Sonda: Punkty w dobrym układzie

Lech Poznań po wrześniowej przerwie na kadrę miał grać w fazie grupowej europejskich pucharów, Ekstraklasa SA przewidując przed sezonem możliwą fazę grupową Ligi Konferencji pomogła nawet Kolejorzowi ustalając łatwy na papierze terminarz, w którym nie brakuje wielu gier przy Bułgarskiej i bliskich wyjazdów.

Lech Poznań nie zagra w fazie grupowej, ma jednak bardzo dobry na papierze terminarz do odbicia się. Pierwszy mecz u siebie będący idealną okazją na wyjście z dołka został już zmarnowany. Dołek się pogłębił, na dodatek gdyby nie Dino Hotić, to Kolejorz po raz drugi w 2023 roku poległby z Górnikiem Zabrze.

Przed Lechem Poznań następne 3 spotkania przy Bułgarskiej, później wyjazd do Szczecina i kolejne 2 gry u siebie. Terminarz sprzyja, Lech w aż 5 z 6 najbliższych kolejek zaprezentuje się przed własną publicznością wliczając oczywiście bój z Wartą Poznań, w którym formalnym gospodarzem będzie przeciwnik.

Najbliższe mecze Lecha Poznań:

17.09, Warta – Lech (17:30)
23.09, Lech – Stal (20:00)
28.09, Lech – Raków (20:00)
01.10, Pogoń – Lech (17:30)
06.10, Lech – Puszcza (20:30)
21.10, Lech – ŁKS

Wykorzystując długą, dwutygodniową i pierwszą tej jesieni przerwę na kadrę ruszamy na KKSLECH.com z sondą, w której możecie pobawić się w przewidzenie przyszłości. Ankieta dotycząca liczby punktów, jakie Lech Poznań zdobędzie podczas korzystnego układu gier znajduje się poniżej oraz w „Śmietniku Kibica”. Sonda potrwa tydzień, jej wyniki przedstawione zostaną w przyszły czwartek w osobnym newsie na KKSLECH.com.
Jednocześnie wciąż można oddać swój głos w mini-sondzie, która jest dostępna w ostatnich „Pyrach z gzikiem” oraz poniżej. Wyniki tej ankiety również zostaną zaprezentowane w następny czwartek, 14 września.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

2 komentarze

 1. Hazaj pisze:

  Argument że Lech będzie miał dobry układ gier po przerwie reprezentacyjnej, bo…. gra dużo meczów na Bułgarskiej kupy się nie trzyma.
  Ile to razy w zeszłym sezonie Lech grał u siebie padakę, no i ten ostatni mecz z Zabrzem też cienki, a grany na Bułgarskiej.
  Co najwyżej ci piłkarze którzy mają chorobę lokomocyjną nie porzygają się w autobusie bo nie będą musieli się tłuc autobusem np do Niepołmic czy do Mielca 😉

 2. Ekstralijczyk pisze:

  „10-13 punktów – To będzie średni wynik ligowego średniaka.”

  „Na wielki progres, zadowalające wyniki i grę na miarę potencjału”. Chodź w tym przypadku to raczej sfera cudu.