Terminarz młodzieży 2015/2016 – KKSLECH.com – KKS Lech Poznań – Największy i najpopularniejszy nieoficjalny serwis Kolejorza

Terminarz młodzieży 2015/2016

Wyniki i terminarz sezonu 2015/2016 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach III-ligi, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz w Centralnej Lidze Juniorów + dodatkowo terminarz ligi okręgowej.


Wyniki III-ligi 2015/2016 (grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska) + Okręgowego Pucharu Polski:

08.09, Lech II Poznań – Sparta Brodnica 0:0
15.08, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 1:0
22.08, Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 4:1
29.08, Wda Świecie – Lech II Poznań 0:4
04.09, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 6:0
12.09, Sokół Kleczew – Lech II Poznań 0:0
19.09, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 3:0
26.09, KKS Kalisz – Lech II Poznań 0:1
03.10, Lech II Poznań – Pelikan Niechanowo 2:3
07.10, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech II Poznań 0:3 (OPP)
17.10, Polonia Środa Wlkp. – Lech II Poznań 2:0
21.10, Lech II Poznań – Elana Toruń 2:1
24.10, Lech II Poznań – Kujawianka Izbica Kujawska 7:1
31.10, Start Warlubie – Lech II Poznań 0:0
07.11, Lech II Poznań – Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:2
14.11, Sparta Brodnica – Lech II Poznań 1:4
18.11, Lech II Poznań – Warta Poznań 0:1
21.11, Wełna Rogoźno – Lech II Poznań 1:4 (OPP)

06.03, Sparta Szamotuły – Lech II Poznań 0:5 (OPP)
12-13.03, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 2:1
20.03, Nielba Wągrowiec – Lech II Poznań 0:3
02.04, Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 1:3
06.04, Orły Pniewy – Lech II Poznań 0:3 (OPP)
09.04, Lech II Poznań – Sokół Kleczew 3:1
13.04, Lech II Poznań – Wda Świecie 2:1
16.04, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 1:1
23.04, Lech II Poznań – KKS Kalisz 7:0
30.04, Pelikan Niechanowo – Lech II Poznań 1:1
03.05, Elana Toruń – Lech II Poznań 0:0
07.05, Lech II Poznań – Polonia Środa Wlkp. 0:0
11.05, Lech II Poznań – Polonia Środa Wlkp. 3:5 (OPP)
14.05, Kujawianka Izbica Kujawska – Lech II Poznań 1:3
21.05, Lech II Poznań – Start Warlubie 5:0
31.05, Ostrovia Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 0:1
04.06, Warta Poznań – Lech II Poznań 3:3

Wyniki Centralnej Ligi Juniorów Starszych 2015/2016 (grupa zachodnia) + półfinał CLJS:

16.08, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 1:2
19.08, UKP Zielona Góra – Lech Poznań 2:2
23.08, Lech Poznań – Śląsk Wrocław 7:2
26.08, Lech Poznań – Pomologia Prószków 1:0
29.08, Zagłębie Lubin – Lech Poznań 0:1
12.09, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1
16.09, Arka Gdynia – Lech Poznań 2:1
20.09, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:0
27.09, Lech Poznań – Ruch Chorzów 3:1
03.10, Górnik Zabrze – Lech Poznań 1:3
10.10, Lech Poznań – FC Wrocław Academy 3:1
17.10, Gwarek Zabrze – Lech Poznań 1:1
29.10, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 2:5
04.11, Lech Poznań – Warta Poznań 3:0
07.11, Lech Poznań – Arka Nowa Sól 7:0
14.11, Lech Poznań – UKP Zielona Góra 7:1
22.11, Pomologia Prószków – Lech Poznań 2:4
28.11, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 5:0

05.03, Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:4
12.03, Lech Poznań – Zagłębie Lubin 2:1
19.03, Lech Poznań – Arka Gdynia 3:1
23.03, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:0
02.04, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 6:3
10.04, Ruch Chorzów – Lech Poznań 0:1
20.04, Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:0
24.04, FC Wrocław Academy – Lech Poznań 1:3
30.04, Lech Poznań – Gwarek Zabrze 3:2
08.05, Warta Poznań – Lech Poznań 0:0
14.05, Lech Poznań – Bałtyk Gdynia 4:2
21.05, Arka Nowa Sól – Lech Poznań 0:5

25.05, Legia Warszawa – Lech Poznań 2:1 (1/2 CLJS)
29.05, Lech Poznań – Legia Warszawa 0:1 (1/2 CLJS – rewanż)

Wyniki rundy jesiennej I-ligi wojewódzkiej B1 2015/2016 – (grupa II, juniorzy młodsi):

18.08, Kania Gostyń – Lech Poznań 0:8
22.08, Lech Poznań – Polonia Leszno 11:0
29.08, Lech Poznań – Polonia Środa Wlkp. 3:0
02.09, Nielba Wągrowiec – Lech Poznań 0:5
12.09, Błękitni Wronki – Lech Poznań 1:6
19.09, Lech Poznań – Warta II Poznań 5:1
23.09, Sokół Szamocin – Lech Poznań 0:1
26.09, Lech Poznań – Kania Gostyń 6:0
03.10, Polonia Leszno – Lech Poznań 0:5
09.10, Lech Poznań – Sokół Szamocin 7:0
17.10, Polonia Środa Wlkp. – Lech Poznań 0:3
27.10, Lech Poznań – Nielba Wągrowiec 4:1
07.11, Lech Poznań – Błękitni Wronki 3:0
13.11, Warta II Poznań – Lech Poznań 0:5

* – Po zajęciu 1. miejsca jesienią 2015 – wiosną 2016 juniorzy młodsi Lecha Poznań będą grali w MLJM (grupa B)

