki łapie Cierzniak. Za słabe są te uderzenia.
26 min. – Kolejna zepsuta sytuacja przez Thomallę. Nie było ani strzału ani podania.

31 min. – Trzy stałe fragmenty dla Lecha bez żadnego zagrożenia.
36 min. – Bardzo szybki i wyrównany mecz na razie. Jeden błąd Kadara ustawił jednak spotkanie.
45 min. – Po mało ciekawym trzecim kwadransie meczu do przerwy 0:1. Przeciętna gra Lecha i fatalna w skutkach interwencja Kadara. Trudno będzie to odrobić.

47 min. – Lech ostro od początku. Groźny rzut wolny Douglasa minął bramkę.
49 min. – Jevtić ładnie rozprowadził futbolówkę. Niestety akcję źle wykończył Gery.
50 min. – Kolejny błąd w środku. Strata i niecelny strzał Crivellaro, ale było groźnie.
55 min. – Ależ piłka ze środka! Hamalainen uderzył w długi róg, jednak świetnie wyciągnął się Cierzniak.
56 min. – Teraz z powietrza Linetty i znów Cierzniak!
57 min. – Tym razem próbuje Douglas i co? i Cierzniak!
60 min. – Teraz popykał Boguski z Guerrierem, który ośmieszył Ceesaya. Nie ma gola.

66 min. – Tempo gry znów siadło. Jest za to sporo fauli.
70 min. – Dobra wrzutka Douglasa. Hamalainen fatalnie chybił stojąc tuż przed bramką.
74 min. – Lech bije głową w mur. Na dodatek nadziewa się na kontry.

79 min. – Główka Hamalainena i kapitalna interwencja Cierzniaka! Ma dziś dzień konia!
84 min. – Wisła umiejętnie się broni. Rozgrywa dziś bardzo dobry mecz, a przy tym jej bramkarz jest świetnie dysponowany.
87 min. – Stałe fragmenty Lecha dziś kompletnie bez żadnego efektu.
90+3 min. – Zablokowany strzał Jevticia.
90+4 min. – Kontra Wisły, Boguski sam na sam z Buriciem i jest 2:0. Po meczu.

TS Wisła Kraków – KKS Lech Poznań 2:0 (1:0)

Bramki: 7 i 90+4.Boguski

Żółte kartki: Boguski – Jevtić, Trałka

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 13623

TS Wisła: Cierzniak – Jović, Głowacki, Guzmics, Burliga – Uryga, Mączyński – Boguski, Crivellaro (76.Popović), Guerrier – Brożek (76.Jankowski).

Rezerwowi: Zając, Kujawa, Żemło, Kuczak, Popović, Cywka, Jankowski.

KKS Lech: Burić – Ceesay, Kamiński, Kadar, Douglas – Trałka, Linetty (65.Robak) – Lovrencsics (72.Formella), Hamalainen, Pawłowski – Thomalla (46.Jevtić).

Rezerwowi: Gostomski, Kędziora, Dudka, Tetteh, Formella, Jevtić, Robak.

3. Gadzuki pisze:

No czy trzeba mieć nagrodę nobla żeby nie grać wysokich piłek na rosłych obrońców Wisły czy to jest skomplikowane jak nie wyszło za 10 razy nie wyjdzie za 25

4. Zajac pisze:

Z wielkim bólem serca oglada sie ten mecz 🙁 dzis nawet Trała słaby niestety 🙁

5. KENT pisze:

Hama i gdzie Ty chłopie chcesz iść, nasza liga to jest max na Twoje możliwości chyba że chcesz grzać ławę.

6. JR (od 1991 r.) pisze:

mówię za majstra trzeba zapłacić i tyle. Smutne to, ale prawdziwe. Nie wierzę w to, że taki Pawłowski potrafił w rundzie finałowej strzelać bramy jak profesor a dziś gra piach.
    Taki Hama miał piłkę na nodze i mógł coś więcej zrobić, a tak strzelił anemicznie 1,5 m obok braki. Ciekawe na co się umówili, na 1 czy 3 pkty dla Skisłej?

