Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Jensa Gustafssona oraz opiekuna gospodarzy Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 27. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2023/2024, Lech Poznań – Pogoń Szczecin rozegranym w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 15:00.

Jens Gustafsson (trener Pogoni):„Gratuluję Lechowi wygranej. Jesteśmy rozczarowani dwoma rzeczami – porażką i brakiem zdobycia gola. Cała reszta była dobra, wyglądaliśmy i graliśmy bardzo dobrze, brakowało nam tylko jakości w wykończeniu. Jeśli będziemy wyglądali w kolejnych meczach tak jak dziś, to naprawdę będzie dobrze. Po tym spotkaniu chcę wesprzeć zawodników, bo właśnie taki potrafi być futbol. 120 minut w środę mogło na nas wpłynąć, ale tak naprawdę ja widziałem na boisku bardzo dynamiczną Pogoń.”

null

Reklama
Mariusz Rumak (trener Lecha):„Był to bardzo trudny mecz mentalnie i było to widać w pierwszej połowie czy po strzeleniu bramki na 1:0. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możemy grać lepiej, ale najważniejsze są dziś punkty. Chcieliśmy dzisiaj zagrać inaczej, ale nie mogliśmy złapać płynności w grze. W tym meczu liczyło się przygotowanie mentalne, wierzyliśmy do końca, wierzyliśmy, że jakaś kontra czy stały fragment gry da nam efekt. Widać w naszej drużynie obciążenie mentalne, gra przed golem na 1:0 a po to dwa zupełnie mecze. Mecze rozgrywają się w głowie i to spotkanie jest na to najlepszym dowodem.”

„Czasem mamy problem z grą przez brak pewności siebie. Zawodnicy podejmują decyzję w czasie rzeczywistym, podejmują odpowiedzialność i to oni muszą reagować na boiskowe wydarzenia. Dziś zawodnicy umieli zarządzać meczem i to świadczy o dojrzałości piłkarzy.”

„Afonso Sousa i Mikael Ishak byli długo poza zespołem mając problem z wytrzymaniem całego meczu. Nie wszyscy piłkarze mają siłę ze względu na ostatnie urazy. Utrzymajmy chociaż to co jest. Za tydzień powinien wrócić Filip Marchwiński, który ma infekcję. Ali Gholizadeh ma problem z kolanem, został uderzony w końcówce spotkania ze Stalą, wszystko wskazuje na zabieg.”

null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Reklama
11 komentarzy

 1. Bigbluee pisze:

  Obejrzałem konfe na Jutub i ja mam inne pytanie.
  Czy ci dziennikarze tak zwani, znaleźli legitymację w czipsach? Co to są za pytania? Koonferencja o niczym. Pytania bez sensu. Nikt nie chce zadać trudnego pytania? 80 minut gramy gówno z cudem że śledzie nie wbili gola a tam 3 pytania o Pereire. No litości.

 2. mario pisze:

  qrwa mać, gramy u siebie, z przeciwnikiem , który ma w nogach 130 minut latania cztery dni temu, 34 tys wiary, w tym @tomek27, który tym razem niczym nie śwignąl, a ten pierdoli o liczeniu na kontrę i stały fragment gry…DNA Lecha 🤣
  Jprdle….

 3. bas pisze:

  Qń jaki jest każdy widzi ,nie m co się nad jego słowami rozwodzić. Prochu ten gość nie wymyśli ,dograć ten sezon licząc na to że w tym wyścigu żółwi będziemy jskimś cudem na pudle

  • mario pisze:

   ok, ale nie h chociaż nie pierdoli głupot

   • Ostu pisze:

    Pierdo.enie głupot to jego specjalność…
    Nikt tak jak on nie potrafi rżnąć głupa…
    Się facet mali zna to znaczy, że można go mało słychać…
    A jeśli on uważa, że się bardzo zna tylko my się nie znamy to wystarczy nam zamknąć mordy wynikami ..
    Rumak powiedziałeś, że możecie się pomylić tylko dwa razy a ile razy do tej pory się pomyliłeś ..?
    No więc wystarczy WYGRAĆ wszystkie mecze do końca…
    I do końca rundy skończyć z pierdo. eniem ..

 4. Ekstralijczyk pisze:

  Oho, znając życie tak się ułoży, że Gholizadeh wróci w czasie przygotowań albo po przygotowaniach.

 5. pe pisze:

  Qrwa raz pie***li ze są mentalnie przygotowani, zmorywowani i w ogóle… a teraz ze byli obsrani do stanu 1-0. Nosz qrwa

Dodaj komentarz