Weekendowe wyniki młodzieży Lecha

W miniony weekend, w dniach 15-17 października swoje mecze rozegrali młodzi piłkarze Lecha Poznań występujący na co dzień w lidze juniorów starszych, młodszych oraz w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. W tej serii spotkań nie zabrakło nawet pogromów.

Na początek w lidze juniorów starszych piłkarze poznańskiego Lecha rozgromili u siebie Obrę Kościan aż 12:3. Poznaniacy z 28 punktami na swoim koncie zajmują w tabeli 3. miejsce i do prowadzącego MSP Szamotuły tracą sześć oczek, choć warto zaznaczyć, że młodzi lechici mają rozegrane dwa mecze mniej aniżeli gracze z Szamotuł.

Tymczasem pogromu nie zabrakło też w lidze juniorów młodszych. Lech I Poznań zdemolował u siebie Rawię Rawicz triumfując aż 20:0! W ten weekend zawiódł niestety drugi skład Kolejorza, który przegrał na wyjeździe z Marcinkami Kępno 0:2. W tabeli prowadzi Warta, Lech I jest drugi, natomiast Lech II trzeci.

W piątek natomiast, w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy zagrali jeszcze podopieczni Karola Brodowskiego. Lech Poznań uległ na wyjeździe zeszłorocznemu zwycięzcy ligi Zagłębiu Lubin 0:1 i spadł na 7. pozycję w tabeli.

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

5 komentarzy

 1. Krzychoo pisze:

  Mloda Ekstraklasa tez powoli sie stacza na dno…

 2. uiop pisze:

  Akurat tam conajmniej na miejsce na podium droga wciaz jest otwarta

 3. Sotiris pisze:

  Miejsce w srodku tabeli to dla ME bardzo realna pozycja. Niestety na chwile obecna dla doroslego Lecha tez

 4. cez pisze:

  a kogo me obchodzi?? gdyby chociaz grali w Poznaniu to rozumiem ale graja w wiosce i nikt tak na prawde na oczy ich nie widzial i pewnie zreszta nie zobaczy

 5. kula pisze:

  Lech zawsze slynál z pracy z mlodziezá. O ile jeszcze w juniorach nie ma tragedii to nikt w M.E. nie zachwyca i bewnie dlugo poczekamy na jakis mlody talent…
  Poza tym wiemy juz ze baza treningowa z prawdziwego zdarzenia to w Poznaniu mit….a bez tego nie bedzie ani dobrych wyników, ani wychowanków.