Lechowy Flesz (18.06-03.07)

murawaLechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym co weekend w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.


Drewniak w nowym klubie

Szymon Drewniak po dobrym sezonie w I-lidze awansował. W nowym sezonie w ramach wypożyczenia będzie grał w Górniku Łęczna. Jeśli się sprawdzi może zostać wykupiony.

Byli lechici w różnej sytuacji

Były lechita, Paweł Sasin przedłużył niedawno umowę z Górnikiem Łęczna. Z kolei Arkadiusz Czarnecki po pół roku odszedł z Bytovii Bytów i rozpoczął treningi ze Stomilem Olsztyn w którym już kiedyś grał.

Nowy trener juniorów starszych

Nowym trenerem juniorów starszych Lecha Poznań został Krzysztof Kołodziej, który w Kolejorzu pracuje już od 12 lat.

Nowe zajęcie byłych trenerów

Były trener juniorów starszych, Wojciech Tomaszewski ma szkolić trenerów w WZPN. Natomiast Przemysław Małecki po opuszczeniu zespołu juniorów młodszych od nowego sezonu ma pracować w Miedzi Legnica pod skrzydłami Marka Śledzia, który jest tam szefem akademii.

Przedłużona promocja na karnety

Sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie na prośbę kibiców została wydłużona do 4 lipca do godziny 9:00. Kto chce więc nabyć abonament w niższej cenie musi się spieszyć.

Audyt w lipcu

Audyt, który miał odbyć się w Lechu już kilka tygodni temu ostatecznie będzie miał miejsce w tym miesiącu. Rozpocznie się w poniedziałek i potrwa 4 tygodnie. Za jego organizację odpowiada biegły niezależny rewident. Koszt audytu pokryje klub.

Nowa rada drużyny

Po odejściu Kotorowskiego i Kamińskiego w tygodniu została wybrana nowa rada drużyny. Kapitanem pozostał Łukasz Trałka, wicekapitanem będzie Szymon Pawłowski. Poza nimi w radzie znaleźli się Wilusz, Burić i Dudka.

Z juniorów do II-ligi

Mateusz Spychała z akademii Lecha Poznań podpisał 2-letni kontrakt z II-ligowym Radomiakiem Radom. Piłkarz ten może występować na prawej obronie lub pomocy.

Bramkarze na testach

Bramkarz rezerw, Adam Makuchowski jest obecnie testowy w klubie ROW Rybnik, a golkiper juniorów młodszych, Adam Biba w Polonii Środa Wielkopolska.

Jest zainteresowanie Buriciem

Jasmin Burić znalazł się w kręgu zainteresowań klubów z Bałkanów. Transfer bramkarza Lecha jest jednak mało realny, gdyż Bośniak nie chce się stąd ruszać.

Warto obejrzeć

Jeden z kibiców wyprodukował ciekawy filmik na temat Lecha Poznań będący zapowiedzią nowego sezonu i trochę podsumowaniem starego. Zachęcamy do obejrzenia w wolnej chwili.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 7

 1. siwus89 napisał(a):

  Jak dla mnie Pawłowski jest za miękki na wicekapitana bo to że kapitanem nadal będzie Pałka to było do przewidzenia. Dudka w radzie drużyny to kolejny absurd, będzie chyba wybierać knajpy na balety.

 2. Bolek napisał(a):

  Z całym szacunkiem dla Pani Jeske ale wszyscy wiemy, że to nie ten kaliber. Sami stwarzamy sobie podkład by później mówić, że niektóre wydatki zostały ukryte.
  Jestem ciekaw wniosków po audycie. Prześledzę każdą stronę i metodologię jaką dobrano przy podawaniu wyników…

  • Mouze napisał(a):

   Chyba nie sadzisz ze wyniki audytu będą podane do wiadomości publicznej w tym roku kalendarzowym?
   Skoro z kwietnia zrobił się lipiec,to nie zdziwi mnie fakt jak wyniki ogłasza najwcześniej po jakim sukcesie który by przykrył ten audyt,albo wcale.

 3. Mouze napisał(a):

  Na prośbę kibiców promocja została wydłużona,jaasne….A poprosili o to poprzez mizerna sprzedaż chyba…
  Rada drużyny: Dudka?Co kurwa?Wilusz?Co kurwa?
  Czy ktoś jeszcze ma wątpliwość co do tego ze w tym klubie absolutnie kurwa nic się nie zmienia?!

  • KKS napisał(a):

   Tez sie usmialem czytajac scieme o przedluzeniu promocji na karnety. Wiadomo, ze zainteresowanie nie to co kiedys.

 4. arek z Debca napisał(a):

  Dopoki klubem bedzie zarzadzac a raczej rozwalac dyletant junior to nic sie nie zmieni.

 5. gruh napisał(a):

  Ja pierdole Panowie, znowu narzekacie.