Słabe oceny trenera i meczów

Zespół Lecha Poznań od początku sezonu 2018/2019 nie rozegrał jeszcze bardzo dobrego meczu. To co pokazuje Kolejorz od lipca jest jak koszmar, który się nie kończy. Nic więc dziwnego, że oceny wystawione przez kibiców poprzedniemu już trenerowi są bardzo słabe. Równie źle od początku rozgrywek były oceniane spotkania. Do tej pory Lech Poznań na 3 frontach rozegrał 23 mecze.


Po każdym z 23 pojedynków tych rozgrywek internauci tradycyjnie mieli możliwość oceniania pracy trenera (taktyka, zmiany podczas meczu itp.) oraz poziomu danego spotkania. Ivan Djurdjević otrzymał tylko dwie 5 za postawę zespołu w starciu z Cracovią 2:0 i Zagłębiem Sosnowiec 4:0. Przeważnie był jednak oceniany przez kibiców słabo dostając łącznie aż dziewięć 1 w tym sześć za mecze rozegrane po wrześniowej przerwie na kadrę, czyli w II i III etapie jesieni.

Do tej pory jeszcze żadne spotkanie nie było ocenione przez kibiców na 5. Było za to osiem 1 oraz sześć 2. Internauci KKSLECH.com najdziwniej ocenili to się działo w wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław 1:0. Z jednej strony kibice wlepili Ivanowi Djurdjeviciowi czwórkę za ten mecz, by sam poziom gry poznaniaków ocenić raptem na dwa.

Poniżej podsumowanie tego, jak kibice Lecha Poznań oceniali pracę Ivana Djurdjevicia oraz poziom meczów Kolejorza w I, II i III etapie jesieni sezonu 2018/2019 składającej się łącznie z 23 spotkań na 3 frontach. Do końca roku „niebiesko-biali” rozegrają w LOTTO Ekstraklasie jeszcze 5 kolejek. Piłkarska jesień zakończy się w Polsce dopiero 22 grudnia.


Oceny pracy Ivana Djurdjevicia wystawione przez internautów KKSLECH.com po meczach w sezonie 2018/2019:

Ocena 1 – 9
Ocena 2 – 4
Ocena 3 – 4
Ocena 4 – 4
Ocena 5 – 2
Ocena 6 – 0

(3) Lech – Gandzasar 2:0
(1) Gandzasar – Lech 2:1
(4) Wisła P. – Lech 1:2
(4) Szachtior – Lech 1:1
(5) Lech – Cracovia 2:0
(4) Lech – Szachtior 3:1 d.
(4) Śląsk – Lech 0:1
(2) Genk – Lech 2:0
(5) Lech – Zagłębie 4:0
(3) Lech – Genk 1:2
(1) Lech – Wisła 2:5
(1) Zagłębie – Lech 2:1
(2) Lech – Piast 1:1
(1) Legia – Lech 1:0
(1) Arka – Lech 1:0
(1) ŁKS – Lech 0:1 d.
(2) Lech – Miedź 2:1
(2) Górnik – Lech 2:2
(3) Lech – Korona 2:1
(1) Pogoń – Lech 3:0
(1) Raków – Lech 1:0
(1) Lech – Lechia 0:1
(3) Jagiellonia – Lech 2:2 (Dariusz Żuraw)

Oceny poziomu spotkań Lecha Poznań wystawione przez internautów KKSLECH.com po meczach w sezonie 2018/2019:

Ocena 1 – 8
Ocena 2 – 6
Ocena 3 – 7
Ocena 4 – 2
Ocena 5 – 0
Ocena 6 – 0

(2) Lech – Gandzasar 2:0
(1) Gandzasar – Lech 2:1
(3) Wisła P. – Lech 1:2
(3) Szachtior – Lech 1:1
(4) Lech – Cracovia 2:0
(3) Lech – Szachtior 3:1 d.
(2) Śląsk – Lech 0:1
(2) Genk – Lech 2:0
(4) Lech – Zagłębie 4:0
(3) Lech – Genk 1:2
(1) Lech – Wisła 2:5
(2) Zagłębie – Lech 2:1
(2) Lech – Piast 1:1
(1) Legia – Lech 1:0
(1) Arka – Lech 1:0
(1) ŁKS – Lech 0:1 d.
(2) Lech – Miedź 2:1
(3) Górnik – Lech 2:2
(3) Lech – Korona 2:1
(1) Pogoń – Lech 3:0
(1) Raków – Lech 1:0
(1) Lech – Lechia 0:1
(3) Jagiellonia – Lech 2:2

