Wyniki sondy: Nieznana przyszłość projektu z Rumakiem

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, jak widzicie przyszłość Mariusza Rumaka? Po 7 dniach pora przedstawić wyniki ostatniej ankiety.
Jeszcze żadna sonda na KKSLECH.com nie była tak wyrównana. Patrząc na wyniki wiemy, że nadal nic nie wiemy. Ile osób, tyle opinii, żadna możliwości odpowiedzi nie dobiła nawet do 20% głosów. Łącznie 34,2% internautów uważa, że gorzej nie będzie i lepiej jest grać pod wodzą Mariusza Rumaka aniżeli tracić kolejne miesiące z Johnem van den Bromem.

16% internautów wieszczy brak awansu do europejskich pucharów, nie brakuje też optymistów – 14,2% przewiduje nawet dublet. Według bukmacherów Lech Poznań to faworyt do zdobycia Pucharu Polski, aktualnie jest trzeci w tabeli i ma spore szanse pozostać już na ekstraklasowym podium. Mimo to, w takie rozstrzygnięcie wierzy tylko 11% ankietowanych.

Poniżej znajdują się pełne rezultaty ostatniej sondy. W niej przez tydzień udział wzięło 4710 kibiców. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zachęcamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach na łamach serwisu. Następna sonda powinna pojawić się już w styczniu.

Wyniki sondy: Jak widzisz przyszłość Mariusza Rumaka?

18,1% – Nie jestem jego fanem/fanką, nie chcę przewidywać przyszłości, ale wolę Rumaka niż tracić czas z van den Bromem
16,1% – Nie wiem, ale Lech na pewno nie będzie grał gorzej aniżeli w ostatnich miesiącach
16,0% – Jego zatrudnienie okaże się nieporozumieniem. Do końca będziemy martwić się o puchary, do których nie awansujemy
14,2% – Nowy-stary trener zaskoczy wszystkich i niespodziewanie zdobędzie dublet
14,1% – Zmiana na tego konkretnego trenera nic nie zmieni. Już w lutym będzie po sezonie, będziemy czekać na lato
11,0% – Mariusz Rumak zdobędzie Puchar Polski i utrzyma podium w Ekstraklasie
10,4% – Mariusz Rumak awansuje do europejskich pucharów poprzez ligę, Pucharu Polski znów nie zdobędziemy
0,1% – Projekt pod nazwą „Mariusz Rumak ponownie trenerem Lecha” widzę jeszcze inaczej (napisz w komentarzu, co przewidujesz)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

4 komentarze

 1. Kosi pisze:

  Zaglosowalem na opcje numer 2. Faktycznie, moze po lutowych meczach mozna by zrobic podobna sonde.

 2. versoo pisze:

  zastanawiam sie jakby wygladaly wyniki gdyby wczesniej byla wiadomosc o powrocie Janasa. To mimo wszystko duze wzmocnienie sztabu, ktory daje troche inne spojrzenie na Rumaka.

 3. mario pisze:

  jedną z rzeczy, której sobie życzę na rok 2024 to, by Rumak pozytywnie nas zaskoczył. By choć częściowo zmył plamę, wiecie jaką.

 4. jarock pisze:

  Nominacja Janasa jr to faktycznie niespodzianka ale pamiętajmy , że my ( kibice ) żyjemy od dłuższego czasu nadziejami a nie trofeami.

Dodaj komentarz