Ceny karnetów na rundę wiosenną

Dziś po godzinie 15:00 w siedzibie klubu odbyła się specjalna konferencja prasowa podczas której zarząd Lecha Poznań ogłosił nowe, niższe ceny karnetów na mecze Kolejorza w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012, które zostaną rozegrane na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu.

> Party Poker < Ponadto ustalono również, że bilety na pojedyncze mecze Lecha Poznań na Bułgarskiej będą kosztowały od 20 do 40 zł (w zależności od strefy). Trzeba jednak pamiętać, że na najciekawsze spotkania ceny wejściówek mogą być wyższe. W dodatku dzieci do 5 roku życia będą mogły wchodzić na mecze za darmo, ale muszą mieć wyrobioną kartę kibica, posiadać karnet i być z opiekunem. Tymczasem kibice, którzy zakupią karnety mogą liczyć na darmowy przejazd MPK (dwie godziny przed i trzy godziny po meczu), lecz również na zniżki na przejazdy PKP oraz rabaty do Sklepu Lecha. Jednocześnie fani posiadający karnet na poprzednie rundy mogą liczyć na zniżki. Dotyczy to także osób, które płacą kartą płatniczą. Rodzaje karnetów:

Karnet normalny – przeznaczony jest dla wszystkich osób
Karnet szkolny – przeznaczony jest dla młodzieży uczącej się od 13 do 26 roku życia
karnet ulgowy – przeznaczony jest dzieci do 13 roku życia, kobiet i seniorów powyżej 65 roku życia

Harmonogram sprzedaży karnetów:

Od 23 stycznia do 5 lutego – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów „Jesień 2011”

Od 6 lutego – sprzedaż otwarta karnetów na rundę wiosenną

Karnety będzie można zakupić w kasach przed stadionem, w punktach partnerskich oraz w sprzedaży on-line. Karnet na wiosnę obejmuje siedem meczów T-Mobile Ekstraklasy oraz spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski z Wisłą Kraków.

Ceny karnetów na mecze Lecha Poznań w rundzie wiosennej:

Strefa A:
od 219 zł (cena wyjściowa 270 zł) – normalny
od 186 zł (cena wyjściowa 230 zł) – szkolny
135 zł – ulgowy

Strefa B:
od 170 zł(cena wyjściowa 210 zł) – normalny
od 145 zł (cena wyjściowa 179 zł) – szkolny
od 105 zł – ulgowy

Strefa C:
od 122 zł (cena wyjściowa 150 zł) – normalny
od 104 zł (cena wyjściowa 128 zł) – szkolny
75 zł – ulgowy

Sektory wyłączone ze sprzedaży:

I Trybuna – A1, A2, A3, A4, B3, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4
II Trybuna – A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4, O4, P4, R4, S4
III Trybuna – A4, B4, C4, D4, E4, F4, G4, H4, I4, J4, K4, L4, M4, N4
IV Trybuna – I1, J1, L2

>> Więcej informacji -> Bilety i karnety

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

komentarzy 109

 1. woo pisze:

  Że już nie wspomnę o tym, że przy ustawieniu Bakera powinniśmy mieć dwóch szybkich skrzydłowych i dwóch szybkich bocznych obrońców, którzy potrafią stworzyć przewagę z przodu. O ile obrońców można im jeszcze wybaczyć (choć powinni tutaj intensywnie szukać), to brak drugiego skrzydłowego od TRZECH LAT! to jest istny skandal.

 2. momolog pisze:

  dla mnie każdy przeciwnik jest „atrakcyjny”. w każdym meczu trzeba walczyć o trzy punkty, trzeba walczyć z przeciwnikiem. nikt sie nie położy. ceny bardzo ładnie się obniżają. świetne zniżki dla kobiet i dzieci do lat 5 za free! do tego rozdzielenie na zniżkę ulgową i szkolną te 4 pozycje były potrzebne i to jest dużo. Karnetowy też dostają zniżkę. ja np w strefie B 60pln w porównaniu do poprzedniej rundy! a meczy w bilecie jest 8!

 3. normalny kibol pisze:

  Panowie, jak wczoraj przeczytałem wypowiedź kierownika drużyny dla bodajże PS, to ryczeć się chce. Mniej więcej: „Bakero, to dobry trener bo jeździ na mecze ME i obserwuje młodych piłkarzy i to dzięki niemu Kamyk jest taki dobry jaki jest”. Pytam k..wa czy Bakero to trener 1 drużyny czy młodzieżowej czy może skaut. Dlaczego reprezentant Polski jest za „słaby” dla Lecha i daje dyla do Pogoni. Dlaczego reszta „młodzieży” (Możdżeń, Drygas) gra najnormalniej cienko. Piszecie o skrzydłowych i macie po części rację. Dlaczego po części ano dlatego, że Wilk jest w fatalnej formie, dlatego, że Ryba pozostał w Koronie. Jedynie Tonev coś gra. Co do napastników to macie rację. Jedna armata to szczyt ubóstwa. Wracając do tematu jeśli mamy w Lechu takie postrzeganie profesjonalizmu trenera jakie mamy, to bez względu na cenę biletów nie ma co się spodziewać dużej frekwencji bo styl gry Kolejorza raczej się nie zmieni a tylko wysoki poziom widowiska w połączeniu z wynikami zapełnia trybuny. W Wawce ceny na Legię maja dużo wyższe i frekwencja też jest dużo wyższa. A dlaczego? bo w większości meczów grają „z jajami”, młodzież jest dobrze przygotowana i pełna „polotu” a u nas ciągle od boku do boku aż rzygać się chce. Na rundę wiosenną u mnie zafunkcjonuje Canal+ bo to zawsze można przełączyć.