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. John pisze:

  Eksperyment z Ivanem nie zdał egzaminu.Nie był gotowy pod żadnym względem,niektórzy przewidywali taki obrót wydarzeń,ja spodziewałem się czegoś więcej.Lech na boisku pokazywał bardzo mało,widoczne braki pod każdym względem,fizycznym,taktycznym.Piłkarze mogli czuć,że nie zmierza to w dobrym kierunku.Ivan do wszystkiego podchodził bardzo emocjonalnie.
  Początek był super ,4 zwycięstwa w lidze,było dużo błędów ale szczęście dopisywało.Człowiek myślał ,że z czasem zgranie jak i sama gra będzie lepsza, ale nic z tego szczęście się skończyło ,no i nastąpił zjazd.
  Tak przyglądając się bardziej,to i ten początek nie zwiastował niczego dobrego.Lech-Gandzasar 2-0,Burić bohaterem,obrona od początku wyglądała dramatycznie źle.Rewanż ,Lech ratuje się w doliczonym czasie gry przed dogrywką,już było o mały włos od tragedii.Z Wisłą Płock się poszczęściło.Potem Szachtior ,remis na wyjeździe ,gdzie rywal tak naprawdę nic nie grał,wyglądał słabiej od Gandzasaru.Cracovia przestrzelony karny Helika ,mogło być różnie.Rewanż z Szachtiorem i Lech ponownie o włos od odpadnięcia.W meczach z Lechem Białorusini zaprezentowali się słabiutko ,a niewiele brakowało żeby awansowali.Śląsk,4 nieuznane bramki,minimalne spalone ,wszystko poszło na konto świetnie zorganizowanej obrony ,nie do końca tak było,fura szczęścia odegrała ważną rolę.
  Dwumecz z Genk to już różnica klas,2 mecz odrobinę lepszy.Słaby Sosnowiec ,wynik się zgadza ale tam Sanogo mógł ze 3 bramki wbić,Nowak miał setkę,mieli wiele groźnych ataków,a Lech wiele problemów w obronie.Na koniec mecz z Wisłą,1 połowa chyba najlepsza w wykonaniu Lecha od początku sezonu,szok w drugiej połowie.Po odpadnięciu z Genk wszystko zaczęło się walić.
  Także tak jak mówię ,nie było kolorowo od samego początku,zwycięstwa odsunęły całą masę błędów w cień.

  • John pisze:

   Jeszcze jedna rzecz.Na początku nawet po zwycięskich meczach Ivan powtarzał i widział to ,że Lech gra słabo,co dobrze o nim świadczyło.Mówił jak wiele ciężkiej pracy i zmian przed Lechem.
   Najgorsze jest to,że czas mijał ,a w Lechu oprócz powtarzania słów o ciężkiej pracy,nie zmieniało się nic.Zespół nie biegał,nie było walki ,pomysłu na grę ,żadnych schematów ,ręki trenera nie było widać wcale,rywale zaczęli wykorzystywać sytuacje a Lech był bezradny ,w wielu meczach wyglądał słabiej ,nawet na tle przeciętnych rywali.Teraz żeby Lechowi strzelić bramkę ,rywal nie wiele musi robić,nie musi zagrać jakiejś mega kombinacyjnej akcji,wystarczy poczekać a Lech sam tę szansę rywalowi może stworzyć.

 2. Pawel1972 pisze:

  Hmmm, gdybyście czytali tu komentarze ivanistów, to byście wiedzieli, że Ivan to supertrener, tylko wszystko było przeciwko niemu: zarząd, piłkarze, wiatr, trawa, słońce, sędziowie…