Zrób rotacje na sobie i wyjedź stąd wreszcie!

urbanW meczu 33. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 0:1 (0:0). Po niezłej, choć bezbramkowej pierwszej połowie Kolejorz w drugiej odsłonie dosłownie stanął, stracił gola i przegrał po raz 15 w ligowych rozgrywkach. Puchary odjechały mu więc na dobre.

1 min. – Pierwsza akcja Pogoni i fatalny strzał Dvalishviliego. Nikt go nie krył.
3 min. – W odpowiedzi Lech. Mocny strzał Kownackiego nad bramką.
6 min. – Świetna wrzutka Volkova i fatalna główka Kownackiego z bliska. To musiał być gol!
7 min. – W grze Pogoni widać wielką determinację. „Portowcy” na razie grają na 2 napastników.
8 min. – Słupek po wrzutce Pawłowskiego!
9 min. – Tym razem celnie Gajos, lecz w sam środek.
10 min. – A teraz Dvalishvili z daleka. Dzieje się.
11 min. – Słowik broni płaski strzał Gajosa.
13 min. – Znów Gajos, jednak tym razem nad poprzeczką.

16 min. – Dobra interwencja Wilusza po wrzutce Frączczaka.
21 min. – Nie ma już tylu sytuacji co wcześniej, ale to Lech prowadzi grę.
24 min. – Strzał Gajosa świetnie broni Słowik. Po chwili kolejna akcja i znów nie ma gola!
26 min. – Chamski faul Murawskiego. Żółta dla niego i Kadara, który w czwartek nie zagra.
30 min. – Burić broni strzał Akahoshiego z bliska!

31 min. – Wrzutka w pole karne. Dvalishvili urywa się obrońcy, lecz trafia w boczną siatkę.
35 min. – Od paru minut lepsza Pogoń. Znów interweniował Burić.
39 min. – Od 25 minuty lechici stanęli.
40 min. – Fantastyczne uderzenie Szymka jeszcze lepiej broni Słowik! Kolejna niesamowita parada tego bramkarza!
44 min. – Lech zaczyna odzyskiwać kontrolę.
45 min. – Do przerwy remis. Świetny mecz w Szczecinie. Brakuje tylko gola Lecha Poznań.

46 min. – Fatalny błąd Buricia. Na szczęście Murawski nie trafił do pustej.
51 min. – Niecelny strzał Matrasa z daleka! Znów Lech musi się obudzić.
53 min. – Tym razem niecelnie Frączczak. Pogoń ewidentnie postawiła wszystko na jedną kartę, bowiem momentami atakuje z furią.
57 min. – Fatalny strzał Gajosa z około 15 metrów. To dopiero pierwsze uderzenie Kolejorza w tej połowie.
60 min. – Gol dla Pogoni. Wrzutka Murawskiego i głową do siatki trafia Zwoliński.

64 min. – Niecelny strzał Linettego.
66 min. – Volkov blokuje dobre podanie z lewej strony.
68 min. – Zablokowany strzał Gajosa z 11 metra. Kolejna zmarnowana sytuacja.
72 min. – Strzał rozpatrzy Jevticia.
73 min. – Nielsen nie sięgnął piłki po wrzutce Ceesaya.

78 min. – Mało się dzieje. Lech już stracił wiarę.
81 min. – Złe dośrodkowanie Jevticia z wolnego.
82 min. – Aj! za lekki strzał Ceesaya z bliska.
88 min. – Akcje rozpatrzy Lecha.
88 min. – Niecelny strzał z woleja Nielsena.
90+3 min. – Koniec.

MKS Pogoń Szczecin – KKS Lech Poznań 1:0 (0:0)

Bramki: 60.Zwoliński

Żółte kartki: Murawski, Frączczak, Czerwiński – Kadar, Trałka, Ceesay, Pawłowski

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widzów: 7754

MKS Pogoń: Słowik – Frączczak, Rudol, Czerwiński, Nunes – Matras, Murawski – Akahoshi, Zwoliński, Lewandowski (83.Listkowski) – Dvalishvili (90.Kort).