7. Ekstralijczyk pisze:

Kurwa mać ! mieć tyle akcji i nie strzelić bramki.

8. Anfil pisze:

Skauting a kto tych zawodników akceptuje nasz super trener Skorza !!

9. BartiLech pisze:

Nic z tego nie będzie..

10. JR (od 1991 r.) pisze:

nie ma mocnych na takie coś… nawet męska rozmowa z kibolami niewiele chyba da. Najgorsze jest to, że jeśli taki układ istnieje to na pewno u samej góry, a kopacze są tylko wykonawcami.

11. DoSa pisze:

Nie wiem dlaczego zszedł Gergo, może nie ma jeszcze kondycji na 90 min. ale był lepszy od Formelli…, niestety zjeście Linettego i przeunięcie Darko do tyłu było błędem. Do tego czasu Lech zaczął stwarzać groźne sytuacje, a teraz znów bezradność.

12. p1otr pisze:

Zaur wracaj, bo tym ciotom na boisku brakuje jaj!

13. Dario pisze:

Jr nie się zamętu teoriami smolenskimi

14. Łysy pisze:

Anfil
    Te super trener zdobył dla nas MISTRZOSTWO!! Więc morda w kubeł.

15. woo pisze:

Czy my mamy napastnika? Gdzie jest Robak?

16. fan pisze:

To już powinno być spokojne 1-3 dla Lecha! Najgorsze że milicja nie gra nic wielkiego.

17. lukas pisze:

Robak jak Piech w mocniejszym klubie nie istnieje.

18. Ekstralijczyk pisze:

Kolejny mecz , gdzie bramkarz rywala gra bardzo dobry mecz. Tylko czemu musi paść na Lecha ?

19. ja pisze:

Też uważam, że brakuje Zaura i ta nazwa obrona. Dlaczego mamy tyle nieudanych podań?

20. DoSa pisze:

Lech tak na prawdę zawalił mecz przez fatalną I poł. bo II poł nie jest zła w wykonaniu Lecha, ale wyraźnie brak napastnika i skuteczności reszty ofensywnych piłkarzy. Gdyby nie błąd z I poł. to i tak Lech mecz by zremisował, chociaż szykuje się kolejna porażka.

21. merek pisze:

Przestancie biadolic płaca ku… frycowe za puchary i wszystko sezon sie zaczyna dajcie troche luzu

22. KENT pisze:

Basel ich wykończył o ni ledwo żyją. Aż strach się bać co będzie w Bazylei.

23. DoSa pisze:

Ten mecz musi być wstrząsem dla Lecha, bo widać regres w grze Lecha. Nie moża odmówić piłkarzom zaangażowania w II poł.,ale
    skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skutecznośc (alarm dla władz Lecha za fatalne transfery) i znów kłopoty mentalne.

24. JR (od 1991 r.) pisze:

Dario: a wg ciebie z czego wynika ich tragiczna niemoc? Ja w te bajki o grze co 3 dni nie wierzę, bo jeśli już to przez zmęczenie może siadać tempo akcji w 70 min., a oni grają jak ślimaki od początku i do tego bez jakiegokolwiek pomysłu na grę, o polocie nie wspomnę!

25. fan pisze:

Kolejny zjebany wieczór, dziękuję!!!

26. kiki pisze:

Lech dzisiaj jak dzieci we mgle, w środę przegramy trzeci mecz z rzędu!!!

31. DoSa pisze:

@merek 1 sierpnia 2015 o 22:16; jakie frycowe, przecież to jest dopiero początek sezonu i podobno szeroką ławkę ma Lech, a Legia może????

32. woo pisze:

Kadar – 0:2. Dziękujemy.
    Wstyd i hańba!

33. Anonim pisze:

kiedy Kadara posadzi na dupie!!!!

34. Anfil pisze:

Łysy jeszcze miesiąc takiej padaki i zobaczysz jakie poparcie bedzie miał Skorza a ten twoj trener nie wytrzyma presji bo nie wytrzymał jej w żadnym poprzednim klubie !!