 4. fan pisze:

  idiotyczna polityka z karnetami.. ceny biletów wciąż są za drogie – bez ulg powinno się to kształtować 15-30 zł zamiast 20-40 zł, jak widać do szczęścia za wiele nie brakuje..
  jednak cena karnetów to porażka… dorzucenie gratis meczu na który będą bilety po 10 zł to śmiech na sali.. jest 7 spotkań ligowych.. zakładając że na 1 mecz się nie pójdzie (spora szansa że może się przydarzyć) to posiadacz karnetu jest stratny; wyda on bowiem 150 zł a chodząc na pojedyncze mecze 5*20 (słabiaki -1 mecz co wypada)+1*30 (Śląsk)+1*10 zł (PP)- wyjdzie 140 zł… gdzie sens i logika?? przy szczęściu i zaliczeniu kompletu meczów – jesteśmy 10 zł na plusie – już biegnę do kasy:P

 5. babol pisze:

  Rozgarnięty człowiek i kibic tak sobie te ceny skalkuluje, że wyjdzie mu to, że lepiej kupować pojedyncze bilety niż ładować kasę w karnet bo karnet mowa o normalnym 100% powinien kosztować teoretycznie mniej niż byśmy wydali za bilety, ale oni pewnie liczą te niby 1-2 mecze z lepszymi zespołami gdzie będą droższe bilety, ale i tak po zsumowaniu np wychodzi jakieś 140-150 zł na kategorię C, a karnet jest właśnie w takiej cenie więc co kupować karnet czyi bilety, a jak wiadomo zawsze się może zdarzy nie pójść 1-2 razy na mecz. Zastanawiam się ilu ludzi płaci kartą kibica Lecha, pewnie niewielu. Przynajmniej więcej młodzieży i kobiet przyjdzie teoretycznie.

 6. ss pisze:

  teraz nawet moze by ze 60 tys ludzi

 7. marcosdevogel pisze:

  Witam, trochę z innej beczki.
  Czy to prawda że nasze władze zasiadły do rozmów z Bandrowski ws. kontraktu ?

 8. Adriero pisze:

  luis co się dzieję w klubie, bo się nie odzywasz?

 9. Łukasz pisze:

  @woo …nie masz skrzydłowych? a Wilk, Slusarski i Miki to kto? jak podpisywali z takimi piłkarzykami umowy to nie zapierd… ile sił w nogach, inna bajka, że nie potrafią kopać piłki.

 10. rafi pisze:

  slyszeliscie o pomysle sprowadzenia Reissika na ostatnia runde w jego karierze?? moim zdaniem to super pomysl a frekwencja napewno by sie podniosła, to ikona naszego klubu, moze byc jak Henry w Arsenalu :)

 11. Uder'zo pisze:

  Co to za pozycja jak skrzydłowy? Wstawić tam Rudniewa, a na szpice Ślusarskiego. Poezja!

  Przegląs Sportowy pisze, że trwają negocjacje Ubiparipa z ŁKS-em. Wypożyczenie.

 12. Uder'zo pisze:

  rafi

  Reiss odszedł nie dlatego, ze był za słaby, a dlatego że wkurzył zarząd. teraz przemyśl swoje słowa.

 13. KKSLECH.com pisze:

  Jeśli będziecie schodzić z tematu karnetów, news zostanie zamknięty. O transferach można sobie pokomentować popołudniu w specjalnym, cotygodniowym newsie. Także o tych nierealnych.

 14. karollo1916 pisze:

  wy pyry to tylko narzekać potraficie.

 15. raja pisze:

  cena karnetu w porównaniu to absurd.Mecz na PP powinien być dla posiadaczy karnetu wliczony w cenę,a kosztuje 10PLN.posiadacza karnetu bowiem nie powinno interesować,ani dotykać wyższe ceny na droższe niby bardziej atrakcyjne mecze.Jednym słowem posiadacz karnetu w tej rundzie traci na nim a nie zyskuje.nie wspominając o tym jeżeli przytrafi się coś co nie pozwoli pójść na jeden,jedyny mecz,to już klapy takie ze szok.Nawet się nie zastanawiam nad kupnem.wybieram opcje pojedynczego biletu.

 16. raja pisze:

  Wydaje mi się ze słowo karnet powinno oznaczać również taniej,a nie w takiej samej cenie jak pojedyńczy bilety.Nie sądzę ze będzie kłopot w zakupieniu biletu na którykolwiek mecz obawiając się że z powodu wysokiej absensji się takiego nie dostanie.Brawo dla ustalających ceny za dbanie o wiernych kibiców,którzy chcą być na dobre i na złe.