Rezerwowi: Kudła, Piotrowski, Walski, Przybecki, Kort, Listowski, Gyurcso.

KKS Lech: Burić – Ceesay, Wilusz, Kadar, Volkov – Trałka, Linetty (75.Tetteh) – Lovrencsics (46.Nielsen), Gajos, Pawłowski – Kownacki (64.Jevtić).

Rezerwowi: Kotorowski, Kędziora, Dudka, Tetteh, Jóźwiak, Jevtić, Nielsen.

Kapitanowie: Murawski – Trałka

Trenerzy: Czesław Michniewicz – Jan Urban

Pogoda: +7°C, pochmurno, przelotny deszcz

> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

317 komentarzy

1. Kevol pisze:

Wspaniały dzień na kolejny wpierdol lub remis. Przy rotacjach z Wiluszem, Ceesayem i innymi Dudkami w składzie nie widzę innego rozwiązania.

2. Tytan pisze:

Mam podobne przeczucia.

3. seniorka pisze:

Ale umiecie podtrzymać na duchu, Panowie:)

4. MaPA pisze:

Ten Anonim to ja.

5. kibicinowroclaw pisze:

LECH NIE ZACHWYCA i nie ma przesłanek że dziś będzie lepiej. Remis uznam za sukces. Nasze gwiazdki trzeba zagonić do roboty!!! i nie dać się zaszantażować.

6. fan pisze:

2-1 dla lecha

7. Klos pisze:

Panie Urban spraw żebym był zadowolony a w czwartek na Bułgarskiej będę Panie Trenerze bardzo mocno cię chwalił

8. KKS pisze:

Dzisiaj kolejna strata punktów, remis byłby niezłym wynikiem, który jednak nic nam nie daje i w czwartek mecz „o wszystko” z Lechią. Niestety wronieccy zabijają w nas kibicach konsekwentnie pasję, wiarę i chęć odnoszenia zwycięstw nawet nad ligowymi ogórkami, że o pucharach nie wspomnę. Szkoda, że SKLP i Majchrzak oraz nawet Kocioł nie chcą nic zmienić.

9. Mohito pisze:

To tylko Pogoń „mniej niż zero” Szczecin

10. Tytan pisze:

Nie wiem czego obawiam sie wiecej, naszej przegranej czy wygranej. Przegrana – wiadomo, dolina. Wygrana moze nam tylko mydlic oczy i przeciagac te bardzo potrzebne zmiany. Ten terazniejszy Kolejorz jest nieobliczalny, w tym zlego tego slowa znaczeniu.

11. Kolejorz007 pisze:

Panowie do podniesienia z murawy jeszcze 15 punktow. Jesli teczowi przegraja do konca wszystko co jest bardzo prawdopodobne- z Zaglebiem na wyjezdzie to pewna przegrana, Piast w gazie, Pogon na ostatni mecz na podlamanego rywala i wyprzedzamy ich o 1 punkt.

12. Ndb pisze:

Ivan trenerem. Bosy prezesem. Reksio dyrektorem sportowym. Tak to widzę.

13. RobertLech!!! pisze:

Skoro nasi piłkarze są mocno zmęczeni sezonem, to martwię się o nich. Oby nie porywali się na nic więcej niż trucht, remis z Pogonią to i tak raczej pewne – cenny punkt i nie trzeba się przemęczać.

14. MP pisze:

Co to za skład?

15. Tytan pisze:

Sklad kiepski. Moze geniusz tkwi w tym szalenstwie ale ogolnie wyglada to naprawde cienko. Nikogo z tylu i nikogo z przodu. Srodek jako’taki.

16. robson pisze:

Co to w ogóle za obrona? Wyczuwam dzisiaj wpierdol.

17. Judi pisze:

Nicki, człowiek który zapieprza za zespół na boisku na ławce…. no ładnie Jasiek.

