Wystaw swoje oceny po meczu z Piastem

Skład Lecha Poznań:

Bednarek – Pereira (90.Satka), Salamon, Milić, Rebocho – Karlstrom, Murawski (77.Tiba) – Amaral (86.Kvekveskiri), Ramirez (46.Ba Loua), Kamiński (90.Skóraś) – Ishak.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat. W razie problemów z odpowiednim wyświetleniem ocen na smartfonie, obróć go poziomo.

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com zostaną ogłoszone w poniedziałek do 9:00

11 komentarzy

1. Grossadmiral pisze:

Trudny mecz ale w sumie z pełną kontrolą i to nie tyle co my graliśmy słabo tylko piast grał uważnie i nastawiał się tylko na murowaniu dostępu do bramki. Słabo Ishak coś mu się forma ulotniła od meczu z legią gra wyrażnie gorzej. Miejmy nadzieję że Amaral długo pauzować nie będzie bo mięśniowe problemy bywają różne. Kamiński też nie najlepiej ale usprawiedliwiony 2 meczami w u21. Reszta w sumie solidnie ale bez błysku. Piłkarz meczu chyba Rebocho bardzo dobre zawody w jego wykonaniu, pewny siebie wszystko pod kontrolą błędów chyba nie było (czasami transmisja cięła;)) bardzo dobry zawodnik i transfer

2. John pisze:

Coś się zmieniło,to nie jest ten szybko grający Lech z ciągiem na bramkę przeciwnika.
    Ishak bardzo słabo,po raz kolejny.
    Z Wartą może warto dać szansę Sobiechowi,Lech ma dobrych obrońców z dobrym dośrodkowaniem,Ba Loua też potrafi zagrać dobrą piłkę,a Sobiech dobrze gra głową,chyba zasługuje na szansę,a nawet z ławki się dzisiaj nie podniósł.
    Wydawało się,że wybór Ramireza jest dobry,ale ten nic nie grał.
    Coś Skorża ze składem nie może trafić.
    Zniżka formy Lecha zauważalna,jak i kilku piłkarzy.
    Teraz Warta kolejne 3 punkty poproszę,kilka bramek,i się może jeszcze rozkręci na koniec rundy.

3. Jacek_komentuje pisze:

Kiepski mecz do oglądania. W pierwszej połowie wręcz dramatyczny paździerz. Ale wreszcie po gównomeczu to Kolejorz ma trzy punkty, a to dziś najważniejsza wiadomość wieczoru.

Oceny indywidualne:
    Bednarek niemal bezrobotny, ale pokazał się na przedpolu, w dodatku pewnie i skutecznie. Fajnie.

Podoba mi się środek obrony Milić-Salamon. Milić to rzadko wspominany gracz, a w tym sezonie gra naprawdę bardzo solidnie. Dzisiejsze wyjście do przodu z niesłusznie odgwizdanym faulem mogło się bardzo ciekawie skończyć. Satka, którego uważam za bardzo dobrego piłkarza, nie może się dopchać do składu. Miłe odczucie, jakże rzadkie w Lechu w ostatnich latach. Rebocho to bardzo dobry transfer. Pereira z kolei poza fantastyczną asystą nieco mniej widoczny, ale też bez jakiejkolwiek wtopy.

W środku Karlstrom, Murawski, Tiba i Kvekve to naprawdę ekipa, w której niełatwo wskazać wiodącą dwójkę, ale mnie najbardziej przekonuje jednak Pedro i Jesper. Dziś Murawski beznadziejnie uderzył w pierwszej akcji meczu, potem dużo walczył, ale nic extra nie pokazał. I choć nic też nie zawalił, mimo wszystko wolę od pierwszej minuty Tibę.

Amaral w obecnej formie MUSI grać na „10”. Szkoda go na skrzydło. Dani jednak w tym sezonie więcej daje z ławki, na podmęczonego rywala. W żadnym występie od pierwszej minuty nie był tak dobry jak wchodząc po przerwie. Tak więc dla mnie obecnie optymalne zestawienie ofensywy to Kamiński i Ba Loua (mimo przeciętnego występu dziś) na bokach i Amaral z Mikaelem na środku.

No i to właściwie tyle – mecz ciężki do oglądania, ale wynik się zgadza, a to najważniejsze.

#Majster Na Stulecie

• Kuki pisze:

Nie zgodzę się co do Murawskiego. Dzisiaj ładnie wszystko czyścił w 2 lini, dużo agresji, dobry występ. Moim zdaniem lepiej od Jespera. Tiba ma taki głupi nawyk że długo holuje piłkę i często ją traci. Z takim Piastem trzeba szybko zdominować środek i dzisiaj Murawski zrobił to dobrze.

• Jacek_komentuje pisze:

Zostańmy zatem przy swoich zdaniach ;).

Powtórzę, poza pierwszą sytuacją bramkową nic spektakularnego nie spieprzył, ale nic nie dał ekstra. Podobnie jak zdecydowana większość zespołu.

Cieszę się, że mamy go w składzie. Jest realną alternatywą dla Jespera i Pedro i powinien dostawać swoje szanse, choć na dziś wolę tamtą dwójkę od pierwszej minuty.

4. Noe pisze:

Bednarek na 5 za to, że po raz pierwszy zobaczyłem go, jak pewnie grał na przedpolu (jedno pewnie wyłapane dośrodkowanie, jedno piąstkowanie). 😀
    Obrona na 5. Przeciwnik znów bez celnego strzału i bez groźnej akcji.

5. F@n pisze:

Nie wiem kto najlepszy. Chyba Amaral za bramkę i Pereira za asystę. Najgorsi Ishak, Murawski i Kalstroem.

6. Michu73 pisze:

Bednarek dobry mecz. Bardzo pewnie dzisiaj. Nie wiem czy macie podobne przemyślenia, ale sędziowie chyba (?) odpuścili nam na te 100-lecie. To już któryś mecz z kolei, gdzie jest szansa nas udupić jak to zwykle bywało ale czarni tego nie robią. Normalnie bramka dla Piasta byłaby uznana i oczywiście eksperci wszystkoby wytłumaczyli, ale dzisiaj nawet Stefanski tej sytuacji nie wykorzystał ? Ciekawe czy to tylko w tym sezonie czy może jakaś trwała zmiana „na plus”.

7. Wielkopolanin pisze:

Dziś pochwałę sędziego Stefańskiego przez cały mecz trzymał się wyznaczonego przez siebie standardu sędziowania. Nie dawał kartek za byle faule (chyba nie dał żadnej) uspokajał zawodników, spokojny opanowany. Mocna 5 .