Kolejne konkursy KKSLECH.com & STS. Do wygrania bilety na mecz z Videotonem i Piastem

stsTego lata Lecha Poznań czeka wiele meczów, ale nie trzeba płacić za bilety, aby je oglądać. Wystarczyć mieć konto na Twitterze, śledzić profil KKSLECH.com i STS, a można wygrać darmowe bilety na domowe spotkania Kolejorza. Już w tym tygodniu kolejna szansa!


We wtorek i w piątek punktualnie o godzinie 20:00 na profilu KKSLECH.com na Twitterze zadamy szybkie pytanie na temat odpowiednio meczu z Videotonem i Piastem. Pytanie będzie dotyczyło oczywiście spotkań Lecha Poznań z tymi drużynami. Tradycyjnie wygrają ci, którzy odpowiedzą trafnie i będą najszybsi. Na oba pojedynki do zdobycia jest tradycyjnie 5 podwójnych zaproszeń ufundowanych przez strategicznego sponsora Mistrza Polski, firmę STS.

W konkursach obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy! Prosimy, aby udział w konkursach wzięli tylko ci kibice, którzy wiedzą, że na pewno będą mogli pojawić się na Bułgarskiej i mają z kim iść na mecz. Prosimy, żeby na siłę nie zgadywać odpowiedzi skoro nie ma się pojęcia na zadane przez nas pytanie i nie pisać/nie pytać po złym udzieleniu odpowiedzi, gdzie mój bilet? O kolejności zwycięzców decydujemy my.

Konkurs skierowany jest tylko dla kibiców Lecha Poznań i użytkowników KKSLECH.com posiadających konto na Twitterze. Tylko na TT należy udzielić odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, które pojawi się na koncie @KKSLECHcom we wtorek i w piątek punktualnie o godzinie 20:00. Tego typu konkursy będą przeprowadzane regularnie dzięki firmie STS. Przez całą jesień w konkursach KKSLECH.com & STS będzie można więc wygrywać wejściówki na domowe spotkania Lecha Poznań.

Pamiętajcie! Już we wtorek i w piątek o 20:00 konkurs! 5 podwójnych biletów na mecze Lech – Videoton i Lech – Piast czekają!

ststt

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
1 Odpowiedź

  1. Bolek pisze:

    Tak obiektywnie mówiąc to jest na serio zajebista inicjatywa ze strony sponsora… nawet ostatnio zdażyło mi się postawić parę złotych na bukmacherkę zamiast na totka…