35. czuk91 pisze:

Ogarnijcie te rymowanki, bo są coraz gorsze 😛 A co do gry to typowy Lech na koniec lata/jesień. Co roku to samo.

36. fan pisze:

Węgrzyn skończ pierdolić z tych zachwytów jak potłuczony, bo gts nie zagrał nic nadzwyczajnego tylko te barany zjebali sprawę!

37. Kolejorz91 pisze:

Ku*wa Serce Się Kroiiiiiiii…

38. KENT pisze:

Rutki dziękujemy za te emocje, żeby was szlak trafił. Następne transfery zróbcie na Czarnieckiego tam bezrobotni będą grać za grosze.

39. Pawelinho pisze:

Brak słów defensywa po raz kolejny dała pokaz beznadziejności i w sumie można o tym meczu napisać tylko tyle, że przegrał zasłużenie z Wisłą, która była po prostu lepsza. Ciężko to pisać, ale z taką grą Kolejorz nie ma co liczyć na zwycięstwo z FC Basel w rewanżu, który będzie w środę.

40. Paszczak pisze:

Niestety, weryfikacja transferów Lecha jest bolesna. Wydawało się, że jest w miarę, a tak naprawdę żaden pozyskany piłkarz nie jest przydatny. ŻADEN. Jeżeli mamy czekać jak z Arajuriim – rok żeby taki Kadar, Thomalla czy o zgrozo Robak zrozumieli system gry to ja dziękuje za taki komitet transferowy.

Fakt, że ostatnio mamy trochę pecha, ale wszyscy nam przebijają ten napompowany balonik. Boleśnie, strasznie.
    Ostatnio czym bardziej czekam na mecz Lecha tym większą kaszanę nam fundują. Lovrencsics niech się w wolym czasie weźmie za kopanie piłki, bo łowienie ryb nie przekłada się na formę na boisku…

41. ww pisze:

Chyba czas na Wilusza w parze z Kamykiem. Dzisiaj wszyscy grali jakby ich biegunka dopadła. 1 od góry do dołu w pomeczowych ocenach

42. raff pisze:

kazdy leje mistrza to jest kurwa parodia maksimum zenady upokorzeni przez pogon teraz wisla mowcie co chcecie ja pierdole te puchary wyjebane mam na 6 meczow bo wiecej nie zagraja w lidze mamy 37 i bedziemy bic sie z termalica o utrzymanie bo przy takiej grze to legiijuz nie mamy szans dogonic balagan na boisku w ataku chaos obrona to nawet nie jest kurwa jakis zalazek obrony kolejny zjebany weekend wole grac jeden mecz w tygodniu niz dwa zawsze to mniej wkurwiania sie mozecie mnie cisnac za to ze dwa miesiace temu wszyscy spuszczalismy sie nad lechem ale mam wyjebane w minimalizm druzyny mozna przegrac mecz ale jak tak maja podchodzic dotych meczow niech zmienia koszulki bo chanbia herb

43. DoSa pisze:

Skorża powinien zmienić w II poł. Kadara na Dudkę albo Wilusza, widać było że Mu nie idzie…. Do słabej obrony Lecha dochodzi niestety kompletny brak skuteczności….Potrzebny wstrząs, że mecze gra się 90 min. i konieczny charyzmatyczny i skuteczny napastnik.

44. Treneiro pisze:

Czy tylko mi się wydaje . czy Burić w akcjach 1 na 1 to pewna bramka dla atakujących. Może Skorża powinien mu żałożyć parkany hokejowe 🙂

45. Anfil pisze:

Jak sie dostaniemy do fazy grupowej LE to sezon skończymy na 5-7 miejscu !

46. PAWEL pisze:

Niech wchodzi Paulus, qrwa nawet w kipsie i o kulach

47. dragon pisze:

Kur… rok w rok to samo teraz musimy znowu gonić brak słów żenada

48. ArekCesar pisze:

Pawłowski jest beznadziejny, nawet nie wie w jakich pucharach gra.