• gruh pisze:

Właśnie dlatego powinien odpocząć i wejść w drugiej połowie na podmęczonego rywala. On dużo sił stracił na Legii co było widać z Piastem :/

18. boro pisze:

Na dodatek kometarz pana Jagody juz mam dosyc.

19. GROSZKINS pisze:

Wierzę w zwycięstwo, ale ten skład mnie rozjebał.

20. zawisza pisze:

Karol na 8-ce.. jestem jakoś spokojniejszy, Tetteh ostatnio za dużo klopsów.
    Co do składu, dużo szaleństwa – ale w sumie myśle że może wyjść na dobrze, bedą bardziej skoncentrowani.. obstawiam 1:0 dla nas po jakiejś kontrze, a zagramy niestety słabo.

• seniorka pisze:

W naszej sytuacji nieważne jak zagramy, ważne
      3 punkty. Ładnie to będziemy grać w następnym sezonie:))

21. robson pisze:

Dzisiejszy skład jest dowodem na to, że mają już wyjebane na ligę i skupiają się już tylko i wyłącznie na PP.

22. legolas pisze:

Aaaaaa, ja zawsze zastanawiałem się co to znaczy „rozsądne rotacje” teraz wiem Wymiana pół składu You nade my dday Urban

23. Marcosii pisze:

przestańcie, zrobili badania i wyszlo kto jest przemeczony i musi odpocząć a kto może grac. Brawo trenerze,w końcu ktoś na lawce z jajami, kto nie gra nazwiskami a aktualna dyspozycja i danymi medycznymi, ku chwale nowoczesnej medycyny 🙂

24. Marcosii pisze:

kurde tylko jedna sprawa, ciekawe tylko czy te sport-testery maja aktualne oprogramowanie i czy na nich tez przypadkiem nie szczędzali i nie robili przegladow od lat ? Ma ktoś dane ? 🙂

25. gruh pisze:

Trzeba rotować i tyle. W obronie musiał zrobić 2 zmiany – Arajuuri kartki a Kamyk kontuzja. Z przodu Nicki musi trochę odpocząć, wejdzie po przerwie, dlatego Kownaś. Tetteh robił ostatnio błędy, jeśli chcemy zdobywać punkty trzeba grać ofensywnie, stąd Karol za niego. Reszta zmian wynika logicznie z tamtych, czyli skoro Karola nie ma na 10tce to za niego drugi w kolejce, Gajos. Pawłowski jak tylko zdrowy to gra, bo to nasz jedyny sensowny skrzydłowy. Jedyne co mnie dziwi, to że będzie grał Gergo zamiast Jevticia od początku. Może to kwestia ostatniej obniżki formy Darko? A może chodzi o kondycję, może lepiej zagra po przerwie, po ostatnio po jednej połowie, w drugiej gasł. Nie wiem czego się czepiacie??

Bardzo rozsądny komentarz.

• RobertLech!!! pisze:

Rotacja powinna najpierw nastąpić w zarządzie, potem na stanowisku trenera – za ładny uśmiech w Lechu się nie jest, a następnie połowę grajków wyrotować z klubu – już wiesz czego się czepiamy?

Po pierwsze, czemu wyskakujesz z zarządem, ja odnoszę się do przedmeczowego narzekania na rotacje w składzie. Ale skoro już na ten temat, to też dodam swoje 3grosze.Nie lubię takiego gadania @RobertLech!!!, idź i zrób coś z tym. Znajdź sponsora, ustaw w zarządzie sensownych ludzi którzy sobie poradzą. Znajdź trenera który da gwarancję sukcesów (znasz takiego?) i go zatrudnij. Człowieku, zarządem są właściciele tego klubu, nie rozumiesz tego? Co chcesz zmieniać i na kogo?

• F@n pisze:

Na „10” drugi jest Darko a nie Gajos, Darko gra na skrzydle z konieczności

RobertLech

gruh
      Co to za gadanie, kto ma to zmienić, po co to piszesz, przecież to sa banały nie do wykonania, kibic ma szukać sponsora/trenera/zawodnika-facet przestań być dziecinny, bo wiadomo, że doskonale sobie zdajesz sprawę, że tego że to jest pisanie dla pisania.

