Wyniki sondy: Trzy rozczarowania lata

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, co Cię najbardziej rozczarowało/rozczarowuje tego lata? Po 7 dniach pora na rezultaty ostatniej ankiety.

W sondzie celowo nie było możliwości odpowiedzi w stylu „odpadnięcie ze Spartakiem Trnava i niewykorzystana wielka szansa na fazę grupową” czy „czwarta z rzędu porażka ze Śląskiem Wrocław”, bo były to oczywiste odpowiedzi. Z góry było wiadomo, że wszyscy ankietowani to właśnie je zaznaczą. Tym samym dla urozmaicenia sondy skupiliśmy się na rzeczach nieoczywistych, które miały wpływ na to, w jakiej sytuacji znalazł się Lech Poznań oraz co się ostatnio wydarzyło.

Co Cię najbardziej rozczarowało/rozczarowuje tego lata? Najwięcej osób zaznaczyło odpowiedź – „Eksperymentalny plan przygotowań, który nie wypalił. Wyniki długo przykrywały wszystko” (26,8% głosów). Sporo kibiców (22,2%) rozczarowało również przygotowanie fizyczne i 22,1% mentalność zespołu w Trnawie i we Wrocławiu. Jeszcze tylko jedna możliwość odpowiedzi przekroczyła 10% głosów, dokładnie 12,4% internautów KKSLECH.com rozczarowywała gra drużyny.

W ankiecie przez tydzień udział wzięło 4127 internautów. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za swoją opinię na ten temat i zachęcamy do licznego udziału również w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna ankieta na łamach serwisu pojawi się podczas wrześniowej przerwy na kadrę.
Wyniki sondy: Co Cię najbardziej rozczarowało/rozczarowuje tego lata?

26,8% – Eksperymentalny plan przygotowań, który nie wypalił. Wyniki długo przykrywały wszystko
22,2% – Przygotowanie fizyczne. Gołym okiem widać problemy
22,1% – Mentalność zespołu w Trnawie i we Wrocławiu
12,4% – Gra drużyny od początku sezonu. Wyniki długo były dużo lepsze niż gra
7,7% – Słaba forma liderów drużyny takich jak Karlstrom, Milić czy Murawski
4,3% – Dyspozycja Mikaela Ishaka. Po chorobie jest fatalny
2,9% – Transfery (Hotić przestał grać, Andersson nie umie bronić, Blazić jest przeciętny)
0,8% – Latem rozczarował mnie ktoś inny (napisz, kto konkretnie)
0,6% – Rozczarowuje/rozczarowało mnie jeszcze co innego (napisz o tym w komentarzu)
0,2% – Postawa bramkarzy, którzy nie pomagają zespołowi

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

5 komentarzy

 1. 07 pisze:

  Powiem tak – gdyby sztab liczył 3 osoby to bym nie rozliczał ich tak ostro, ale do ku..y nędzy ten sztab to zaraz bedzie tak liczny jak zespòł. Zj..ać przygotowania to sztuka a vd Bromowi to wyszło juz po raz drugi….

  • legat79 pisze:

   Dokładnie! Mieliśmy szanse z kasą z LKE odjechać reszcie a zaraz może się okazać że to oni odjadą nam. Zamiast teraz nakręcać się na jutrzejszy mecz to jest d…

   • leftt pisze:

    Spokojnie, nikt nikomu nie odjedzie, paru już próbowało i jakoś nikt nie odjechał. Potencjał ligi jest jaki jest po prostu i od razu się nie zmieni. Nawet jeżeli Raków wejdzie dzisiaj do LM to w dalszym ciągu będzie Rakowem, w dalszym ciągu będzie grał na pętli tramwajowej, a nawet kiedy już zbuduje stadion to będzie grał przeważnie z Radomiakiem, Stalą czy innym Śląskiem.

 2. WF53 pisze:

  przegapiłem ankietę zatem piszę teraz, dla mnie rozczarowaniem poza w/w jest przywiązanie do nazwisk zawodników ( przedłużanie kontraktów) którzy nie są wzmocnieniem np Sobiech, Dauglas. taki Raków rozstaje się z głośnymi nazwiskami
  i wzmacnia się co owocuje pozycją w lidze jak i wynikami w uefie, i nie jest to jeden sezon

  • Szymek pisze:

   Bo w Srakowie trzeźwo myślą , jak trener cos zje*ie to się go rozlicza i ma presję tak samo zawodnicy a tu Bromek wyluzowany Tulipan robi co chce.
   Co już Rząsa odpiernicza tyle lat to w normalnych warunkach piłkarskich dawno zostałby wyrzucony na pewną część ciała.. .. poza tym jak Lech przegrał ze Srakowem w Poznaniu po bramce w 93 minucie to wykuwa charakter a Rząsa w Lidze+ po meczu udziela wywiadu że Lech dalej walczy o Mistrzostwo mając chyba z 20 punktów straty ..to nawet śmieszne nie jest..;(