49. JR (od 1991 r.) pisze:

oni nie są zmęczeni, oni są nieudolni. Ale obawiam się, że celowo nieudolni! A awansu do grupy LE nie będzie, bo ten zespół przyciął sobie jaja pod deską klozetową. Jeśli po tym meczu nie zostaną „zasilone” rezerwy to będzie jasny sygnał, że takie było polecenie z góry!

50. tomasz1973 pisze:

Rzygać się chce tym co oni odpierdalają, gwiazdeczki za 3 grosze, Majster zaszumiał im w głowie i mają wyjebane na lige, tyle w temacie.

51. macgog pisze:

Jak się zapomniało zabrać na mecz obrońcę i napastnika, to trudno wygrać w 9_ciu.

52. kibicinowroclaw pisze:

Tak jak w tytule po meczu. Do roboty !!! To ma być Mistrz Polski? To jest pośmiewisko. Zero. Czy wygrywasz czy nie !

53. Domin pisze:

Czekam na powrót Arajuuriego, bo Kadar to dno :(. A ciekawa wypowiedź Pawłowskiego po meczu: chcieliśmy odciąć myśli o … Lidze Europy, czyżby piłkarze pogodzili się z odpadnięciem z Basel ?

54. Iniesta86 pisze:

Ależ mamy „majstra”. Jak to było? Dwa razy się dziś wypiął? 😀 P.S. Życzę awansu do grupy le bo wtedy każda kolejka ligowa tak będzię wyglądać 🙂

55. Mouze pisze:

Wisła dzisiaj miała dzień konia,wychodziło jej prawie wszytko.My postawiliśmy wszystko na jedna szale,i słusznie.Co za różnica czy przegramy 1 czy 2:0,a w końcówce meczu było więcej naszych piłkarzy na ich połowie i duża szansa na bramkę.Pierwsza polowa tragiczna w obronie,i to zaważyło na wyniku.Druga była już lepsza,ale tak szczelnie grającej Wiśle trudno było już odebrać pkt.Nieciekawie wygląda nasza sytuacja w tabeli,ale to było do przewidzenia ze łączenie ligi z pucharami nie będzie nam wychodzić.Jak co roku jesień będzie niemrawa,ale obecna formula ekstraklasy wybacza wiele,niemniej czas zacząć pkt,i podejrzewam ze zaczniemy,bo teraz przyjdzie czas na przeciwników z niższej polki.
    @fan a miesiąc temu jak zdobywali MP to tez byli wkładami do koszulek?
    @Anfil spadaj stad trollu,ty uaktywniasz się tylko przy porażkach Lecha,taki z ciebie kibic…

56. ArekCesar pisze:

Przydałoby się ze 2 graczy z Ameryki Płd, którzy by pokazali jak się zapierdziela. To co grają Kadar, Pawłowski, Formella, Robak to woła o pomstę do nieba.

57. tylkoLech pisze:

Wiem, że to przesądy, ale trzeci mecz na niebiesko i trzeci w plecy:-(
    Nie można chłopakom odmówić walki, przypominało to jednak bicie głową w mur. Transfery z ostatniego roku, jak na razie niewypaly. Może warto by wprowadzać młodych. Widać też było duże zmęczenie w ostatnich 15 minutach.

58. Łysy pisze:

Anfil
    Skorża to nie jest mój trener, ale NASZ TRENER- trener KOLEJORZA!!! Zrozum to albo kibicuj innemu zespołowi. Początek sezonu, przegrany mecz, a płaczecie jakbyśmy dzisiaj przegrali mistrzostwo. Zapewne 2 miesiące temu płakałeś ze szczęścia, bo 5 latach wróciło do nas mistrzostwo, a dzisiaj wygląda na to, że czekasz tylko na potknięcia Skorży. Opanuj się albo zacznij kibicować i oglądać Barcelonę. Oni prawie nie przegrywają, to powinno Ci odpowiadać.