@tomasz1973 – dziecinne kolego to jest niekonstruktywne pisanie debilizmów w stylu wyrzucić wszystkich, które uprawiasz z punktu widzenia nadąsanego 5-latka, obrażonego na mamę. Napisz coś konstruktywnego co ma ręce i nogi oraz szanse realizacji, poparte merytorycznymi argumentami to porozmawiamy. Był taki jeden co w swetrze mówił że „niczego nie będzie”, Kononowicz się nazywał i kariery nie zrobił. Pozdrawiam.

gruh
      Pokarz mi gdzie napisałem „wypieprzyć wszystkich” to wrócę do dyskusji.
      Na razie widzę dziecinną odpowiedź- niemożliwą do realizacji w żadnej konfiguracji.
      Lech jest Rutkowskich i to oni decydują o angażach, nam pozostaje tylko naciskać, tal jak zrobił to RobertLech, lub chwalić i usprawiedliwiać, tak jak zrobiłeś to Ty.

Bardzo rozsądny komentarz.”

A ja nie chwalę zarządu, tylko staram się stąpać twardo po ziemi. Zmiana zarządu (kogo? wszystkich?) i trenera (na kogo?) i połowę graczy jest niemożliwa do spełnienia. Na tylu nowych graczy nie mamy kasy, trenera musiałby wybrać zarząd który chcesz zmienić, a zarząd nowy kto miałby wybierać? Właściciel? Przecież stary Rutek rządzi Lechem poprzez swojego syna, on już wybrał. Dlatego napisałem, że zarządem są jednocześnie jego właściciele. To jest dla mnie niekonstruktywne i dziecinne tupanie nogą. A rozmawiać o zmianach możemy oczywiście hipotetycznie, sami tego nie zrobimy. Natomiast jeśli kogoś chcesz wyrzucić to musisz mieć kogo w to miejsce wstawić. Wygląda na to, że trzeba by zmienić właściciela. Słyszałeś o jakimś innym chętnym milionerze który by przejął Lecha? Ja nie. Więc gadanie o wyrzucaniu nie ma moim zdaniem sensu.

gruh
      Wybacz, może Ty umiesz czytać w podtekście, ale ja nie widzę w ty zacytowanym moim wpisie stwierdzenia „wypieprzyć wszystkich”-postaraj się bardziej.

gruh
      A co do chętnego milionera….
      Masz sąsiada, który ma super furę, Ty masz kasę i stać Cię na kupno tego samochodu, który Ci się cholernie podoba, ale sąsiad nie daje żadnych sygnałów, nie wystawia ogłoszenia, nie mówi, że go już nie chcesz….
      Sądzisz, że ktoś, szczególnie jakiś milioner ujawni się z zamiarem kupna czegoś, co na dzień dzisiejszy nie jest na sprzedaż? Co to spowoduje? Jedynie możliwe podbicie ceny, „bo jest zainteresowanie”, jeżeli taki milioner zareaguje na ofertę, to wtedy on zacznie z niższą ceną, ” bo ktoś chce sprzedać”, ….od tyle, negocjacje.

26. Bronks pisze:

Można zapytać o wiele nazwisk w składzie ale ja skupiam się na jednym. Co robi na boisku Gajos, facet który regularnie ma najniższe oceny??? Czyżby od wtorku jakaś metamorfoza.

• Bronks pisze:

Na piłce trzeba trochę się znać i widzieć ile to otwierających podań miał Gajos. jeżeli nie udało sie Tobie policzyć to podpowiadam ZERO. Jednym słowem świetny środkowy pomocnik

30. robson pisze:

Gajos w końcu gra na swojej pozycji i od razu inaczej to wygląda.

31. JR (od 1991 r.) pisze:

dlaczego Szymon pcha się ciągle środkiem?