Terminarz rundy wiosennej Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych (grupa B) 2015/2016:

20.03, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 3:0
24.03, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 1:6
02.04, Lech Poznań – Arka Gdynia 2:0
09.04, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:0
17.04, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:5
24.04, Lech Poznań – Górnik Konin 4:2
30.04, Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań 0:2
08.05, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 0:1
11.05, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 3:1
22.05, Arka Gdynia – Lech Poznań 1:1
25.05, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 2:5
28.05, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 3:1
01.06, Górnik Konin – Lech Poznań 0:4
04.06, Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 7:1

15.06, SMS Łódź – Lech Poznań 2:2 (1/2 MPJM)
19.06, Lech Poznań – SMS Łódź 3:0 (1/2 MPJM – rewanż)
24.06, Lech Poznań – Progres Kraków godz. 17:00 (Finał MPJM)
28.06, Progres Kraków – Lech Poznań godz. 17:00 (Finał MPJM – rewanż)

Wyniki I-ligi wojewódzkiej A1 2015/2016 – (juniorzy starsi):

29.08, Polonia Piła – Lech Poznań 0:3
05.09, Lech II Poznań – Polonia Leszno 11:0
09.09, Sokół Szamocin – Lech II Poznań 2:2
12.09, Noteć Czarnków – Lech II Poznań 0:3
19.09, Lech II Poznań – Mieszko Gniezno 6:0
23.09, Lech II Poznań – Rawia Rawicz 8:1
27.09, Lider Swarzędz – Lech II Poznań 0:8
06.10, Akademia Reissa Poznań – Lech II Poznań 2:1
10.10, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 5:0
17.10, Górnik Konin – Lech II Poznań 1:4
24.10, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 0:2
08.11, Unia Swarzędz – Lech Poznań 0:4
14.11, Lech II Poznań – Stal Pleszew 2:3

24.03, Lech II Poznań – Sokół Szamocin 1:2
03.04, Rawia Rawicz – Lech II Poznań 1:3
10.04, Mieszko Gniezno – Lech II Poznań 1:0
16.04, Polonia Leszno – Lech II Poznań 0:4
23.04, (pauza)
03.05, Lech II Poznań – Lider Swarzędz 12:2
07.05, Lech II Poznań – Akademia Reissa Poznań 5:2
15.05, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 2:6
21.05, Lech II Poznań – Górnik Konin 6:0
26.05, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 2:3
29.05, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 0:1
04.06, Stal Pleszew – Lech II Poznań 0:6

Wyniki I-ligi wojewódzkiej B1 2015/2016 – (grupa I, juniorzy młodsi):

22.08, Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 3:1
26.08, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 10:1
30.08, Górnik Konin – Lech II Poznań 4:0
05.09, Lech II Poznań – Warta Poznań 2:1
09.09, Marcinki Kępno – Lech II Poznań 1:4
12.09, Olimpia Koło – Lech II Poznań 0:4
19.09, Lech II Poznań – Stal Pleszew 13:0
26.09, Lech II Poznań – Marcinki Kępno 6:0
03.10, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 2:0
11.10, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 1:4
17.10, Lech II Poznań – Górnik Konin 6:2
24.10, Warta I Poznań – Lech II Poznań 0:2
07.11, Lech II Poznań – Olimpia Koło 3:0
15.11, Stal Pleszew – Lech II Poznań 0:7

24.03, Lech II Poznań – Marcinki Kępno 2:0
02.04, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 5:0
10.04, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 0:7
16.04, (pauza)
23.04, Warta Poznań – Lech II Poznań 1:4
30.04, Lech II Poznań – Olimpia Koło 7:1
04.05, Stal Pleszew – Lech II Poznań 1:7
07.05, Marcinki Kępno – Lech II Poznań 0:3
14.05, Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 0:2
24.05, Lech II Poznań – Warta Poznań 10:0
26.05, (pauza)
05.06, Olimpia Koło – Lech II Poznań 1:3
07.06, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 2:3
11.06, Lech II Poznań – Stal Pleszew 10:2

Wyniki ligi okręgowej 2015/2016 (grupa wschodnia):

22.08, Piast Kobylnica – DWL 1:1
30.08, Lipno Stęszew – DWL 1:3
05.09, Orkan Konarzewo – DWL 1:1
09.09, KS Łopuchowo – DWL 1:2 (OPP)
12.09, TPS Winogrady – DWL 1:1
19.09, 1920 Mosina – DWL 3:0
27.09, Wielkopolska Komorniki – DWL 0:5
03.10, DWL – Spójnia Strykowo 1:1
07.10, Lider Swarzędz – DWL 1:0 (OPP)
11.10, Polonia Poznań – DWL 1:2
17.10, DWL – Luboński KS 4:5
24.10, Concordia Mur. Goślina – DWL 1:0
31.10, DWL – Warta Śrem 1:1
07.11, Vitcovia Witkowo – DWL 5:0
14.11, DWL – Kłos Zaniemyśl 1:4

26.03, DWL – Piast Kobylnica 2:0
02.04, DWL – Lipno Stęszew 11:0
10.04, DWL – Orkan Konarzewo 3:1
16.04, DWL – TPS Winogrady 1:4
24.04, DWL – 1920 Mosina 3:1
30.04, DWL – Wielkopolska Komorniki 3:0 (walkower)
07.05, DWL – Spójnia Strykowo 0:3
14.05, DWL – Polonia Poznań 2:1
21.05, Luboński KS – DWL 1:2
29.05, DWL – Concordia Mur. Goślina 3:1
04.06, Warta Śrem – DWL 0:0
12.06, DWL – Vitcovia Witkowo 1:1
18.06, Kłos Zaniemyśl – DWL 0:3