59. omega pisze:

Kadar !!! Ile jeszcze musi bramek i meczy zajebać , aby wylecieć ze składu. Co strata bramki to On. Trener nie będzie rotował w obronie . Pytam się to gdzie chce to robić ? Co do Marciniaka , to nie rozumiem jego decyzji z kartkami, a raczej ich braku dla Jovica i Guerie.

60. seth pisze:

jestesmy najsłabszym mistrzem Polski od lat takiej zenady to nie widziałem dawno leja nas w pysk jak chca najpierw Pogon teraz Skisła a my jak pipki we mgle nie mamy nic do zaoferowania podniecalismy sie gra z Lechia a Lechia do jak narazie nasłapsza kapela w lidze a po niej my.Jesli mielismy miec wybitna forme na lipiec sieprien to k.. strach sie bac co bedzie dalej.
    Skapienie siana przez tych jebanych Rutkowskich odbija nam sie czkawka ,kto kurwa sciagnal do Lecha Robaka ,Tomalle czy Kadara ,kurwa zrobcie bilety po 200 zł to pies z kulawa noga nie przyjdzie .
    Nie mamy napastnika a brak Sadajewa jest tak widoczny jak bysmy z Barcy wyciagneli Messiego.
    Lezymy i kwiczymy jak te osły z zarzadu nie sciagna na szybko napadziora to mozemy poarzyc o LE czy obronie MP
    A słowo o Jevticu tak przereklamowanego grajka to ja dawno nie widziałem Stlic nakrywał goscia czapka .
    Jak sie w Lechu nie zmieni skauting to długo jeszcze bedziemy musieli ogladac takich paralitykow kacy do nas trafiaja teraz.
    Przegrac z biedna upadajaca skisła klecona na kolanie przez Moskala to jest nor,alnie zenada.

61. Bolek pisze:

Niestety ale tytuł trafiony: „Weźcie się do roboty, bo w lidze … ” jest jak najbardziej trafiony… A granie w pewnym momencie bez napastnika wszystko mówi o naszych napastnikach i braku Sadaeva. To samo w obronie. W obronie musi być kurwa jakiś luj co wszystkich wypierdala na 40 metr – tak jak Arajuuri to robił!!!

62. Klos pisze:

Gratuluje transferów Panie Rutek może jeszcze jakiegoś emeryta do tych dwóch co sprowadziłeś

63. spóldzielca pisze:

Spółdzielnia zaczyna działać dopiero w rundzie dodatkowej

64. ale.ubaw pisze:

ten wasz kadar to naprawdę niezły parodysta, ile on już bramek „zaliczył” to coś niesamowitego. A mówimy tu tylko o kilku meczach!

65. dzik notecki pisze:

Co boli najbardziej to nie porażka już druga w lidze na 3 spotkania a styl w którym to robimy. Zero pomysłu na grę, zero gry z klepki na jeden kontakt, długie dzidy do przodu i brak formy napastników nie mówiąc, że skrzydła kompletnie nie funkcjonują. Zapowiada się kolejna zjebana jesień niestety. Z taką grą marne nasze szanse w IV rundzie LE a początek ligi już solidnie w plecy. Przyjaciółka zgarnie kolejne 3 punkty i już nam odjeżdżają na 6 w lidze ;/

66. MaPA pisze:

Obrona kuleje tak jak skuteczność.Jak będzie w środę to strach pomyśleć.Ten cały Kadar to jak narazie przepłacony.W sumie kupa strat i niedokładności we wszystkich formacjach.Jednak jesteśmy słabi i tyle.