32. tomasz1973 pisze:

Na razie wygląda to całkiem dobrze i to trzeba im oddać-gdyby nie Słowik bylibyśmy na prowadzeniu.
    Nareszcie w miarę dobra, otwarta gra.

33. Michu87 pisze:

Szymek jest prawo nożny, dlatego lubi schodzić do środka.

34. legolas pisze:

Lepiej żeby nikt tutaj nie tłumaczył kolejnej ewentualnej porażki czy też remisu, że Słowik ma dzień konia bo to jest coś czego po prostu nie trawię i myślę że nie tylko ja

35. KotorFan pisze:

Dobry mecz, według mnie najlepsi Trałka i Pawłowski.

36. Abe pisze:

W II połowie trzeba strzelić jeżeli realnie chcemy myśleć o pucharach.

37. BartiLech pisze:

Jak zawsze bramkarze grają przeciwko nam mecz życia :(((

38. znawca pisze:

o dziwo dobry,zywy mecz musza strzelic choc jedna i wygrac,swietnie naszych slychac,ale im jada.

39. arek z Debca pisze:

Dobra gra? Chyba niektorzy przyzwyczaili sie do tej mizerii Lecha i jak nasze pilkarzyki oddadza kilka celnych strzalow to juz jest dobra gra. Pilkarsko sa lepsi od slabiutkiej Pogoni i tyle ale nadal jest nedza.

40. 07 pisze:

Gajos, Kownacki, Gergo, w ostatnim meczu albo grali mało , albo wcale, więc chyba powinni teoretycznie być ….. no właśnie. Powinni. 🙂

41. Michu87 pisze:

Słowik na fuksie broni;p wszystkie strzały z dystansu łapie. Jak zagramy w drugiej połowie tak to musi coś wpaść. Liczę, że wpuści Nielsena.

42. Juras pisze:

Jak dla mnie Lech gra dziś tak, jak powinien grać zawsze. Wreszcie widać, że im się chce!

43. DT18 pisze:

Kto komentuje ten mecz?

44. enter pisze:

Już się tak nie podniecajcie, bo nasza gra obronna to tragedia a jak stracimy bramkę, to szansa na odrobienie strat bedzie mizerna.

45. JERICHO pisze:

W defensywie klops już w pierwszej akcji śledzi, w ofensywie jest w miarę. Na tyle, że nie mam osobiście odruchów wymiotnych przy konstruowaniu akcji. Bramkarz Pogoni – mecz życia, jak to zwykle gdy z kimś gramy to bramkarzom robimy mecz życia, plus kolejki i co to tam by się jeszcze nie znalazło. Teraz strzelić coś i na pełnym skupieniu do końca próbując ukłuć po raz kolejny.

46. JERICHO pisze:

Jasiu to powinien jak Neuer pograć na treningach jako środkowy obrońca i wymieniać jak najwięcej podań żeby wyćwiczyć się w tym.

47. Olo pisze:

Po co tu komentowac jak moderator kasuje wpisy.Cenzura jak za Prl.

52. JERICHO pisze:

Urban wsadził nas na bardzo wysokiego konia zmieniając taktykę na 4-4-2(?) i straciliśmy kompletnie grunt pod nogami.

56. Ramon pisze:

Spokojnie może my też coś strzelimy. Trzeba wierzyć.

57. kibic007 pisze:

Czy chrząszcz zabrzmi w trzcinie w Szczecinie?

58. arek z Debca pisze:

Nadal jestescie zadowoleni z gry Lecha? 15 minut przyzwoitej gry to za malo na przecietnych paprykarzy.

59. bacca pisze:

Na co ten idiota czeka niech sciaga Kownackiego ,Józwiak na skrzydło Gajos do srodka i jedziemy

60. kibic007 pisze:

Kownacki chyba najsłabszy.

61. Kevol pisze:

Szanowni koledzy i koleżanki, czy zdajecie sobie sprawę ze jest juz po pucharach ? Smutne uczucie. Oczywiście mój typ z rana sie sprawdził.

