Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Aleksandara Vukovicia oraz opiekuna gospodarzy Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 33. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, KKS Lech Poznań – Legia Warszawa rozegranym w sobotę, 4 lipca, o godzinie 17:30.Aleksandar Vuković (trener Legii):„Gratuluję Lechowi, wygrał zasłużenie głównie dzięki wykorzystaniu dobrego okresu w pierwszej połowie. Wyglądaliśmy wtedy poniżej naszego poziomu, w drugiej odsłonie nasza gra wyglądała już inaczej. Jestem niezadowolony z pierwszej połowy, w drugiej naszą grą pokazaliśmy dlaczego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy.”Dariusz Żuraw (trener Lecha):„W końcu. Był to trzeci mecz z Legią w tym sezonie, wcześniej byliśmy blisko wygranej, dziś po naszej dobrej udało się wygrać. Od początku stwarzaliśmy dużo okazji, mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki co zaowocowało dwoma strzelonymi golami. Wiedzieliśmy, że po przerwie Legia ruszyły do ataku, po jednym stałym fragmencie gry zrobiło się nerwowo, ale było to nasze zasłużone zwycięstwo. W każdym meczu walczymy o 3 punkty, musimy się teraz szybko zregenerować na środę, bo naszym celem jest awans do finału Pucharu Polski.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. John pisze:

  Jak na mecz z Legią, może i osłabioną ale nadal bardzo silną, to 1 połowa niemal perfekcyjna.
  Do 60 minuty Lech miał mecz pod całkowitą kontrolą.
  Potem Lech zwolnił chciał spokojnie dowieźć wynik, i mogło się to źle skończyć.
  Bardzo ważne 3 punkty,podium jest już blisko.
  Jest jeden duży problem, po raz kolejny Lech traci bramkę po stałym fragmencie gry,no ileż można.

 2. Pawelinho pisze:

  Bardzo realna ocena sobotniego spotkania, które w drugiej połowie było nieco bardziej nerwowe, ale najważniejsze były trzy punkty dla Kolejorza.

 3. inowroclawianin pisze:

  Nie rozumiem ostatniego zdania Vukivicia