 17. fan pisze:

  system zniżek też powala… bardziej się opłaca płacić kartą niż od X lat mieć karnet… ja np nie chcę mieć jakichkolwiek pieniędzy na tej karcie – bo boję się że bank za chwilę wprowadzi jakieś opłaty i nagle wyjdzie że za brak innych operacji naliczają sobie jakieś opłaty… niech sobie i będzie te 10% zniżki za kartę.. ale niech zwiększą zniżki za posiadane karnety – np 2% za każdą rundę w ciągu ostatnich 5 lat (niezależnie od ciągłości)… 20 % zniżki dla najwierniejszych fanów już wygląda dobrze

 18. byznes hospytalyty pisze:

  na zaden mecz nie bedzie problemu wejsc bo jes 40 tys miejsc a te barany z zarzadu mysla ze bedzie inaczej.kolejki za biletami i karnetami juz sie skonczyly i nie powroca tak szybko wy wronieckie sknerusy.

 19. Gruby Waldek pisze:

  Wolę pojedynczy bilet na mecz z dobrym zespołem z czołówki, niż karnet i mus chodzenia na łajno z dołu tabeli. Proste?
  Pani Dzios plus dział marketingu do szkoły.

 20. Fisher pisze:

  Masz pewność ze pójdziesz na wszystkie mecze to karnet moze i sie opłaci w innym wypadku odrazu jestes w plecy wielkie mi tam obniżki. Gramy teraz większość w piatek czy poniedzialek często ludzie pracują systemem 3 zmian i juz sie robi problem. Po za tym czy ceny maja wpływ na frekwencję? Jak bylismy w 2 lidze ceny byly niskie ile ludzi bylo? Panowie z zarządu nie ceny nie pogoda nie moda tylko wyniki dzieki nim jest duzo ludzi zrozumcie wkoncu ta prosta rzecz a nie mówcie bzdur w wywiadach

 21. do waldek pisze:

  to jedz sobie na barcelonie konsumencie zakichany

 22. toja pisze:

  chodzi sie na Lecha a nie na lajno z dolu czy na druzyny z czolowki, pikniki wyjazd na Warte jak sie nie podoba !

 23. fan pisze:

  ale Lech nie prezentuje się dobrze i w obecnej chwili „paczenie” na ich grę bardzo boli…
  no właśnie – gra Lecha się „nie podoba” więc na trybunach wciąż będą pustki

  do „do waldek” : Lech nie gra dla kibiców (co udowodnił wielokrotnie), gra dla pensji i premii – za które My + sponsorzy płacimy. Płacimy za bilety/produkty zatem jest to produkt/usługa – a my jesteśmy konsumentami. To są FAKTY. Jak kupisz spleśniały chleb czy dziurawe buty – zapewne narzekasz, tu jest podobnie.

 24. kristof pisze:

  a co w tym złego żeby za ciężko zarobione pieniądze domagać się poważnego traktowania przez działaczy i zawodników? skończmy już z tym wyświechtanym „nic się nie stało”.
  Jeżeli pracujesz to za samo przychodzenie do pracy i nieudolne, bez efektów jej wykonywanie nikt ciebie nie będzie wynagradzał. jeżeli spieprzysz coś kilka razy pod rząd to nikogo nie będzie obchodzić że się starałeś tylko zostaniesz wyrzucony z pracy. szef nie zaśpiewa tobie nic się nie stało. tak samo powinno być w sporcie. mam nadzieję dożyć czasów kiedy piłkarze będą otrzymywać wysokie wynagrodzenie tylko za wygrane mecze. za nieudolne granie, porażki i remisy tylko minimalna pensja.
  kupując karnet płacę normalnymi pieniędzmi(nie wybrakowanymi) wymagam więc traktowania mnie jako klienta z szacunkiem i oferowania produktu o adekwatnej cenie. opowieści o tym że za jakiś czas zaoferują mi produkt adekwatny do ceny mam głęboko w dupie.

 25. kristof pisze:

  i jeszcze jedno do wszystkich obrońców wroneckich.
  my jesteśmy traktowani przez nich przedmiotowo bez sentymentów więc nie wymagajcie żeby traktować właściciela inaczej. ludzie związani emocjonalnie z klubem zostali usunięci z klubu przez ekipę wroneckich.

 26. MatiWałcz pisze:

  Wie ktoś może czemu nie sprzedają karnetów na najwyższe miejsca na stadionie?

 27. KKSLECH.com pisze:

  m.in. dlatego, by wiara nie była za mocno porozrzucana po stadionie i nie miała miejsc blisko sektora gości.

 28. Smok pisze:

  wydaje mi sie ze karnety sa jak kaszanka.

 29. Kazik pisze:

  nooo, ceny teraz jak na moja rekę to taniuśko , nic tylko 40 tyś ludzi na kazdym meczu widzieć przy takich cenach xD