62. Ramon pisze:

Nie 15 minut tylko cała pierwsza połowa. Rzutu różnego nie powinno być.

63. mól pisze:

Do domu!

64. JR (od 1991 r.) pisze:

Gajos bardzo chaotyczny, w ogóle cała 2 linia gra bez ładu i składu. Wygląda to słabo.

65. 07 pisze:

Jest i dobra wiadomość – nawet jak wszystko przegramy to i tak nie spadniemy 😉 Pakuj walizy, hej Urban pakuj walizy! Na Lechię wszyscy z białymi chusteczkami! Żegnamy po hiszpańsku Urbana!

66. Karol pisze:

Dla mnie to jawny sabotaż Urbana.Powinni go o tym meczu zwolnić.Cała wina tylko jego.

67. KotorFan pisze:

Lech niestety nie jest stworzony do gry 2 napastnikami i ten mecz dobitnie to pokazuje. Największy atut Lecha to środek pola i Urban niepotrzebnie dorzucił drugiego napastnika kosztem środka.

• sas pisze:

Lech nie ma żadnego atutu. W każdej linii jest gorszy od rywali i nieważne jak będą ustawieni i tak przegrywają walkę z rywalem

68. lukas pisze:

ostatnio było tu sporo narzekania, że nie gramy dwoma napastnikami…

69. Michu87 pisze:

boziu jak można przegrywać z tak drewnianą Pogonią.

70. JR (od 1991 r.) pisze:

Urbana nie ma co zwalniać z dnia na dzień, trzeba szukać cały czas dobrego trenera z zagranicy. Zmiana po sezonie!

71. znawca pisze:

teraz sie nie dziwie,ze sa bilety na final jeszcze,bo ludzie maja wyjebane.

72. Michu87 pisze:

Nic nie gramy oskrzydlających akcji ;/ pchamy się środkiem zero zaskoczenia.

73. Marcin2 pisze:

Możecie mi powiedzieć kiedy my strzeliliśmy jakiegoś gola z rzutu rożnego?? albo wolnego??? SFG kuleją i to na maksa zero zagrożenia pod bramką rywala.

74. KotorFan pisze:

Co ten Canal+ pierdoli. Zdjął Linettego, bo jest zmęczony a ci że „Jan Urban chce odzyskać środek pola”.

75. robson pisze:

15 porażka coraz bliżej. Ciekawe czy w tym sezonie pobijemy wynik ze spadkowego sezonu 1999/00 (17 porażek)?

76. arek z Debca pisze:

Co sie stalo z mistrzem Polski?. Dobrze, ze jestesmy w osemce bo w przeciwnym razie bylby problem z utrzymaniem sie w grupie spadkowej.

• Siódmy majster pisze:

Nic straconego.Ten problem pojawi się już w kolejnym sezonie.Bronimy się przed spadkiem.

77. JR (od 1991 r.) pisze:

i trzeba już teraz szukać kandydatów na poz. 8 i 10, którzy będą kreować grę. Obecnie panuje chaos i taka niedokładność w dogrywaniu, że akcje kończą się bezsensownymi wrzutkami lub stratami.

wybacz ale to nie wystarczy Tu trzeba wyjebać 80% składu. Taki kebab gra tak prymitywna piłkę, jak nikt w tym zespole, Wolkow nie wie co to obrona, Wilusz jak ma wyprowadzić piłkę to jest posrany, Gajowy z Jevticem to żólwie zaś Kownacki to panienka bojąca sie o własne nogi, przekarmiony Duńczyk to chaos A są w zespole jeszcze takie „asy” jak Dudka, Kędziora i Sisi

78. Karol pisze:

Tragedia Taktyczna masakra Jutro Urban w piz…u

79. fordescort pisze:

sezon stracony. niech zacznie wpuszczać młodych od początku. nie zagrają gorzej niż Ci wypełniacze. Buric, Pawłowski, Linetty (zaraz go nie będzie)… i? Ktoś jeszcze w tej drużynie gra? Dramat…

80. Slawek1978 pisze:

…za jakie grzechy ???Czemu zasłużyłem na takie kary !!!!Ja Kocham ten klub dlaczego piłkarze to maja w dupie ….????

