Żuraw liczy na przerwanie passy

Pojutrze o 15:00 zespół Lecha Poznań powalczy o swoje 5 wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie z Wisłą Kraków. „Biała Gwiazda” tak jak Kolejorz – zalicza się aktualnie do najlepiej grających w piłkę drużyn w naszej lidze. Rywal nie przegrał już od 7 spotkań, niespodziewanie bije się o awans do górnej ósemki, a trener Dariusz Żuraw nie ukrywa, że liczy na zakończenie dobrej passy wiślaków już w niedzielę.O Wiśle

„Czeka nas ciekawy mecz, bo Wisła gra dobrze i zdobywa punkty. My też nie wyglądamy źle, dlatego mam nadzieję, że to spotkanie skończy się happy-endem dla nas. Wisła w tamtej rundzie miała wiele problemów zdrowotnych przez co wypadało wielu zawodników. Przez porażki Wisła straciła pewność siebie, później przyszedł nowy trener, przyszli nowi zawodnicy i sytuacja polepszyła się. Wisła regularnie wygrywa, ale nic nie trwa wiecznie i mam nadzieję, że przerwiemy ich serię.”

O piłkarzach

„Mam ograniczoną liczbę miejsc w składzie, dlatego zawsze staram się wybrać najlepszą jedenastkę. Wszyscy na treningach prezentują się dobrze i bardzo się cieszę z rezerwowych, którzy dają jakość. To plus, a mnie zawsze interesuje to co jest podczas treningów. Niewykluczone, że w najbliższych meczach będą jakieś zmiany i ci, którzy teraz wchodzą z ławki będą grać w pierwszym składzie.”

O obecnej dobrej grze

„Chcieliśmy grać ofensywnie od samego początku, ale wszystko wymaga czasu. Cieszę się z progresu pod tym względem, bo założeniem było przyciąganie kibiców dobrą grą i wynikami na stadion. Na razie idzie to średnio, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie lepiej.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. inowroclawianin pisze:

    Będzie tytuł i awans do grupy LE to frekwencja od razu wzrośnie.