Aż 127 zdjęć z pogromu Wisły (akt.)

W bardzo chłodny, październikowy, mokry i typowo jesienny dzień Lech Poznań nie zawiódł swoich kibiców. Kolejorz wreszcie wygrał przed własną publicznością gromiąc przy Bułgarskiej ekipę Wisły Kraków 4:0. Dzięki temu zwycięstwu „niebiesko-biali” ponownie przesunęli się w ligowej tabeli notując w ostatnich 3 tygodniach mały progres. 3 ostatnie kolejki to 7 punktów.

W sobotę Lech rozegrał dwie różne połowy grając do 40 minuty bardzo źle. Gol Darko Jevticia na 1:0 zmienił obraz tego spotkania, a bramka na 2:0 podcięła już skrzydła „Białej Gwieździe”, która gładko poległa. Zapraszamy do obejrzenia dwóch galerii zdjęć z sobotniej potyczki Kolejorza autorstwa dwóch różnych, meczowych fotografów.

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

1. ArekCesar pisze:

Fajnie się udało ująć na filmiku Oprawa Wilda akurat jak idzie akcja bramkowa i radość po golu.