81. JR (od 1991 r.) pisze:

najgorsze jest to, że trzeba by wymienić 3/4 zespołu. Trałka już mnie zaczyna wpieniać.

82. gruh pisze:

Tragedia! Tragedia! I niestety dla mnie Trałka powoli wraca do swojej przeciętności sprzed jakiegoś czasu. Na środku brakuje nam lepszego, bardziej ofensywnie grającego pomocnika. Tetteh do destrukcji a za Trałę ktoś MUSI przyjść.

83. KotorFan pisze:

Tylko Puchar Polski liczy się w tym momencie. 2. maja mecz sezonu. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z 10/11.

84. mariokr pisze:

Hujnia z patatajnia!!!! od 40 lat z LECHEM !!! ale KURWA tak zjebany to nie bylem nigdy!!! zarzad + inni nieudacznicy rozpierdolili koncertowo wszystko co mogli… banda najemnikow… firma… konsorcjum itd…. pierdole wysiadam !!!! miarka sie przelala….. zegnam… czekam na emocje i zar !!!

85. JERICHO pisze:

Urban nas zarżnął zmieniając taktykę, się zesrało i nie dało naprawić. Sezon spełniania marzeń, teraz śledzie się przełamują (nie wygrali od lutego…)

86. melon1922 pisze:

to jest jakas popierdulka a nie Wielki Lech rutki wypierdalac z Lecha olac resztę meczy razem z pucharem

87. bacca pisze:

Trałka to co mógł osiągnąć to już osiągnął MP2015 to jest szczyt jego mozliwości.

88. tomasz1973 pisze:

A ten czarny debil teraz fauluje….

89. romek pisze:

w finale będzie wpierdol od ległej a rutek to sobie może przebudować ale dom ze swoim starym

90. Marcin2 pisze:

Ten Stefański też mnie wku**

91. 07 pisze:

No to opcję – puchary przez ligę możemy odłożyć na sezon 16/17. Dziękujemy, dziękujemy! Klimczak – czas wyciągnąć wnioski – wypier…aj!

• tylko tyle pisze:

i aż tyle. Popieram. Wypierdalaj Klimczak, toksyczny trollu, kibicu Widzewa….

92. fan pisze:

Czy to ta strategia „Lech 2020”, panowie Rutkowscy?

93. tom62 pisze:

Nie wiem po jakiego h… utrzymywać kadrę z budżetem 50 mln jak kluby 15 mln leją go jak chcą? Wiem że wszyscy znają na to pytanie odpowiedz, ale mnie już ręce opadają.

94. mól pisze:

R O Z P A C Z!!!!!!!
    Tak to się pisze!!!!

95. gruh pisze:

Bycie kibicem Lecha w tym sezonie po prostu boli. To czysty masochizm oglądać nasze mecze. Ja pierdolę.

96. inoroz pisze:

pizdy i piłkarzyki. Rozwiązać tę drużynę i budować od nowa. Wypierdolić wszystkich, od piłkarzy, trenerów do zarządu.

97. Michu87 pisze:

Urban błąd za błędem popełnia ;/ Chyba Lech to za wysokie progi dla nie go. Co też nie zmienia faktu, że czas odświeżyć szatnie. Dla mnie nawet jak wygramy w Pucharze Polski to i tak bym zwolnił trenera. Jasiu miękkim dydek jest on nic więcej w Lechu nie zrobi.

98. krom pisze:

Wystarczy strzelić Lechowi bramkę i jest po meczu. Latem musi dojść do głębokiej przebudowy. I pewnie dojdzie, ale bez awansu do pucharów będzie to przebudowa tanim kosztem. Mam nadzieję, że jakoś uda się zdobyć puchar 2 maja…