Pomoc dla rodziny Macieja Łopatki

Fizjoterapeuta Maciej Łopatka związany z Lechem Poznań od blisko 20 lat przeżywa od miesięcy trudne życiowe chwile i potrzebuje wsparcia. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie jego żony, w którą włączyli się byli oraz obecni zawodnicy Kolejorza.

Żona fizjoterapeuty Lecha Poznań, Macieja Łopatki – Mirka ma nowotwór, swego czas postawiono diagnozę – glejak wielopostaciowy IV stopnia. Guz został wycięty, ale pojawiły się jeszcze problemy z kręgosłupem. Później kolejny rezonans głowy wykazał nawrót nowotworu.

Operacja i radioterapia nie są już możliwe, a w tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest chemioterapia oraz leczenie niekonwencjonalne, niestandardowe. Rodzina Macieja Łopatki zdecydowała się na leczenie poprzez indywidualnie dostosowaną dietę, psychoterapię oraz suplementację.

Proces leczenia wymaga ogromnych nakładów finansowych. Pół roku takiego leczenia to koszt około 150 tys. złotych, dlatego fizjoterapeuta Kolejorza ruszył ze zbiórką pieniędzy dostępną -> TUTAJ.

Potrzeba 900 tysięcy złotych, dotąd zebrano ponad 116 tysięcy złotych. W zbiórkę włączyli się już obecni i byli zawodnicy Lecha Poznań. Po 10 tysięcy wpłacili Ivan Djurdjević, Kamil Jóźwiak i Dawid Kownacki, parę tysięcy złotych przelali m.in. Pedro Rebocho, Joao Amaral i Tomasz Kędziora. Swoje dorzucili też Mihai Radut, Paweł Tomczyk, Lubomir Satka czy Artur Rudko.

Pora, aby w zbiórkę na ratowanie zdrowia żony fizjoterapeuty Kolejorza włączyli się kibice Lecha Poznań, którzy mają szansę pokazać, jak ważna jest dla nich Lechowa rodzina. Liczy się każda złotówka.

>> Zbiórka dla żony Macieja Łopatki

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

  1. Toruń pisze:

    Dokładnie to samo przechodzę z moją mamą…. Dużo siły i wytrwałości!!!!!

  2. mario pisze:

    wpłaćmy parę złotych, nie zbiedniejemy a im może pomożemy.
    Rozwalają mnie takie historie…

Dodaj komentarz