67. remote pisze:

Tej JR specu od teorii, komu jeszcze oddadzą pkt za mistrza? WKS-owi? Górnikowi? Może Podbeskidziu? Daj cynka, przygotuje się mentalnie przed tymi meczami. Przyczyn jest kilka: Basel ich w środę fizycznie wypompowało lub totalna sodówa i pozbawienie szatni i drużyny 2/3 walczaków (Zaura i Paulusa). Zaczyna się deja-vu z 2010 r. Na marginesie: po odejściu Brodacza przeszło mi przez myśl że zapłaczdemy po nim jak (L) po Radovicu. W Szwajcarii szykuje się masakra jeśli podejdą do meczy na serio, jeśli odpuszczą jest szasna może na godną porażkę. Widoki na LE (niezależnie od rywala) są baaardzo mgliste w tym momencie 🙁

68. roby pisze:

Kiedyś był Drewniak każdy widział ,że to ogórek teraz mamy Kadara ja piee…le Skorża przejrzyj na oczy, przecież Skisła była dziś do zjedzenia a zagrali jak amatorzy.

Strach się bać co będzie za dwa tygodnie 🙂

69. olos77 pisze:

Coś się dzieje niedobrego !Dzisiaj widać to było wyraźnie!To nie Basel było wyrachowane tylko Lech do dupy!!Wisła staneła 11 w obronie i przy braku pomysłu na atak tak to się skończyło!Cały zespół jest bez formy i cały zespół zasłużył na notę 0!!!!Oglądać ten mecz to była męczarnia dla oczu!Kolejna sprawa to transfery.Kolejny już błąd w doborze zawodników a że to kolejny raz to uważam to za działanie na szkodę klubu!Skauting to chyba wyszukuje tych gości w internecie,albo ten co to robi nie ma bladego pojęcia o piłce,chyba że wodnej!

70. Mary pisze:

Masakra. Fińczyk wracaj! Wypożyczyliśmy wychowanka by dać pograć tej węgierskiej gilejzie. E tam, znów jesień spieprzona. Ale spoko, jeszcze 34 kolejki, a jak wygrają ze Szwajcarami to im wybaczymy Wisłę 🙂

71. pyra fan kks z breslau pisze:

kurwa na spokojnie naszym mistrzom chyba cos odjebalo w glowach ja tak sadze i MACIEK ma co robic mecz jak mecz w naszej kopaninie A NA NAS 4 LIGA SIE SPREZY ACHTUNG PUCHAR POLSKI pkt uciekaja kurwa sie cieszy z nas leja do smiechu i po co to MISTRZ CIENIUTKI JAK PIPA

72. kks kolo pisze:

Kadar keita djuom kto ściąga takich patalachow brak napastnika i obrońcy

73. Domin pisze:

Spokojnie ! Każda porażka boli, ale nie róbcie z tego tragedii. Jeśli Lech wygrywa, to wszystko ładnie, pięknie, ale jeśli zdarzy się porażka to od razu wszyscy winni. Po prostu Lech zagrał dziś słabo, a Wisła też zagrała fajną, ciekawą piłkę i wygrała. Zobaczymy czy sztab i piłkarze wyciągną wnioski z tej porażki? No i czy w końcu Kadar usiądzie na ławę 😉 CZY WYGRYWASZ CZY NIE … !

74. Bender pisze:

Kadar błąd za błędem… Syndrom Wołąkiewicza?

75. olos77 pisze:

@Domin
    Lech zagrał dziś słabo?Lech zagrał fatalnie w stylu który nam prezentuje 3 mecz!Chyba się coś chłopakom popierdoliło w deklach po superpucharze i uwierzyli że są Barceloną

76. roby pisze:

Żeby jeszcze łapał kartki żółte albo najlepiej czerwone to byłaby nadzieja ,że nie zagra a tak…w dupe każdy mecz

77. omega pisze:

Oho pojawili się na forum najwierniejsi kibice sukcesu . Z drużynom się jest zawsze , a nie jak tylko wygrywa i zdobywa mistrza. Typowi kibice sukcesu.99% procent z Was jest typowymi kanapowcami.

