104 zdjęcia z meczu z Wisłą

W piątkowy, chłodny i typowo jesienny wieczór po 26 dniach przerwy kibice Kolejorza ponownie mieli okazję przyjść na Bułgarską, by z trybun obejrzeć ciekawie zapowiadający się mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Wczoraj na Inea Stadionie było dosłownie wszystko. Oprawy, pirotechnika, gole, sporo emocji i w tym wszystkim zabrakło tylko zwycięstwa Wielkopolan.

Lech Poznań fatalnie rozpoczął to spotkanie. Już po 8 minutach przegrywał, a na mecz dojechał dopiero w 35 minucie. Od tego czasu aż do 94 minuty na boisku istniał tylko Kolejorz, który zamknął Wisłę Kraków na jej połowie. Mimo wielu okazji i prawie 30 strzałów gospodarze wyrównali dopiero w ostatniej akcji zawodów co skutkowało remisem 1:1 i 3 z rzędu stratą 2 punktów. Widowisko, które śledziło ponad 26 tysięcy osób urozmaiciły 3 efektowne oprawy ultrasów z grupy e-Lech ’02, którzy obchodzili 15-lecie swojej działalności. Zapraszamy do obejrzenia 104 zdjęć autorstwa dwóch naszych serwisowych fotografów.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Autor zdjęć: Robert Balcerzak