Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gospodarzy, Jose Bakero oraz opiekuna gości, Waldemara Fornalika na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 27. kolejki Ekstraklasy sezonu 2010/2011, KKS Lech Poznań – Ruch Chorzów.

Waldemar Fornalik (trener Ruchu):Dziwnie się gra przy takim zachowaniu publiczności, bo to nowa sytuacja. Lech dziś miał inicjatywę i atakował. Szkoda, że jednak nie udało się wywieźć choćby punkciku z boiska Mistrza Polski, bo przecież też swoje sytuacje mieliśmy.

Jose Bakero (trener Lecha):Jestem bardzo zadowolony. Muszę jednak powiedzieć, że był to dziwny mecz. Ruch ustawiał się nieźle z tyłu na własnej połowie. Potem jednak zagraliśmy tak jak chcieliśmy, ale trudno się grało przeciwko drużynie, którą nastawiała się na 0:0 i na same kontry. Tym bardziej cieszę się, że wygraliśmy to spotkanie.

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

komentarzy 12

  1. siara napisał(a):

    bakero zadowolony z pkt czy z gry? bo jak z gry,to on jest deb….

  2. karaś napisał(a):

    Jak my w Krakowie tez na 0-0 żegnaj Bakero!

  3. you napisał(a):

    Pan Bakero nie jest trenerem.

  4. Ziga napisał(a):

    W wypowiedzi fornalika jest ortograf. Nie „wywieść” tylko wywieźć ;)

  5. robsonnn napisał(a):

    „Jestem bardzo zadowolony”- co za bałwan może jakbyśmy wygrali 3:0 po dobrej grze a nie to frajerskiej puszczonej bramce.Jak czytam jego komentarze to krew mnie zalewa

  6. wiaduktor napisał(a):

    wam to do godzić ;/ Wygrywają źle, przegrywają też źle. Ogarnijcie się w końcu. Są 3 punkty i to powinno wystarczyć. To nie jazda figurowa, tylko piłka nożna i za styl punktów w tabeli się nie dostaje.

  7. mmm58 napisał(a):

    wiaduktor przez pewien czas byliśmy chwaleni przez wszystkich za styl i musisz przyznać że porażki odnoszone podxzas dobrej gry wywołują inne uczucia niż wygrane w nędznym stylu.Oczywiście 3 pkt. cieszą ale gra już nie.

  8. Gorio napisał(a):

    Bakero?? to chyba jedna z twoich ostatnich konferencji

  9. wiaduktor napisał(a):

    @mmm to teraz poleciałeś. Stawiasz przegraną w dobrym stylu (skoro się przegrywa to znaczy że ten styl nie był jednak taki dobry) a wygranym meczem (skoro wygrany, to znaczy że styl był wystarczający). Z takim myśleniem to na pewno zajedziemy daleko. Myślę że okolice 2 ligi były by dobrym rezultatem, ważne żeby przegrywać w dobrym stylu. Życzę dużo zdrowi.

  10. cez napisał(a):

    widze, za baker sie troche zdenerwowal na defensywna taktyke hehe ale mogl to przewidziec.

  11. lechita65 napisał(a):

    Wielki szacunek mam do Pana Fornalika, mam nadzieje że kiedys los skieruje go do WLKP.

  12. BumBum napisał(a):

    lechita65 mam nadzieje, ze mowisz i myslisz o Warcie Poznan, Kani Gostyn, Mieszku Gniezno…