78. roby pisze:

to o Kadarze 🙂

79. ssok pisze:

Mouze – 100% racji. Jak wygraliśmy MP a potem Superpuchar to wszyscy się podniecali (i słusznie), ale chyba nie wierzyliście, że taką formę uda nam się utrzymać cały nowy sezon? Myślę, że po poprzednim sezonie jesteśmy winni drużynie, trenerowi i klubowi trochę szacunku i za wcześnie na bluzganie na piłkarzy. Poza tym chłopaki nie wyglądają jakby im nie zależało – w mojej ocenie wręcz przeciwnie tylko po prostu wychodzi słabo. Szczerze mówiąc coraz bardziej zaczynam się obawiać o IV rundę eliminacji LE, bo z meczu na mecz forma coraz gorzej wygląda. Oby Skorża zdążył to szybko poukładać. Jeżeli chodzi o Kadara to przypomnijcie sobie co tutaj pisaliście: o Teodorczyku, Sadajewie i Śmiesznym Finie.

80. Kssz pisze:

Wg mnie teraz brakuje walczakow Sadajewa i Arayurewa walczyli a teraz tego nie widać z walczak który został i jest wyróżniony to Tralka a to nie wystarczy

81. Domin pisze:

@omega
    dokładnie, a po ZWYCIĘSTWIE z Basel, w którę WIERZĘ, wszyscy „znawcy” i „kibice” wrócą z podkulonymi ogonami 😀

82. mat pisze:

Nie mamy nadal napastnika jeden potyka się o własne giry a drugi to sztywny ułan..
    CHCEMY PRAWDZIWEGO KURWA SNAJPERA!!!

83. JR (od 1991 r.) pisze:

zamiast 4 średniaków było kupić 1 gwiazdkę, choćby i przed emeryturą, która poukładałaby grę tego zlepku. Kiedyś 7egła ściągnęła Ljuboję i dobrze na tym wyszła.

84. Marian pisze:

Zrozumcie jedno dla rutków liczy się tylko kasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

85. konan222 pisze:

Kibic Legii i Ruchu. Kolejorz już miał przygodę z pucharami ogrywali M City remisowali z Juventusem a w lidze klapa , niestety Lech nie jest gotowy na grę co 4 dni ale to przeskoczycie bo trzeba się przestawić na inny system.Berg jest słabym trenerem ale próbował grać na 2 jedenastki po Urbanie z dobry skutkiem ale ostatni sezon ich zarżnął prawdopodobnie. Lech na dziś nie ogarnia systemu mecz co 4 dni jeśli będziecie grali jeszcze kolejne sezony w LE lub LM też to załapiecie. Zasada lej mistrza nadal aktualna.

86. JRZ pisze:

Z Basel do 70 minuty mecz na remis przegrywamy 1-3 dziś mecz znów na remis 0-2 natomiast z Lechia zdecydowana przewaga (wyłączając 15-20 minutowy fragment II połowy) ledwo ledwo i szczęśliwie wygrana 2-1. Gdzie k. leży problem? Nie mamy napastnika który wykończy sytuacje a za to mamy obrońce który jest kompletnie bez formy i w kazdym meczu zawala bramki coś jak Wolakiewicz.

87. Kajko i Kokosz pisze:

ArekCesar proponuje 2 graczy z Ameryki Płd… A ja uważam, że należy przyjrzeć się załodze kutra rybackiego ze Stjarnan. Jest ich czterech i na łajbie potrafią zamieniać sie pozycjami. Mają teraz wolne, więc Rutkowski powinien to wykorzystać. Robaka do formaliny, albo zanurzyć w Kadarce i gotowe. Dzisiejszy mecz pokazał jak daleko odjechaliśmy Legii. Prezes Rutkowski parę dni temu zastanawiał się jak daleko… Tak daleko, ze zniknęła nam z oczu… ale zaraz, zaraz czy nasza Lokomotywa nie wjechała na boczny tor?

88. reset pisze:

Kadar ponoć miał na Węgrzech nieco wyższą markę jak Guzmics, a ja widzę że ten drugi jest o klasę przynajmniej lepszy. Jak my te transfery robimy to brak słów.

89. Paszczak pisze:

Kupić szybkich walczaków – był ostatnio wywiad z trenerem Dnipro, w C+ (jakiś archiwalny) i opowiadał, że trzeba szukać szybkich i walecznych zawodników i to jest recepta na sukcesy ukraińców….

