Plan Lechowych transmisji do końca sezonu

Lech Poznań do końca sezonu rozegra jeszcze 5 meczów, w tym 3 spotkania u siebie i 2 razy uda się na wyjazd. Znany jest już dokładny plan transmisji niemal wszystkich meczów Kolejorza, jakie rozegramy w dniach 28 kwietnia – 25 maja 2024.

Niedawno Canal Plus dokonał ważnych zmian. Ze względu na wiele transmisji na żywo przesunął mecze Ekstraklasy na kanały C+ Sport3 i C+ Sport5. To głównie na C+ Sport3 można teraz oglądać Kolejorza na żywo, ale nie tylko. Najbliższe spotkania Lecha Poznań będą pokazywane jeszcze na C+ 4K, mecz z Cracovią Kraków na C+ Premium, a z Ruchem Chorzów na C+ Sport.

Lech Poznań trafi wkrótce na otwarte kanały Telewizji Polskiej. Majowe pojedynki z Legią Warszawa przy Bułgarskiej oraz z Widzewem Łódź na wyjeździe będą transmitowane na TVP Sport a nawet na TVP2.

Na ten moment nie wiadomo, który dokładnie kanał pokaże ostatni mecz Lecha Poznań z Koroną Kielce w sobotę, 25 maja o 17:30. Dużo zależy od stawki, jaką będzie miało to spotkanie. Na pewno wszystkie mecze 34. kolejki Ekstraklasy 2023/2024 w formacie multiligi można będzie śledzić na C+ Sport.

MECZE:

C+ 4K null
C+ Sport3 null
C+ Premium null
TVP Sport null
Lech Poznań – Cracovia Kraków (28.04, godz. 17:30)

C+ 4K null
C+ Sport null
C+ Sport3 null
Ruch Chorzów – Lech Poznań (03.05, godz. 20:30)

C+ 4K null
C+ Sport3 null
C+ Premium null
TVP 2 null
TVP Sport null
Lech Poznań – Legia Warszawa (12.05, godz. 17:30)

C+ 4K null
C+ Sport3 null
C+ Premium null
TVP 2 null
TVP Sport null
Widzew Łódź – Lech Poznań (19.05, godz. 17:30)

C+ Sport null
Lech Poznań – Korona Kielce (25.05, godz. 17:30)

Końcówka sezonu, w której Lech Poznań walczy przede wszystkim o utrzymanie pucharowego miejsca mogąc jeszcze łudzić się tytułem zapowiada się bardzo emocjonująco. Przedmeczowy i meczowy raport na żywo z najbliższych 3 meczów Lecha Poznań będziemy rozpoczynali 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Raport z meczów z Cracovią oraz Legią rozpoczniemy kilka minut wcześniej niż zwykle. Będziemy też obecni w Chorzowie, nie wiadomo jeszcze, co z wyjazdem do Łodzi 19 maja. Oczywiście jak zwykle podczas naszych relacji na żywo prosto ze stadionów nie zabraknie pierwszych zdjęć z trybun oraz z murawy.

Zgodnie z harmonogramem KKSLECH.com dnia 29 kwietnia, 6 maja i 20 maja pojawią się „Pyry z gzikiem”. Na dzień 15 maja planowany jest za to kolejny odcinek cyklu „Na chłodno”.

Raporty:

KKSLECH.com null
Lech Poznań – Cracovia Kraków (prosto z Bułgarskiej od 15:55)

KKSLECH.com null
Ruch Chorzów – Lech Poznań (prosto z Chorzowa od 19:00)

KKSLECH.com null
Lech Poznań – Legia Warszawa (prosto z Bułgarskiej od 15:55)

KKSLECH.com null
Widzew Łódź – Lech Poznań (od 17:30)

KKSLECH.com null
Lech Poznań – Korona Kielce (prosto z Bułgarskiej od 16:00)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

Dodaj komentarz