90. Guralesko pisze:

Przestancie plakac. Teraz puchary najwazniejsze. A od czytania anfila to sie kurwa unosi. Gosciu skoncz pieprzyc. Idz kibicowac synowi zeby jednak cos z tego rocznika wyroslo skoro tak zachwalasz. A tak swoja droga to kurwa nie rozumiem dlaczego nie mozna postawic na Wilusza, gorszy od Kadara nie bedzie. Jak dla mnie to gra jest ok, brakuje tylko wykonczenia akcji, typowego zabojcy boiskowego.

91. mesaja pisze:

bedzie wiosna

92. Ekstralijczyk pisze:

Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba , aby Kadar grał w rezerwach do momentu powrotu Arajurriego i w tedy spróbować razem z nim do pary jakby to wyglądało. Na chwilę obecną Skorża musi szukać innego rozwiązania w obronie , chciał dac mu się zrehabilitować za poprzednie mecze no i nic niestety z tego nie wyszło.

93. pyrlson pisze:

Cienko panowie cienko,ale jak w was nie wierzyc po tym co zrobiliscie w zeszlym sezonie,z jednej strony cisnie sie w gardle qrwa mac ch..e grac z drugiej strony przezylismy w zeszlym sezonie cos co nazywa sie z piekla do nieba i chyba to powstrzymuje nas przed zwyzywaniem was od najgorszych,pokazaliscie nam,ze wiara czyni cuda i miejmy nadzieje,ze to sie znowu uda.

94. obywatel RzNI pisze:

no cóż – generalnie nie grali źle, ale oprócz nominalnych – przydali by się jeszcze prawdziwi napastnicy.

95. gandi pisze:

nawet mi się pisać nie chce bo to co widziałem to mnie przerosło. Qrwa jak można tak grać!!!!!

96. tylkoLech pisze:

Jeśli ktoś pisze, że piłkarze nie walczyli albo brakowało im zaangażowania, to są dwie opcje – nie zna się na piłce albo nie oglądał meczu. Nie trzeba być znawcą, żeby dostrzec brak skuteczności, czyli napastnika z prawdziwego zdarzenia i błędy w obronie. Swoją drogą Wilusz mógłby dostać szansę.

97. dwd pisze:

To jak w końcu ci zawodnicy Lecha to patałachy i wkłady do koszulek czy znakomici, perspektywiczni piłkarze? Po Superpucharze z legią pialiście z zachwytu jaką ekipe sklejono w Poznaniu, przyszły 2 gorsze mecze i nagle okazuje się, że wszyscy są amatorami nie potrafiącymi grać w piłkę.
    To już druga porażka w lidze a mistrzowi nie przystaje przegrać więcej niż 6 meczów w sezonie. Jak tak dalej pójdzie to będzie 3 miejsce w lidze i 12 porażek.

98. JR (od 1991 r.) pisze:

był taki w Lechu Michał Jakóbowski oczywiście był za „słaby”, a o ile pamiętam miał serce do gry i był szybki. A teraz rezerwy wzmocniono niejakim Lucasem Guedesem synem Clebera z Wisły podobno odpad jakich mało. A z rezerw odszedł już Klichowicz i Witt, też pewnie za słabi.

99. ArekCesar pisze:

Niech się ogarną i trenerze zmiany w składzie, bo grają totalny piach. Jadę teraz na LM, więc niech nie dadzą ciała. Grać na całego i walczyć do upadłego… ale tego Pawłowskiego zmieńcie, bo nie mogę na niego patrzeć.

100. MM pisze:

Wiara przestańcie ryczeć bo zachowujecie sie jak dzieciaki…… w lidze decydować o mistrzostwie będą kolejki 31-37. Najważniejsze teraz to zakwalifikować sie do LE kupić 2 dobrych zawodników i będzie git:) a straciliśmy dziś nie 3 a 1,5 punktu bo przecież punkty będą dzielone. Ostatnio mamy pecha w takich decydujących sytuacjach